Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Porsche Carrera GT


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

HEllo;)

zawsze chcialem zrobic carrere gt ale odwagi mi nie starczalo no ale przyszedl czas......

moim zalozeniem tego "projektu" bedzie sam model bez tex bo ich nie umiem:(

chce zrobic wnetrze i dwie wersje z dachem (ktorego jeszcze nie ma) i bez:D:D

wiem ze jest troche krzywizn nadkole krzywe i ten bug kolo drzwi po prawej(okropny):D:D >>ale teraz bede to poprawial

 

uwaga:moje enoz jest juz prawie skonczone nie bede robil textur dokoncze model pare duperelkow i bedzie skonczony:D:D

pozdro

 

>>EDIT

tego buga po prawej od drzwi juz poprawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za posty.

xMark chyba wykrakales:D:D

>>PILNE

mam problem zaczolem robic wnetrze macie jakies referki deski rozdzielczej albo chociaz jakies zdjecia z boku z gory z kazdej strony sie przyda:( bo bez tego to bede to dluzej robil i nie wiem czy mi wyjdzi tak jak ma byc:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.highresautoimages.com/porsche/carreragt.html http://images.google.pl/images?q=carrera+gt+interior&hl=pl&lr=lang_de&start=0&sa=N http://www.mototapety.za.pl/porsche.html Jak jeszcze nie widziałeś, ale wydaje mi się że połowa ludzi na forum z tego korzysta, więc..... No, ale może sie przyda :) A co do modelu dla mnie supcio jest. POzdro i powodzenia (wybrałeś super auto, ale zarazem trudne w modelowaniu tak wię życze jeszcze raz powodzenia :D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bubu za zdjecia mam podobne ale kilku nie mialem napewno sie przydadza:):)

a tutaj progress mojego wnetrza cieniutko idzie ale jakos idzie wiem ze ma troche bugow ale poprawie to bo to jest dopiero poczatek:D:D w paru miejscach zapomnalem dac chamfera:D:D wiem ze jest strasznie krzywe ale bede to wszystko prostowal:P

aha to co jest takie osobne to to jest zaokraglone tylko tak na renderze wyszlo

aha wszystko idealnie pasuje do szyby;)

 

ps mi tez sie wydaje ze jest to trudny samochod:)

ps2 jak macie jakies ZDJECIA deski rozdzielczej to niekrepujcie sie;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot masz bieznik jak do SUVa albo do terenówki :P wogóle cała oponka jakaś taka wielka; samochodzi bardzo fajny, ale cos masz swiatła masz płaskie, ale to pewnie jeszcze niedokonczony element; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot popraw ten bieznik, bo ... ;)

prosze powiedz ze widzisz ze te opony sa zle. troszeczke za duzy profil i troszeczke za gleboki bieznik ;)

rzeczywiście bieżnik jest trochę !!! fatalny

Ale bieźniki to mnie rozbroiły :P

 

ho ho ho;) toscie sie rozpisali no ale racje macie jak sam napisalem do dupy bieznik:)

ale jak teraz powicie ze jest do dupy to chyba sie powiesze;);)

a tak na serio moze byc??????????????????????

 

ps. cale kolo ma 45k facow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

zamieszczam jak mam zamiar zrobic scene to co tu widzicie to jest tylko pokazanie aha i nie mowcie ze to nie pasuje itp bo tu wszystko bedzie zmienione proporcje kuleja itp drzewa doja zostana przemyslane materialy itp

aha sorki za takiego dof'a!! ale pierwszyraz go uzywalm:D a drugi raz mi sie nie chce juz renderowac:D:D juztro postaram ise juz zaczac pracaowac na d scena:D:D

aha moze polacze carrera gt i ferrari enzo bedzie taki maly wyscieg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem,ale ta roślinność mocno mnie rozbawiła(tak jakbyś na planecie z napisem KILL rozsypał bratki :) ),zrezygnuj z tego.Jak zwykle,a może ja mam za dobry wzrok? (Przedostani render) Przesadziłeś z ziarnistością,siarka że aż pali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności