Skocz do zawartości

Landszafcik


Rekomendowane odpowiedzi

taki tam matt paint, z lenistwa niedokonczony. polowa pracki to fotki of kors, takze poskladalem to i na tym domalowalem reszte (kamienie, szpikulce, czesc chmur i czesc bg).

cosik mi sie w pracy nie widzi ale narazie ja odkladam, no i takze temu zarzucam zeby posluchac czegos od was :)

 

Maciek

 

landszaft6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ladne.

Troche ciezko zalapac perspektywe, nie do konca czuje sie czy pochylenie szpicow to zludzenie perspektywy czy faktyczne ulozenie. Ciekawa kompocycja - wystepek skalny po lewej kontra chmury po prawej. Ladne kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniała robota - jak zwykle zresztą , widze takie prace i mnie normalnie szlak trafia :/ możesz wytłumaczyć jak ty robisz te chmury na niebie ? we wszystkich twoich pracach po prostu wyglądają kosmicznie :/ napisz cosik please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle. wiesz ze dobry matt painter zarabia ponad 3 razy wiecej od dobrego modelera/animatora? tak trzymac :]

 

ps. skoncz ten szpikulec z lewej strony w tle, troche niewyrazny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego mustafe z góry to gdzie użyłes :D ??

 

kurt:

a ja CI nic nie napisze bo w*****a mnie to , ze Bog jednym dal talen a innym nie...

gdyby wszyscy byli tacy sami co to by było za życie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przekonany, że one jeszcze wyraźniej powinny być skierowane w jedną stronę... dlaczego? - Bo takie "elementy" zwykle krztałtuje woda albo wiatr... i mało prawdopodobnym jest, żeby "rzeźbienie" odbywało się "chaotycznie"... no chyba, ze to są jakieś odpady z kosmosu... no to wtedy... ;)

 

Tak pozatym... trzyma poziom ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jezeli tak na to patrzeć to rzeczywiście krajobraz wygląda jak kosmiczny, bo nic chyba nie da się wytłumaczyć ziemskimi warunkami pogodowymi. Ale na pierwszys rzut oka wygląda realistycznie.

 

Co więcej powiedzieć. Full proff !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no fajnie jak zawsze, ja mam pytanko bo juz sam nie wiem co to jest ten caly "matt paint" ?:

 

- pomieszanie fotek z recznie namalowanymi fragmentami w 2d,

- pomieszanie samych fotek,

- pomieszanie fotek, obrazow malowanych w 2d i renderow 3d

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udziar ta szara chmurka naklejona na cumulusa , wogole cala prawa strona chmur to fotka, przeczytaj moj 2 post.

ano widze coby juz mozna poprawic :) ino sie teraz rozpogodzilo ze palcem ruszyc sie nie chce.

pionier, wszystko co wymieniles generalnie. jedni maluja + montuja inni montuja maluja i modeluja. generalnie w produkcji nie istotne jest czy to namalujesz czy zmontujesz z fotografi. wazne jest jak bedzie wygladac w wersji finalnej - ma byc sliczne, w krotkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności