Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Acura rsx | Honda integra / s-type 2005


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

bo caly model jest z meshem lowquality i polowa wogle nie polaczona wiec takie bugi jakos nie lubie czekac na przeliczanie jakis dobrych siatek

 

Marcin wiesz kwestia gustu tez mi sie niezbyt podobal :D ale po hym ntym ogladnieciu zdjec chyba juz go lubie :) a szczegolnie silniczek vtec-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hindus hym no juz troche moze 3 moze 4 lata choc no tak naprawde to nie jestem pewien, ale na powaznie od Citroena C2 :) czyli 17-03-2004 minus powiedzmy 4 dni ;)

 

dobra tyle omnie :) czas na update...

wycieraczki ukradlem z meganki ale pasuje wiec jest ok.

 

acura221yc.jpg

acura22a6ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pieprze normalnie następnym razem jak nie zrobisz jakiegoś tutka o tworzeniu samochodu to dowiem sie gdzie mieszkasz i podjedziemy z kumplami ;) normalna paranoja :/ powiedz bzyku ile godzin trwa gdzieś stworzenie np przedniego zderzaka, maski i błotników w takiej bryczce jak ta ? bo jak narazie to stoje na ukończonej masce ;) magią jest dla mnie zrobić błotniki :/ nie wyobrażam sobie na jakiej zasadzie jest to robione :P nie ma sensu pisac czegokolwiek na temat modelu ;) sam wiesz jaka była by treśc postu. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus nieda sie powiedziec ile to ile tamto bo nie licze sam zderzak dosc szybciutko troche wolniej jego spoilerek a maska no niewiem wykonczeniowka znaczy filletowanie itp to moze z 10 0 15 min majac wczesniej wszystkie surfy oczywiscie :) zasada :D prosta 4 krzywe 2 rail i czasami match a czasami ST.

 

oj Loozack juz jest moze nie kapec a sama felga ale jest :P juz ...

 

acura236vz.jpg

acura23a6th.jpg

acura23b5jw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Small update jak tam blotnik sie styka z tylnia szyba to przez lowquality mesh normalnie wszedzie szczelina jest 2mm no to teraz pokrywa bagarznika ...

 

acura65th.jpg

 

witam, raczej nowy jestem w temacie :)

 

1) co potem robisz z ta 2mm szczelina? jak ja "zalepiasz"? ;]

 

2) widzialem, ze juz masz felge. a co z opona? powiedz mi jak ja robisz, bo ja raz sie pokusilem o zrobienie ze szczegolami i przy renderach trwalo to wiecznosc zanim cos sie pokaze, tyle srf bylo itp, normalnie koszmar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus-> hymm narazie bedą tylko orginaly a moze przydalo by sie zrobic dodatkowe ale Rtypowe

AGmakonts-> przeciez są piekne moim zdaniem swietnie tu pasuja

Seremiak-> szybko no nie wiem normalnie najpierw nurbsy kontrolowaly mnie a teraz zaczynam ja je ;) przez ponad rok to samą teorie sobie wciskalem w glowe potem sie uczylem topologi poly i po zlozeniu wszystkiego w calosc zaczelo wychdzoc wreszcie

DraB-> starczy :) a pozatym tu nie bedzie zadnego wymyslnego rendera ani nowych testów jak zmienie kompa i bedzie to wszystko lepiej smiagac to bede tostowac dalej a tak to zostaje HDR szybko milo i przyjemnie

LeoPardo-> proste o odlugosci 5 mm do wewnatrz nadwozia po katem 90stopni do powierzchni i 1rail potem pipe 2.5mm i 2rail troche zabawy ale nienawidze filletedgesa ktory jest w rhino nawet w 4 bedzie nieciekawie dalej te same bledy tylko ze juz z "distance from edge" a opona pewnie poly bo nurbsowe rzecz jasna musza troche wazyc ale zato jaki efekt :)

kome->TNX

 

a teraz update juz jest honda i tylnia wycieraczka jeszcze tylko spryskiwacze jakies wnetrze nurbsowe ale bardzo uproszczone choc az kusi by zrobic dokladne bo jest calkiem mile do modelowania no i podokanczac niektore elementy aaaa wycieraczka bedzie z drugiej strony nadwozia

 

acura241us.jpg

acura24a9rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render nie daje wiele do życzenia.. prawie fotorealistyczny...prawie bo w dolnej części widać jakies malutkie bugi...ale do reklamy by sie nadawało co dopiero do modelu - 6/6 a teraz patrzcie na tą felge i wiecie jak ma wyglądać dla mnie model żeby dostać taką note ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts-> dobrze mowisz kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje :)

hindus->dzieki co do bugów to przez optymalizacje mialo byc dobrze wmiare i malo trinaglesów i w tej wersji felga ma 32tys niestety cos za cos ale ze ona nie bedzie pokazywana w takiej rozdzialce moze cala acurohonda w tej nie wiekszej poleci w finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak bedzie studia choc juz cos tak testowalem ale znajac poczatki to by dlugo trwalo by dojsc do efektu takiego jaki bym chcial wiec tu bedzie czyste hdri by sie nie meczyc i zrobic w kilku kolorach kilka wersji.hindus z lakierowaniem bedzie problem chwilowy bo gdzies mi sie przerwal kabel od monitora i niemam RGB tylko GB :( a ostatnio jakos nie czuje sie na silach elektronicznych by rozebrac monitor i podlutowac drugi : bo wogole przestanie dzialac i bedzie ...pi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie:) jak sie nazywa te hdri ktore masz na lakierze??(jesli to nie tajemnica):)

 

po tym (chyba) śniegu na drzwiach wnioskuje że to bridge color ;) ale poczekajmy co powie mistrzu.

 

Bzyku nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym cie poznac ;) wymiatasz i to na całej długości...

 

Mozesz zapodac jakis screen z krzywymi jak zaczynałes na poczatku przed surfami , czy nie masz juz ?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym cie poznac ;) wymiatasz i to na całej długości...

 

To już jest nieprzyzwoite :>

 

Ja podziwiam tego faceta nie za to co robi, tylko za to że robi to na jakimś mikroskopijnym monitorku RGB bez R i archaicznym kompie wolniejszym od przeciętnej maszyny do pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnx wszystkim...

Kolor skopany pewnie tak zaraz ide zobaczyc jak to wyglada :)

A hdr tak jak hindus mowi sachform "bridge color".

Sens sprzet moze ograniczac ale nie calkowicie zatrzymac i dzieki poprostu staram sie jak moge i wiem ze nie moge przesadzac niestety :( teraz byle tylko monitor na poczatku zmienic bo na wersji daltonistycznej ciezko sie cos robi :D.

hindus jeszcze raz ty :D - wiec mi sie wydaje ze to nie tak tez zaczynalem od zera iii wydaje mi sie ze mozna sie urodzic z czyms wiekszym lub mniejszym naco niema czlowiek wplywu reszte mozna wycwiczyc :).

AGmakonts- spoko :D

 

Mysle ze teraz kolor bedzie bardziej niebieski choc ja mam od H 150- 230 niebieski moj blad teraz powinno byc lepiej, wiec narazie klosze i znaczy Acururowskie co znaczy amerykanskie gdzie kierunek jest hym czerwony mam nadzieje :D

 

acurablue37ko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności