Skocz do zawartości

pojazd 3d- fiat panda


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

ale jesteś super flesz_gordon ale ci ta panda wyszła super model jestem pod wrażeniem

ale tu mam coś oprócz wspomnianych szyb, to coś mi nie pasi przy tych listewkach co zaznaczyłem na przednim pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom modelik jest super ale wydaje mi sie ze ona jest za dluga ! ;/ to konca tylnych drzwi jest ok ale potem ten tyl jest troszke da bardzo wysuniety i to dziwnie wyglada O_o ! aleja kto popravisz to bedzie extra ;] powodzenia!

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odzew :)

ta przednia atrapa co pokazal marcin_mocny nie ma smootha (zapomnialem heh)- i moze cos niegrac

a okolice swiatel jeszcze obadam ;)

 

aa kurde juz zgłupiałem, ciagle cos poprawiam, przestawiam, przesowam- przewalone z tymi samochodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vray

moze ktos ma pomysl jak ladnie to oswietlic?

samochod...bosze ile z tym babrania, nastepny zrobie za 2 lata hehe- wprawdzie jeszcze tego nie skonczylem ..

 

bede wdzieczny za wytkniecie tego i owego

a teraz zrobie sobie przerwe- trzeba obczaic "expres polarny" ;)

 

 

pandatest%20copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordon probowales renderowac moze w v-rayu, ale materialy w standardzie-szare?

Bo ja mam taki walek, ze na obiekcie po renderingu mam miejscami takie ciemniejsze plamy i nie wiem od czego to zalezy. Myslalem ze to przez siatke ale w tych miejscach gdzie sa plamy siatka jest jak najbardziej w porzadku. Moze wiesz albo kto inny jak tego wałka sie pozbyc?

A jesli chodzi o twoj samochodzic to modelik bardzo fajny, a do rendera moglbys wykorzystac HDRi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czym jest ta kulka "unosząca" sie za lewym tylnym kołem. Poza tym na drogim obrazku ukazujacym tył pandy chyba niema prawego tylnego koła. Pozaytym to model jest śliczny.

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności