Skocz do zawartości

Forum *SAIRAM*


SAIRAM

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaję, zakładam ten temat by zareklamować moje autorskie forum, ale nie tylko. Chcem wiedzieć co o nim sądzicie, czy podoba Wam się szata graficzna, kategorie itp. Jeśli zechcecie zostać nowymi użytkownikami, będę czuł się zaszczycony :D Więcej dowiecie się jeśli klikniecie na linki poniżej:

http://www.forumsairam.prv.pl

http://www.forumsairam.xk.pl- tylko dla posiadaczy firefoxa

 

A teraz życzę Wam miłego postowania......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm. generalnie wygląda jak styl wzięty z darmowej bazy styli, co jest powszechnie stosowane przy używaniu phpBB.

Niestety trochę nieczytelny ten styl.

Poza tym ta kropla wody na górze wali tandetą i jest niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wygląd ;]

A czy to moja wina, że Twoja przeglądarka błednie otwiera stronę główną. Problem występował także na IE( o zgrozo ile to osób nadal mączy sie z tą przeglądarką), ale już wszystko działa jak powinno. Wiem, że reklamy nie stanowią "dodatkowej atrakcji", ale coż zrbić, takie uroki Lycosa....na firefoxie zazwyczaj reklam nie ma.

następne forum o niczym

Co za argumentacja, a ile epitetów....Twoi nauczyciele to mają dobrze, bo jeśli każda Twoja wypowiedź pisemna jest aż tak długa to praktycznie nie mają co robić.

Zauważ słowo "wielotematyczne", czyli traktujące o wielu aspektach naszego życia, a że te tematy Cie woqle nie obchodzą to już inna sprawa.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie najlepiej podoba tytul okienka "Najlepsze wielotematyczne forum w sieci". Zastanawiam sie czy swiadczy o humorze, czy tylko o pewnosci siebie autora.

 

Szata graficzna moim zdaniem w porzadku, przyjemna.

 

Salvator walcz, nie daj sie. Porzyczyc kij bejsbolowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za argumentacja, a ile epitetów....Twoi nauczyciele to mają dobrze, bo jeśli każda Twoja wypowiedź pisemna jest aż tak długa to praktycznie nie mają co robić.

 

Myślę, żę większość z nas nie ma już "nauczycieli". Jezeli już to wykładowców, ale na pewno nie od J. Polskiego. Musisz wybaczyć koledze zwięzłość wypowiedzi. Po maturze nie trenował. Spędził ten czas na robieniu grafy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwiduj ten skrypcik z topa, świra można dostać. Poza tym dość dziwną rzecz praktykujesz, mianowicie zakładanie kilknastu pustych tematów w danej kategorii, myślę że powinieneś to zostawić ewnetualnym użytkownikom, ja czułem się trochę obco, tak jakby całe forum było z góry zaplanowany i nie do ruszenia. Ogólnie niezbyt trafia do mnie pomysł na zrobienie forum wielotematycznego, ale może komuś się spodobać, powodzenia :)

 

Szata graficzna mimo że oklepana, nie przeszkadza, tylko w niektórych butoonkach tekst wystaje poza grafikę.

 

I jeszcze jedno, jak ktoś mi pisze NAJLEPSZE cośtam to drgawek dostaje, żaden to slogan reklamowy, a jeżeli już to bardzo kiepski, tylko denerwuje. Więc zanim napiszesz że forum jest najlepsze, miej na to jakieś dowody :)

 

rowr - nawet się nie pokazuj w szkole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi sie nie bardzo uśmiecha przeglądać takiego forum gdzie żeby coś przeczytać musze co chwile przesuwać stronke w lewo albo prawo: patrz obrazek

 

masz cos skopane u mnie wyswietla sie dobrze...no poza tymi wyskakujacymi reklamami

co mi caly design przykryły

...a z tego co widze u ciebie to potrzebujesz kierownicy albo przynajmniej joystick :D zeby obsługiwać tą strone

 

prv.pl

ale ogolnie bardzo zabawny post :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słowo najlepsze.....może "trochę" przesadziłem :D, ale są tacy, co to widząc napis najlepsze rzucają się jak konsumenci na wyprzedaż w hipermarkecie.

Wiem, wiem LYCOS, jeśli znalazłbym lepszy, darmowy serwer, zapewiam Was, że bym go wykorzystał.

P.S

Wszelkie błedy jakie BYŁY, zostały poprawione, sam sprawdzałem na IE, bo ja tam korzystam z firefoxa.....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słowo najlepsze.....może "trochę" przesadziłem :D, ale są tacy, co to widząc napis najlepsze rzucają się jak konsumenci na wyprzedaż w hipermarkecie...

 

Tak tylko jeżeli pójdziesz na wyprzedaż i okaże się że oferowane są towary o tragicznej jakości (to metafora ine odnosi się do twojego forum :) ) to nie tylko już na nią nie wrócisz ale będziesz miał opory przed ponownym odwiedzeniem tego hiper marketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co Ci chodzi, że co, jeśli ktoś korzysta z wyprzedazy, musi juz mieć mniejsze IQ??

Po prostu psychika ludzka działa na zasadzie "biore co lepsze, tańsze"(nie wszystkich, ale większości). Moim zdaniem to nie admin tworzy forum, a jego użytkownicy, ja mam za zadanie rzucić tematykę i nadzorować rozwój wydarzeń. Oczywiście layout, kolorystyka itp. ma także znaczenie, ale najważniejsze jest jaka panuje atmosfera na forum i jacy ludzie na nim piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e Sairam a mógłbyś zrobić też tak żeby to było dobrze wyświetlane w Maxthon'ie? Bo ja dla jednego forum nie bede zmieniał przeglądarki... :) super przeglądarki... (obrazek jak mi wyświetla dałem wcześniej)

Pozdrawiam

Gutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym to zrobił.....ale jak?:D Nie mam pojęcia dlaczego Ci tak wyświetla, w sumie nie musisz zmieniać przeglądarki, możesz mieć dwie:P

 

Ok, postanowiłem, jeśli w najbliższym czasie forum nie zyska nowych userów, zmieniam tematyke na jednolitą....no chyba, że przyczynicie sie do zwiększenia ilości użytkowników^_^

Jeśli macie jakieś pomysły na uatrakcyjnienie tego forum, chętnie posłucham....proszę jedynie, nic w stylu "lepiej zacznij od nowa",bo w końcu jakąś tam prace włożyłem w napisanie wszystkich topicków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem... mam nawet 3:P ale Firefoxa i IE używam tylko do sprawdzenia czy stronka którą robie działą poprawnie na tych pozostałych. Ale że są one okropne to na codzień ich nawet nie uruchamiam, a więc masz jednego usera mniej:P

Ale powiem szczerze że ten efekt kropli też mnie denerwuje tak jak innych i to pożądnie (może zrób z tym coś? jak chcesz mieć dużo userów, jeśli każdemu sie nie podoba coś już na stronie głównej? jak mnie coś na wejściu odstraszy to dalej ani nie badam co tam jest tylko wyłączam stronke)

Pozdrawiam

Gutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności