Skocz do zawartości

postać 3d: joanna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To moja pierwsza praca wykonana w maxie :) Wcześniej zajmowałem się jedynie grafiką 2d lecz postanowiłem spróbować sił w 3d... i spodobało mi się :) Model zrobiony na podstawie znanego wszystkim tutka... wiem wiem cienko trochę wyszło ale to dopiero moje początki :) Teraz wezmę się za jakis mój projekt a przy okazji przerobie kilkanaście innych tutoriali hehe Dzięki za rzut okiem i pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba wszyscy robią tego samego tutka :]

jeśli to faktycznie Twoja pierwsza praca w 3d, to gratulacje, wyszło świetnie. Można by się czepiać wielu rzeczy, ale jak na początek jest lepiej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maedhros - zobacz sobie na 3dtotal ;)

Pracka przypomina screen z Neverwintra, jakoś tak mi się skojarzyło, co nie znaczy wcale że jest źle, wręcz przeciwnie :) pracuj dalej (głównie nad teksturami i otoczeniem)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The chosen one

Fajnie wyszło. Mam pytanko. Ile mniej więcej zajeło tobie zrobienie tej pracy? I jakiego maxa używasz?

 

Ja też robiłem tą postać jakieś 3 lata temu (jak widać jest to chyba najpopularniejszy tut do maxa). Jak pozwolisz to zamieszcze jeden z renderingów.

 

Jeżeli nie chcesz to daj znać a odrazu go wykasuje.

 

P.S.

Oby tak dalej, świetnie tobie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ... widzialem proces tworzenia tej postaci w Wip'ie ... i wiem ze model jst niemal doskonaly ... szkoda jednak ze przed wstawieniem tej pracy do finnished works nie przerobiles jeszcze tutka o renderowaniu w np. brazilu albo Vrayu ... byloby o niebo lepiej chociaz i tak jest dobrze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie dzięki za komentarze :) to naprawdę jest moja pierwsza pracka w maxie.. wcześniej zrobiłem jedynie szklany stolik też z jakiegoś tutka.. oczywiście w trakcie robienia joanny przejrzałem kilkanaście innych tutoriali i często zaglądałem do manuala.. dużo eksperymentowałem z podstawowymi prymitywami i rzeczywiście miałem kłopot z renderem (brazil)... początkowo był dla mnie tylko poparciem teorii chaosu lecz po jakimś czasie udało mi się go pobierznie opanować (tyle by wyszedł mi jako tako render)

 

The chosen one - nie mam nic przeciwko :) używam maxa 7 i zajęło mi to prawie cztery tygodnie ale w tym czasie dużo czytałem i uczyłem się... więc trudno powiedzieć.. teraz byłoby z pewnością szybciej

 

sporo pracy przede mna.. może wkrótce pojawię się w WIPie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to pierwsza praca, jak mówisz to wyszło Ci to lepiej niż dobrze, to ja nie strzelam jeszcze takich prac, ale w sumie powiedziawszy to mam mało czasu na 3D, nieźle, tak jak mówiłeś chyba każdy zna ten tutek,

 

P.S. ten ze stolikiem też przerabiałem

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej niz dobrze - idz za ciosem i rob cos nastepnego - nowe modele - nie baw sie juz tym teraz. Zarchiwizuj go i wrocisz do niego za jakis czas - np. jako material do nauki posta. Rob dalej poki jestes wkrecony. rob, rob , rob. .. i dawaj szybko na board :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności