Skocz do zawartości

pojazd 3D: bmw m3


asfalton

Rekomendowane odpowiedzi

czesc daje tu samochod ktory mi sie bardzo podoba (nie mowie o moim modelu), napiszcie jakies super przydatne uwagi i powiedzcie co i jak zmienic :D :D :D

mam nadzieje ze jak odpowiedni nawrzucacie to przyspiesze troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przydatne hym khem uhhh ymmm emmm no zacznij jeszcze raz ale najpierw uwaga zobacz jak dziala meshsmooth bo to nie wyglada i tyle uwag. a i usiadz pocwicz moze na zapalkach czy czyms takim moze nawet kartach troche dokladnosci bo przy samochodach jest to bardzo przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zmniejszy miniaturke to wyglada calkiem fajnie:) A tak serio to tak jak koledzy mowia. Albo zacznij robic od nowa albo dziergaj ten model nadal bo caly krzywy jest. Ta pierwsza metoda bedzie szybsza. No i fakt, tutorial o dzialaniu meshsmootha by ci sie przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niedoświadczony w świecie CG, ale moim zdaniem siatka wygląda całkiem dobrze, co do veiwport'ów to nie mam pojęcia, chyba jest taka możliwość ale kosztem jakości zdjęcia, nie wiem czy o to chodzi ale staram się pomóc

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki sikham, faktycznie teraz mozna popracowac...

lpshinoda- po pewnym czasie jak zrobisz ktorys z kolei samochod mowisz sobie ze siatka

ma byc super poprawna (ten samochod jest drugi, bo trzeciego nie skonczylem)

Pawelkos- nastepnym razem dam bez, ze smootha za duzo nie da sie wywnioskowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie bardzo to wychodzi - wez popatrz sobie na sietka low poly i policz trojkaty - unikaj ich w takich miejscach jak załamania, krawedzie, rowki i takie tam - bo przez nie troche przydko wyglada - na skąplikowanych powierzchniach staraj sie robic same kwadraty bo jak narazie to z trojkatami nie umiesz sie zbyt dobrze obchdzic ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra do trzech razy sztuka(bmw m3) nie bende juz wiecej robil od nowa tego modelu...:D :D :D jest parebugow ktore wylapalem przy konwertowaniu do weba i tak weyglada efekt mojej 2,5 dniowej pracy phhhh :I

 

attachment.php?attachmentid=10598

 

attachment.php?attachmentid=10597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ty chyba sie jeszcze jednego nie nauczyles i niebierz sibie di serca ze masz to zrobic nie w dzien tylko w ""dwa"". bo teraz bym ogl powiedziec 3 a to nie oto chodzi niemasz doswiadczenia robisz na odp...ol bo w dwa a moze tak przydalo by sie zrobic powoli spokojnie i prosto a i po cholere tyle trojkatow je tez trzeba bardzo umiejetnie ukladac a lepsze są ngony oczywiscie te umiejetnie wykorzystane no i ""one more time"" dokladnosc, gladkosc, prostota nic wiecej + jak working Msmooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności