Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat Cinquecento Sporting


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model bez zastrzezen

ale....

render zamazany:(

za malo renderow z roznych stron:(:(

moglbys go jeszcze dopracowac:(

jak nie ma wnetrza to przydaly by sie szyby zaciemniane:(:(

ogolnie moze byc ale moglo byc duzo lepiej:D:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu, kołpaki, lub jak wolisz felgi wyglądają troche sztucznie, tylne koło rzeczywiście troche wystaje, poza tym wygląda tak jakby miał wgięcie na przednim nadkolu, po prostu odbicie nie równo się odbija, tak poza tym to jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu, kołpaki, lub jak wolisz felgi wyglądają troche sztucznie, tylne koło rzeczywiście troche wystaje, poza tym wygląda tak jakby miał wgięcie na przednim nadkolu, po prostu odbicie nie równo się odbija, tak poza tym to jest git

 

pozdro

 

edit: popraw przednie reflektory

 

edit2: poza tym brakuje ci bocznych kierunkowskazów

 

edit3: całość jest wyrenderowana w słabej jakości

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolem modelik jest fajny;] to ze wnetrza nie umiesz zrobic to chociaz mogles przyciemnic szyby na full albo na medium i tylko takie cienie tego wnetrza zrobic, tak aby jakos to wygladalo;] powodzenia

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model jets w porzadku, nie jakis super szczegołowy, ale OK, na oponach przydałby sie jakiś bieżnik ;) i napisy producenta, to co już pisano, czyli przyciemniane szyby, lakier i materiał na felgach nie bardzo (czym renderowałeś ??). aha, lampy sa fffeeee.... to zdecydowanie najgorszy element modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola zdecydowanie za wielkie, wygladaja jak 17 cali conajmniej a normalnie te sa 13 :P i nadal wystaja z nadkoli, przejscia lampy w maske nie poprawiles, kierunku ba blotniku tez nie zrobiles.... reszta w miare ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam takie pytanko?? zacząłem bawic sie w renderek samochodu i mam problem z tłem. Tzn nie wiem jak to sie robi by podłoze tonalnie przechodziło w kolorł tła (mam nadzieje ze wiecie o czym mówie) z góry dziekuje, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- tylne kolo wychodzi poza obrys karoserii

- przednie swiatla sa brzydkie, wygladaja na nie skonczone

- jak juz przezroczyste szyby to mogles dorobic jakies fotele i kawalek przedniej deski rozdzielczej ;)

 

mimo wad jakos sie to auto prezentuje; najbardziej po oczach walą te przednie swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności