Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Motorola E398 Black [ do OcenY ]


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, taka moda n akomorki zapanowala wiec musze swoje 3 grosze dozucic :) Modelujes sobie moje cacuszko ( to jest cso a nie te kiczowate Ericsoony I nokie :) Moto e398: Ponizej referka i zaczatek klawikordu.

 

 

 

5848motimage9ge.jpg

 

moto11co.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie jest zle, ale nalezaloby popracowac nad niektorymi chamferami.

heh... rozpoczalem jakas lawine komorek. :D

 

edit:

Te dwa wglebienia na guziki po obu stronach joga to chyba nie tak wygladaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - bledy z chamferami są bo dopiero wczoraj dzieki wskazowce kindusa (powiedzial: chamfer) skapowalem o co chodzi w MS ... :)

DonVIto - co nie ? Chyba najfajniejsza po V3 Motorolka

Lt.Knysha - Spoko robi się i sie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć !!!

 

ładny pozatek jak u mnie a potem sie zamotałem :/ wydaje mi sie xze miejsca gdzie zrobiłes dziurku na guziki w klawiaturze troche inne są .. takie zagłębione powinny byc..

 

a tak pozatym ciekawe czy ktos dogoni guru_RA ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no nie zkoncze tego Niec mi nie wyhodzi. NIe wychodzi mi dol nie wychodza mi boki... chyba se wzialem za trudny telefon :(

 

EDIT: Postanowilem sie nie poddawac i zaczalem obudowe życzcie mi powodzenia i może cos z tego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby leżała pod dziwnym kątem :| jakby z widoku User... no, ale może mi się coś wzrok plącze ;]

Napewno wszędzie włączyłeś MS? Bo teraz niektóre krawędzie aż za ostre są...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dnich walki z siatka tylu zniszczylem go (bo nie wytrzymalem :) i zaczalem od nowa w 1 godzine wyszedl 2 razy lepszy :P
to tak jest często :] jak masz poprawiać to najlepiej zacznij od nowa ;) a co do modeliku to fajnie wygląda tylko robisz trochu wolno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajny modelik, a ja chciałbym się zapytać o ustawienia renderingu (to vray, nie? :D).Uczę się vraya, i bardzo mi się podoba ten przedostatni render. Taki czysty :D Mógłbyś podać wszystko, co istotne w GI itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc ciekawe... :D

Pozatym, DraB, zoptymalizuj siatke w okolicach otworow wentylacyjnych... Zbedne polygony... :)

 

ALE... musze ci powiedzec DraB, ze zrobiles wielki skok dla ludzkosci robiac ten telefon. Gratuluje nowych skill'ow. :D

Zdobywasz je w Sims'owym tepie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Na fotce którą dałeś przy zakładaniu topic-u widać że wokół jog-a jest wgłębienie zachodzące na przyciski nad nim i pod nim... no i ma dość oste krawędzie. U Ciebie tego nie ma, ale i tak jestem pełen podziwu! Poprostu chylę czoła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności