Skocz do zawartości

scena 3d:Zestaw wypoczynkowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie no wiadomo ze od razu nie zrobisz super prackim ale ja sie w sumie zastanawiam po co takie nic dawac na forum? lepiej chyba najpierw sie troszke poduczyc, a potem zablysnac(wiem to niestety z doswiadczenia :)). a tak w ogole to cos sie ostatnio obrodzilo z "pierwszymi pracami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel mógł by być jedna bryłą nie zaś zestawieniem 4 chamfer boxów, tekstura dywanu jest źle mapowana na płaszczyzne, widać jak przy krótszych krawędziach jest rozciagana a przy dłuższych scieśniana, ja wyżej przydał by sie render do którego jak sądze przyda ci sie jakieś wnętrze. Po dodaniu wnetrza może zauważysz że dywan nie posiada grubości, to też by mu sie przydało, tak jak wiele innych przedmiotów tworzących tą prace, bo jak narazie widać tu tylko 20 prymitywów i z pewnością nie jest to finished work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem to w ok. 1 godzinę wiem, że jest to praca nie naj... lecz moja pierwsza.

 

no to super.

witamy na forum i w ogole.

 

ale jesli juz chcesz zamiescic prace to moze poswiecilbys wiecej niz 1 godzine na robote?

bo co z tego,ze pierwsza jak nieskonczona i nawet praca to nie do konca jest...

 

o renderze juz nie wspomne, bo sie powtarzac nie chce ;)

 

eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam czy ci nowi wogóle przeglądają to forum czy walą swoje prace tam gdzie popadnie. Przecież wystarczy pooglądać prace innych i samokrytycznie podejść do swojej pracy i już wiadomo czy warto ją wystawiać i gdzie ją wstawić. Więc co do twojej pracy bartii, to jeżeli uważasz, że się nadaje do finished works 3d to lepiej zajmij sie czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności