Skocz do zawartości

Scena 3d: Skorpion i pszczółka


Altus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jest to moj pierwszy wip na forum :). Narazie brakuje kilku blaszek na plecach i jest kilka bledow ktore w najblizszym czasie poprawie. Aha i 3 pierwsze nozki sa do wymiany.

W ogole nie mam pomyslu na scene :(, myslalem zeby go wlazyc do zdjecia stolu i go potraktowac dof-em.

Prosze mnie nie popedzac, bede pracowal w swoim tempie :))))

 

pozdro

 

tapeta3pj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Ja bym sprzedał projekt firmie produkującej zabawki na twoim mscu.. ostatnio czytałem w Ozonie o kolesiu, który takie robi.. rozważ to! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze wam sie podoba :).

 

lonek16: Tak, mam taki modelik w domu, lezy nad komputerkiem :). Ksztalt robie splainem, potem extrude, przerabiam na editable poly i chamferem robie brzegi. A potem tylko texturki dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczalem scenke.

Narazie takie probu oswietlenia. To ze model lata to jest moja wina bo rzeczywiscie on jest nad stolem :(. Takie male przeoczenie.

Te 3 boxy z tylu zrobilem zeby bylo lepiej widziec dof-a. Taki dof jest wystarczajacy?

I jeszcze textura samego stolu, moze taka byc?

skorscena39sr.jpg

 

 

Tu zaznaczylem co chce jeszcze zrobic.

skorcoijak0xj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstalem o 9:30, zaczalem robic o 10:00 i skonczylem 15 min temu. Ja juz nie moge na to patrzec :(.

Teraz calkowicie trzeba zmienic koncept scenki bo chce miec dwa modele na jednym obrazku.

Wszystkie komentarze i pomysly na scenke mile widziane.

 

---edit---

Dodalem drugi render.

 

pszczola0kt.jpg

pszczola22si.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala niezle to robisz te drewniaki, ja bym tam sceny nie zmienial (na stole obok opakowan a z tylu ten telewizor itp)... scorpion mi sie bardziej podoba ale i scorpion i osa stoja na takim samym poziomie (czyt. wysokim poziomie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nieźle... wogle fajny pomysł.. Przy tym skorpionie tylko cienie rzucane są za bardzo rozmazane i wydaje się przez to że ten skorpion lewituje nad powierzchnią... Ta pszczoła to chyba nie render? Jeżeli render to mnei całkowicie zagiołeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kilka rzeczy zrobic i koniec. Scenka będzie taka sama dla obydwoch modeli. Na poczatku chcialem je miec na jednym renderku, ale komp mi nie wyrabia :(.

Aha nozyczki troche lataja, bo zauwazylem to po wyrenderowaniu i nie chcialo mi sie tego robic drugi raz ;)

Komentarze mile widziane.

 

scena37th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności