Skocz do zawartości

obiekt 3d: sony ericsson K750i


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

do Drab ---> ta dziurka to były zwyczajne poustawiane vertexy, następnie zaznaczyłem edge składające się na te vertexy i trzymając szift przeciągnełem w dół, następnie zeskalowałem je "R" i włala :).

 

 

-- edit --

 

Oj badyl coś kręcisz tobie wszystko zawsze dobrze wychodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie: robie komórke z tematu. Tyle tylko że ona tak po prostu wygląda, ma dość specyficzny tył jak na "sony ericssony". Daje update który mam nadzieje wyjaśni co nieco :).

 

7jpg2nu.th.jpg

 

i siateczki:

 

21lf.th.jpg

 

30jz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc troszke mnie nie bylo i daje tyle ile zrobiłem. Model jest już właściwie skończony zostało jeszcze kilka szczegułów jednak takich prościutkich :). Teraz właśnie kończe rzecz która była jedynie kwestią czasu (modeling), jednak przychodzi i czas na materiały. Powoli próbuje zabaw z shaderem poniżej na obrazku jedna z tych prób. Licze na waszą pomoc i mam pytania. Oto i one:

 

ilość poly: 120 tys.

 

1. Bump = mapa wypukłości a mapa wklęslości = ???. Na obrazku poniżej widać że jest tam kilka szczególików w postaci jakiś znaczków chce zrobić mapke która zrobi "wklęsłość" w moim modelu.

 

k063fp.th.jpg

 

2. Co do shadera ma może ktoś jakieś propozycje? Poniżej zamieszczam próbe. Chciałbym uzyskać mniej więcej taki efekt jak na obrazku poniżej, miejmy nadzieje że choć w połowie się uda :).

 

164ys.th.jpg

 

PRÓBY:

98eh.th.jpg

czas renderingu: ok. 1 min

 

 

3. Jeśli coś nie tak w modelu to wytykajcie teraz bo później pewnie nie będzie mi się chciało tego poprawiać :). Siatki poniżej :).

 

119hh.th.jpg

 

 

PS: na noc zarzucam renderowanie skromnej animacji zobaczymy jak to wyjdzie.

PS2: coś ustały updejty telefonów na forum, RA pewnie coś przygotowywuje z drabem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności