Skocz do zawartości

modele z Archmodels vol. 1


technoon

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

na poczatek wesołych swiat zycze wszystkim którzy tu zagladnęli :)

 

w niedzielny poranek wpadem na taki pomysł:) Abysmytutaj wspólnymi siłami (kazdy po jednym) zrobili modele jakie udostepnia evermotion w pakiecie Archmodels vol. 1... Co wy na to ?? wzorując sie na pdfie bysmy mogli sami zrobic tw wszystkie meble .. jak sie znajdzie duzo chetnych to chyba duzo czasu z tym nie zejdzie i mozna by było je tu sciagnac....

 

 

tutaj link jak ktos chce zobaczyc pdf'a z modelami no albo zamówic gotowe dvd :)

 

http://www.evermotion.org/index.php?unfold=shop&category=27

 

to chyba nie jest zadne piractwo?? tylko współpraca i taki swiateczny czyn społeczny...

(jezeli jednak admin sie nie zgadza to prosze usunąć wątek)

 

prosze o wpisy co o tym myslicie? jak tylko bede mial dostep do NORMALNEGO SZYBSZEGO kompa to wrzyce tu jakis model.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł bardzo dobry a i rzeczywiście mozna zrobic meble z katalogów firmowych, może dzięki temu udało by się zrobić co nieco więcej?? w kazdym razie koncept mi się podoba trzeba tylko luda co ładnie modeluj a szukać chyba daleko nie trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Jakby nazbierać dużo dobrych modeli i dać do ściągnięcia za darmoche ze stronki to byłabyby niezła promocja strony, a przy każdym modelu można dać namiar na autora. Może troche ludzi z zagranicy by tu zajrzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ... ja juz nagrywam plyte Marcin4ever ;] hihihi

 

zgadzam sie po czesci z Koziem ... wchodzenie w parade portalom sprzedajacym produkt o ktorym mowa to 1. troche niesmaczne ... 2. skaczy sie na 12 modelach ;]

 

nikt wam tego nie ankazuje ale ja tam bym sie lepiej bral za robote i walil scenki a nie pieprzyl sie z krzesełkami gdzie w necie mam tysiace ;] nie mowiac juz o e-interiors ;]

 

robcie sceny ... startujcie w bitwie i zostawcie to everom ...

 

---Edit---

 

chcial bym jeszcze przypomniec ze mamy cos takiego jak zbior modeli na stronie glownej ... i jesli juz sie uparliscie to dajcie to tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nadinterpretacji nie widze - co najwyżej w poscie #9 ;) Mowiłem o samej idei wymodelowania zestawu mebli - dokładnie takich, jakie sprzedają everzy. Nie ważne czy miałyby być sprzedawane czy ogólnodostępne - uwazam, ze to jest głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele jakie udostepnia evermotion w pakiecie Archmodels vol. 1... Co wy na to ?? wzorując sie na pdfie bysmy mogli sami zrobic tw wszystkie meble

Ja cały czas mowilem o propozycji technoona. Inne mebelki - prosze bardzo, tylko pewnie skończą jak "metropolia max3d", o której juz nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kozioo technoon dal tylko propozycje jak cie ta "oferta" nie interesuje to po co pisac??

przeciez to jest dla chetnych wiec nie rozumiem po co to pisac jak ci sie nie podoba nie pisz

ten watek nie ma wyslychiwac opini tylko pytac czy sa chetni

a jak on(i) chca robic modele niech robia

 

pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ...

 

 

ja tu chiałem we czyne społecznym udostepnic wszystkim modele, podejzewam ze podobnie jak mnie innych na forum nie stac na zakup tego dvd. Jezelui nie chcecie to nie ... ja zostaje przy wswojej kolekcji mebli i nie wrzycam tu bo jeszce mi sie bardziej dostanie!!

 

pozdrawam

i dziekuje za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten watek nie ma wyslychiwac opini tylko pytac czy sa chetni

jestes pewien?

prosze o wpisy co o tym myslicie?

 

 

technoon - to nie do końca tak. Chcesz zrobić kolekcje mebli? Rób, ale niekoniecznie darmową wersje kolekcji evermotion. Uważasz, że to by było uczciwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczciwe?? a co w tym nieuczciwego?? sami porobimy sobie meble nie bedziemy niec kopiowac nie koniecznie musza byc to modele everów moga byc inne ale zeby powstała kolekcja:)mozna nawet sie poscigac :) (choc pewnie przegramy) konkurencja zawsze dobrze wpływa na rynek!! ja nie chciałem nikogo oszukiwac okradac itp. Wpadłem na taki pomysł .. jak sie niektórym nie podoba to nie .. nie bede narzuicał swojego zdania:) aleprzynajmniej udało sie narobic troche zamieszania na forum :) zywa dyskusja:)

 

 

pozdrawiam

i zapraszam do stołu na swaiteczny obiad :)

 

paap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczciwe?? a co w tym nieuczciwego?? sami porobimy sobie meble nie bedziemy niec kopiowac nie koniecznie musza byc to modele everów moga byc inne ale zeby powstała kolekcja:)mozna nawet sie poscigac :) (choc pewnie przegramy) konkurencja zawsze dobrze wpływa na rynek!! ja nie chciałem nikogo oszukiwac okradac itp. (...)

 

no wlasnie gdy jedni oferuja ten sam lub podobny produkt za pieniadze a drudzy za darmo to juz przestaje byc konkurencja :P... UOKiK dalby czadu jakby sie dowiedzial :D.. hiehiehie

 

btw. pomysl calkiem dobry... ale nie kopiujcie zawartosci plyt everów... chlopaki sie narobili, i pozatym to tak nie fair... kopac kolegów grafików :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale my przeciez sami namalujemy te meble!!! nie koniecznie dokładnie ich modele!! ogólnie zeby to była taka kolekcja mebli... dostepna dla mniej zamoznych .. bo ja wszystkie pienadzie wydałem na licencje maxa i innego oprogramowania pewnie podobnie jak Wy ... i nie mam kasy na zakup takiego zbioru modeli ..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien?

jestem:D:D

 

hmmm kozioo a czemu ma to nie byc uczciwe?? jak ktos zrobi jakis samochod i bedzie go chcial sprzedawac za kase a ja go zrobie i dam za darmo do jest oszustwo??

chyba nie

wedlug mnie jak chce i m sie robic modele i niemiec z tego zadnych zyskwo to duze brawa dla nich:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czemu ma to nie byc uczciwe?? jak ktos zrobi jakis samochod i bedzie go chcial sprzedawac za kase a ja go zrobie i dam za darmo do jest oszustwo?

 

nie. to bedzie niepoprawne politycznie.

kolekcja kolegow jest biedna i mozna zrobic o wiele fajniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.architonic.com/web/nCatalogue/fstCatalogue.php?sid=a933c5c4e05d151772b8e79cb4f87dd1&nid=0.0.0.0.0.0.0.0.0.1.10300.20300.0&src=nv5&prm=3030120300

 

powodzenia ... tylko pamietajcie :

 

1. o wymiarach

2. o mapowaniu (jezeli wymaga map)

3. zeby nie wymyslac tych krzeseł ... czesto ludzie chca istniejące krzesla takie ktore mogą kupic ;]

 

cos czuje ze sie skaczy na kilku modelach ale jak macie zapal to robcie ;]

 

a taka a nie inna dyskusja i nie smak powstal bo napisales ze chcesz wymodelowac modele z PDF`a evermotion ... co jest rownoznaczne ze swiadomym kopjowaniem produktu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ja ? :>

 

ja moge podzielic sie kanapą z interior light contest ... i tą drugą owalną z miejsca jadalnego ...

 

jak cos znajde na dysku to dam ... narazie widze tylko watek z dyskusją wiec poczekam az zalozą jakis w WIPie ... czy GFW ...

 

ps. avatar - schudłes cos na twarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://max3d.gry-online.pl/forum/showthread.php?t=14282

 

Temat został oczyszczony. Na wstępie wyedytowałem post technoon`a dodając krótki regulamin. Zmieniłem również nazwę tematu.

 

Jeśli autor jest niezadowolony z zaistniałych zmian może post wyedytować i wprowadzić poprawki. Jednak przedtem bardzo bym prosił o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos wykasowanej wypowiedzi Kome`a z działu wip (wyraźnie było powiedziane że NIE jest to miejsce na komentarze).

 

Jeśli temat będzie się rozwijał zostanie przyklejony, ale już w innym dziale. WIP nie jest odpowiednim miejscem na tego typu bibliotekę.

 

Temat zostanie najpewniej przeniesiony do architektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spakuj rarem a pozneij tego rara zipem ;] ja tak robilem ;]

 

ewetualnie mozesz podzielic zipa na kilka czesci i dac w czesciach

 

utrudnione jest to ze ilosc zalacznikow do jednego postu to 5 ... gdy chce dac 3 modele i 3 rendery to juz jest utrudnione ...

 

czy mozna bylo by jakos ubłagać Adka o zwiekszenie ilosci zalacznikow do 6 ? lub do pazystej liczby 4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superzip.com format szip to powinno byc lekarstwem na twoja przypadlosc, naprawde niezly potrafi upakowac 10 razy lepiej niz zwyczajny zip, mysle ze powinien pomoc, sam korzystam z niego od niedawna i jestem b. zadowolony.

Moga wystapic problemy ze strona i downloadem bo cieszy sie ona spora popularnoscia, popytam na forum i kumpli moze znajde cos jeszcze. Powodzenia w dalszym projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się inaczej niż planowałem.

Widzę że autor dba o swój temat. Niestety zainteresowanie nim jest znikome. Dlatego, na próbę, postanowiłem temat przykleić w wip`ie. Jeśli to nie odniesie skutku i żadnych nowych modeli nie przybędzie temat zostanie odklejony (a wiadomo czym to się skończy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome mądzrze gada :)

 

ja nie rozmumiem... jestem pewiem ze kazdy ma jakas bibloteczke swoich modeli tylko nie wiem dlaczego kazduy ja talk skrywa ?? i nie chce sie dzielic .. nop ale w sumie to nie wazne.. kazdy robi jak chce...

 

 

 

myslałem ze to byłby dobry pomysł stworzenie takiej bibloteki na forum, ale chyba myliłemn sie ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewiem ze kazdy ma jakas bibloteczke swoich modeli

ty cos swojej biblioteczki nie pokazujesz i sie nie dzielisz??

 

bylby dobry pomysl stworzenia biblioteczki obiektow owszem, ale niekoniecznie podrobki evermotion dla ubogich, przemodeluj watek i zrob z tego ogolna biblioteczke modeli wszelakich bedzie o wiele lepiej i kazdy kto bedzie chcial bedzie mogl dac swoj model niezaleznie od jego typu. Ja obecnie nie mam modeli te co mialem zazwyczaj zzeraly awarie dyskow, ale jestem obecnie w trakcie kilku prac i nie widze nic zlego w tym zeby po ich zakonczeniu udostepnic modele, bo prace sa niekomercyjne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wątek tyczy sie tylko mebli ? czy można inne obiekty np eee no nie wiem no np felgi i inne wrzucać ?

 

hindus - mi nie chcialo by sie przegladac 1361 stron zeby pomiedzy obiektami felg , piłek , i krzeseł elektrycznych znalesc jakies fajne krzeslo stylowe ;]

 

ja osobiscie nei chcial bym zeby bylo to zbiorowisko byle czego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technoon, z tym nasladowaniem evermotion to troche jak z wyrobem czekoladopodobnym, niesmaczny pomysl, rozumiem stworzyc jakas wlasna biblioteke, ale z tym PDFem i kopiowaniem, ponizej krytyki, naprawde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym PDFem i kopiowaniem, ponizej krytyki, naprawde..
a o co ta zadyma ?? jakim pdfem ??

 

edit

 

acha widze widze widze.....no no może z pdfem to troche poroniony pomysł ale jak byśmy uzbierali większą ilośc modeli (tak koło 140) to wybralibyśmy najlepsze i ktoś by pewno kupił, nawet gdyby zarobić te 300zł to myśle że Adrian mógłby w coś zainwestować...co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm qrde ... jak patrze na ten wątek z modelami to mi sie smiac chce ... jak widze tam stół z 5 cylindrów i krzeslo elektryczne ...

 

bez przesady qr ... skoro to wystroj wnetrz to po co komu krzeslo elektryczne ... i stol z 5 cylindrow ktory wymodelowac mozna szybciej niz sie sciągnie ... ja moge wymodelowac ściane z otworem na drzwi ... hmm ? co wy na to ...

 

nie wiem jak to bedzie ale proponuje dodatkowy punkt w regulaminie tego wątku ktory bedzie mowil o jakims sensownym udostepnianiu modeli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności