Skocz do zawartości

Pojazd 3D: [Audi A3 SportBack] - WIP


KamillM

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój drugi model wozu, tym razem robiony z tutka ;)

Model zacząłem przedwczoraj i wyszło mi "takie coś" jak na screenach

Oceniajcie, komentujcie, wskazujcie błędy, itp. ;)

 

PS Widzę, że ostatnio kilka osób wzięło się za tego tutoriala i robi A3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam :) Model na pierwszy rzyt oka ładny, ale ( tylne nadkole ostro faluje, i na masce i zderzaku coś jest)To co jest nazielono to sam nie wiem czy to bug, ale tak mi się wdaje, że troszeczkę dziwnie schodzi ta maska(chyba że tak jest naprawdę w realu)Ale ogólnie spox :D POzdro i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie ten sam model - jako pierwszy :) bo widze ze juz wszyscy zaczynaja to robic

nie opieraj sie tylko na tutorialu... ja co prawda robie go z tutorialem ale wiekszosci prubuje zrobic go sam... pokaze ci ruznice jaka u ciebie jest z tutoriala a jaka ja sam zrobilem i powiedz co lepiej wyglada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następny update ;)

Postanowiłem sobie, że najpierw skończę robić cały model, a później popoprawiam bugi, co nie znaczy, że nie możecie ich wskazywać ;)

Bubu thx za wskazanie błędów ;)

Szczupal tą część nie robiłem dokładnie a tutka, trochę ją przerobiłem, ale jeszcze muszę nad tym popracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym poprawiać wszystkie bugi odrazu (później może ci się to odwidzieć, zaczniesz grzebać w materiałach ;)No i dlatego, że później będziesz miał większy "bajzel" w siatce i bedzie juz troszeczke trudniej ;) Ale to tylko moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak wg mnie to siatka jest całkiem spoko, ale w niektórych miejscach jest troszke krzywo (czyt. siatka mogłaby być 'prościej' ułożona).

A z resztą i tak pewnie się mylę;) pracuj dalej

pzdr

acre117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to teraz juz wiem dlaczego niektore tutoriale musza byc darmowe a ten tymbardziej, ktos powiedzial ze to dobry tutek hym powaznie bym sie z tym czyms nie zgodzil one jest tragiczny daje tragiczne nawyki jak te badziewne zakonczenia blach, grubosc szyb to przeciez jakas bzdura te dwa elementy do poprawy bo i naczje to bedzie wygladac jak kawalek kiepskiej plastelinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Rowek kolo swiatla

Wiem, już się biorę za zwężanie tej szczeliny ;)

2.Przednia szyba

Muszę nad nią popracować rzeczywiście :D

3. przdnie to przy logo audi

Te.... jak to się nazywa?? Chodzi Ci o te wąskie "patyki", tak?

4 Logo audi

Tak myślałem - kółka są za grube, nie? Już się za to biorę ;)

 

Bzyku nad szybami też popracuję bo to rzeczywiście dziwnie wyglądają.

Co do blach to masz na myśli ich "okrąglistość" na krawędziach? ;)

 

PS. Dzięki wszystkim za rady, naprawdę są mi pomocne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widze ktos wkoncu wali model z videotutka :) -nie wiem czy dokladnie idziesz tak jak na video ale wydaje mi sie ze pare rzeczy uprosciles - krawedzie po smooth'cie masz chyba za bardzo zaokraglone (bulowato wygladaja)- samochod wyglada bardziej jak model do skladania - dodaj podzial niedaleko krawedzi a bedzie lepiej -takze dziwnie wyglada przednia szyba - oj chyba nie masz za wiele fotek tego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz straaaaasznie przepalony render albo lakier jakis nie taki, ale raczej to pierwsze

Przepalony, tzn. jaki?

Może to wina tego, że to *.jpg? Jpg źle kompresuje kolor czerwony. Postaram się dać nowego rendera w *.png ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

switla dziwna teksturka

Na światłach jest chrom, pomyślałem, że ładnie będzie wyglądać.

no i napewno lakier :/

Co Wy widzicie złego w tym lakierze?? :P Mi się podoba. Może kolor się Wam nie podoba? ;)

kierownica ma pare bugow ale zawsze musza one gdzies byc :P

Mógłbyś wskazać te bugi?

 

paboso -> LINK do tutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o klamce :P , ale ten lakier o to chodzi ze wyglada nie realistycznie :/ na kierownicy masz buga jak jest ten przycisk po lewej... a swiatla to mi nie chodzi o ten chrom chociaz troche za jasny tez :] tylko o to obramowanie :] pozdro... aha jeszcze klamki wydaja sie byc krzywe ale to moze mi sie tylko wydawac... zapomnialem jeszcze dodac : z chamferuj moze drzwi na dole bo ja tak zrobilem i tak lepiej wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales o klamce :P

Wiem, wiem ;)

ale ten lakier o to chodzi ze wyglada nie realistycznie :/

Za bardzo połyskliwy może?

na kierownicy masz buga jak jest ten przycisk po lewej...

Hmmm.. poprawię to.

a swiatla to mi nie chodzi o ten chrom chociaz troche za jasny tez :] tylko o to obramowanie :]

No obramowanie rzeczywiście muszę zrobić inne :D

zapomnialem jeszcze dodac : z chamferuj moze drzwi na dole bo ja tak zrobilem i tak lepiej wyglada

Hm.... one są chyba zchamferowane, może za mało.

 

A tu macie mały udpate (już z normalną klamką :P) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary temat odkurzyłem ;)

Nie miałem ostatnio zbytnio czasu, dlatego dłuuuugo nie było update'ów. Natomiast teraz, gdy będe miał już czas - nie mam kompa (padła płyta główna, czekam już miesiąc na powrót kompa...). Także jeszcze trochę nie będzie update'ów...

Piszę tego posta także dlatego, żebyście wiedzieli, że nie zamierzam tak zostawiać tego modelu i chcę go skończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies takie... hmmm... no... zadne normalne slowo nie ptzychodzi mi do glowy. :P Niemoglbys ich wymienic na jakies bardziek klasyczne i mniej ekstrawaganckie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności