Skocz do zawartości

Scena3d: Model z plastiku :| ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bowiem szczerze ze baardzo mi sie podoba :D moze felgi powinny byc takie jak na printach, ale naparwde jest fajnie, kompozycja tez niczego sobie :D ladne szklo :Djedyne co ja bym zmienil to wyrazniejszego fallofa w materialach farbek, malego reflecta w plastiku, felgi ale to juz mowilem, troche jasniejsze opony no i teksture drewna

 

ale masz ode mnie 4+ / 6 :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takm maly apdejt..zmienilem troche teksturki farb, drewna (i tak jest taka sobie) dodalem nozyk (i walsnie nie wiem czy nie zagruby troche). Naprawilem dzwi XD. Zrenderowalem bez aa, zeby bylo szybciej. A co do modelu samochodu: poddalem go lekkiemy tuningowi, jeszcze przed tym jak wpadlem na pomysl zeby zrobic ta scenke, i teraz sa takie niezgodnosci z blueprintsami.

 

BTW: teraz mam zamiar dodac zgiecia na tych kartkach i jeszcze pokombinowac z drewnem i swiatlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, chociaz mam pare sugesti: pierwsza to felgi, koniecznie musza byc jak na printach bo to az razi. Druga sprawa to naciagane ustawienie kilku elemnetow, chodzi mi tu o maske, to cos oparte o tyl (zderzak, spojler) i nozyk, nie wyglada to naturalnie, a chyba powinno byc tak jakby ktos zostawil to w srodku roboty, maske jeszcze mozna zdzierzyc, ale razem z reszta wspomnianych rzeczy - odpada. Trzecia sprawa to nozyk - lezy w zla strone chyba ze ten ktos jest leworeczny, albo sobie lubi utrudniac (ew lubi sie pociac chwytajac za ostrze ;))) ) Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, sam kiedyś się modelarstwem interesowałem (teraz już mnij, czas i chajs a modele kosztują) no i tak:

1.farby modelarskie to nei taki , żę wodązmyjesz, więc tak na kartce na takiej ładnej drewnianej powierzchni...

2. Minuta osiem zajmeni ci zrobiene sprężarki bądź samego areografu ..

3. Modle nei musi byćaż tak dokłądny, to medl a plastkiku czy czego tam, chyba , że robisz te najdroższe..;)

3. Dorobiłbym ajkeiś szczypczyki, tubke z kelejm czy cosik, no i trochę mnałych modeli np: drzwi itp które są przyzepione w siatce, w tym stelażu pewni wiesz.

 

4. Podoba mi się, jakieś te światło fajne. Może by tak scenę powiększyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nożyk mugł się potoczyć lub zostac rzucony
- tak, jasne, mogl tez z jednakowym prawdopodobienstwem zostac zeslany tam przez kosmitow, I mean come on...

 

A jeszcze jedno rzucilo mi sie w oczy w miedzyczasie, jak przewiduje pedzelki (?) czy co tam jest w tej szklance, nie stanelyby chyba takiej pozycji, tzn koniec zsunalby sie w przeciwlegly kant przy dnie (mam nadzieje ze mowie zrozumiale :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec. Najpierw powiem ze robiac samoochod moim zamiarem nie bylo zrobienie tej sceny, wiec staralem sei zrobic bardzo szczegolowy ten samochodzik (daje render).

Spor o nozyk: mi to wszystko jedno gdzie on bedzie ale postawie go odwrotnie bo zeczywiscie bedzie bardziej logicznie. Co do szczypczykow i innych pierdolek: zrobie jakies tam jeszcze, ale nie moge zaduzo bo bedzie napchana ta scena. A scene powieksze i z aa zrenderuje, ale to juz po przerobkach.

 

BTW: czy zeby wstawic obrazek do posta (tylko nie jako miniaturke) trzeba wstawic go na jakis ftp czy mozna z dysku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arrrgghhh...to taki modelik samochodzika zrobiłeś i dałeś jako plastik, to jak ten samochód miałbyć w rzeczywistych rozmiarach, to ty jesteś pewnie jakimś zaj******* wielkoludem skoro taki samochód jest dla ciebie malućki a te farbki to pewnie wielkości garażu są...pędzle to pewnie tyczki do skakania w zwyż, a nożyk to zapewne ciacharka do maszyn...to taka moja wizja ale scena przyfajniasta podobać mi sie oprócz tego nożyka który ma właściwości lewitujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi sajrusx ?? bo z twojego postu nic nie zrozumialem :] ... pracka moim zdaniem byla dobra na poczatku ... bo teraz zaczynasz ja zawalac dupierlami ... moim zdaniem na pierwszej pracy wystarczylo poprawic bledy i bylo by na 6+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak: pracka swietna to raz :), spojler rzeczywiscie niepotrzebnie jest oparty, koncowka nozyka (ta ostra) moim zdaniem powinna byc zwrocona w strone samochodu a nie w przeciwna bo wyobraz sobie jak musiales sie dlonia wygimnastykwoac aby tak odlozyc np. zaraz po przycinaniu czegos przy modelu, chyba ze jestes leworeczny i w dotatku wlasnie miales zamiar sie obrocic po cos co lezy poza obrazkiem na prawo :P Felgi sa ok bo widze ze one sa odwrocone, a poza tym bedzie sie do nich jeszcze od 2 strony doklejac wykonczenie :> Jakbym jeszcze mial sie czegos czepiac na sile to moim zdaniem za bardzo cienie zlewaja sie z blueprintem, moze niech samochod jest na tej biales karcie a blueprint obok calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Mnie sie podoba, ale czegos tu brakuje. Moze praca jest za czysta, dodaj jakis brud kolo farbek. Skoro model prawie jest gotowy to kleju powinno troszke ubyc czyt "tubka" .Wiem ze sie czepiam ale wydaje mi sie ze jesli cos w niej pozmieniasz to bedzie super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej :), tylko chyba spojler lepiej by wygladal na tej pustej kartce pomiedzy drzwiami i felgami i sprawdz tez jakby sie komponowal nozyk z ostrzem dokladnie skierowanym w miejsce gdzie normalnie powinny byc drzwi (czyli obrot o 90' w prawo)

 

Ale juz przesadnie wydziwiam.

 

Jeszcze raz gratuluje pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nożyk ( powinnien być podobny do skalpela)

Felgi (to nie są te z printów :P)

Farbi Humbrola (troche nie naturalne, brak tego aluminium wokoło pokrywki)

Pomysł moim zdaniem świetny, powyżej moje spotrzeżenia jak można poprawić pracke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez to powoli zaczyna wygladac jak zdjecie :D za..scie mi sie podoba! zadko kiedy to mowie ;) powiem co mozna poprawic:

-splaszczyc bardziej tubke kleju

-zmienic felgi na te z printow

-wygiac troszke kartke

-zrobic jakis element i dac mu material jakby byl pomalowany farbka

-wlac wode do szklanki o lekkim kolorku tej farbki

-otwirzyc tubke z te farbka

-mnie sie ten nozyk nie podoba

 

:D

 

na koniec prosze duuuzy render z dofem :D

 

pozdro i congrats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie powracam, z nowym apdejtem, taki mi wyszedl. Zmienilem nozyk na gorszy :p, dodalem motyw otwartej farby, dodalem wode w kubku miala btc czerwona i w koncy wyszla tylko powiezchnia czerwna a nie woda :)...no to chyba na tyle...AA i dswietlenie zmienilem, dodam jeszcze caustici, i dof-a moze...

PS:Powiedzcie czy widzicie obrazek bo pierwszy raz uzywam ftp...

aaa. i render bez aa :(

 

PS2:chyba jednak nie dziala to moje ftp:/ tylko nie wiem dlaczego ? :(

daje miniaturke grrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zrobilem takie cos, czyli powrot do przeszlosci uzunelem ten nedzny klej i nozyk, zmienilem swiatlo na stare tylko troche zmienione, dodalem caustica, i zmienilem wode (czyli rozpuszczalnik) na normalna wode, material na spojlerze to normalny lakie samochodowy, tylko jakis brzydki...aaaaa i co moge zrobic z tymi kartkami zeby nie byly takie sterylne. Chcialem dodac takie zgiecia jak sa na poskladanej kartce, tylko nie umiem (znaczy chcialem to zrobic za pomoca tekstury)

 

PS: i dalczego nie dziala mi ten ftp zasr...ny, juz drugiego proboje i zaden nie dziala, podaje linka z obrazkiem a i tak sie nie wyswietla na forum :(...w sumie to sobie rozkminilem, ze moze trzeba miec http:// bo ja mam ftp:// (moze wiecie o co mi chodzi :D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności