Skocz do zawartości

Postac 3D : Mechaniczna Pajeczyca


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jestem tu nowy jak widac :P . Ogolnie jest to moj pierwszy bardziej konkret model (ogolnie 3ds max ograniczal sie tylko do robienia dekoracjii dla map do roznorakich gier :-]) . Dobra nie bede sie rozpisywal o to rezultaty :

hyh2.jpg

 

No i filmik prezentujacy model

 

Model dostanie jeszcze kilka rurek oraz uzbrojenie ,a potem jakies materialy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko bylo robione w 3ds max'e 7.0 Polygonow ma 707475 jakos tak :-] . ZBrusha msuze sobie skombinowac i tez sie nim pobawic (wkoncu wszyscy go tak chwala :P) . No i ramu mam za malo a myslalem ze duzo (1 GB) i jak chce zobaczyc caly model msuze wylaczyc wszystkie niepotrzebne aplikacje i czekac az przestanie dysk mielic :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde -> Modelik bardzo fajnie się prezentuje, powala ilość szczegółów tylko szkoda, że większość z nich jest taka płaska. To już możnaby zrobić na poziome tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mzona by bylo :-] Ale tak czy siak w planach jest zrobienie odpowiednika low poly i przeniesienie normal mapy z tego modelu high poly :-] tak aby w przyszlosci zagoscil w jakiejs grze :P . Zreszta dzis dorobie jeszcze guny ,a potem bede myslec nad texturami :-] i jak bede cierpliwy to jeszcze moze i szkielet do animacjii sie zrobi (choc na tylu polygonach jeszcze sie nie bawilem i raczej bedzie to trudne :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... ;[--------] Ten model wywołuje syndrom opadniętej szczęki!:] Piękne! Podpisuję się pod wszystkimi pytaniami, ale mam jeszcze jedno: jaką metodą modelowałeś? Super model, czekam na resztę!!

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet jak by ktos sie chcial doczepic to chyba tylko mooglby sie czepic tych szczegloolow w chwili spadania z przepasci a one uratowaly by mu zycie:D

po porostu wymiotles:)

brawo za wytrwalosc:)

jak dlugo to robiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm z ponad tydzien po sporo h dziennie siedzialem wlcizajac porpawki i modelowanie od nowa kilku elementow jak m isie nie podobaly :-D. Modelowalem standardowo :D czyli poly modelingiem (edit poly) + mesh smooth :-] . Jakos najlepiej modeluje mi sie w ten sposob .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy żartobliwie mawia: Jak nie masz pomysłu na element, strzel parę beveli, a nóż ktoś uzna je za interesujący detal. ;)

 

A tak na serio to widać że się nasiedziałeś, projekt jest całkiem ciekawy, szkoda tylko że cała forma jest strasznie lateksowo-bevelowa- model na tym strasznie traci. Nie widać co jest organiczne a co z metalu itd.- wszystko wygląda na gumę.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bevelowa forme to oglnie takie mialem zalozenie :-] . jesli chodzi o organicznosc to az twarz jest organcizna :] odwlok z odnozami to metal oraz niektore czesci "kombinezonu" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiają CG Talkowcy - WOW ! AWESOME ! Dude ;) nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

pozdrawiam

p.s.1. niezłe wejście na forum

p.s.2. brrrr - pomyślałem sobie o texturowaniu tego obiektu

p.s.3 gdzieś Ty się chłopie uchował w Gorzowie że Klicek i Predator Cię nie znają ? ;) chyba że jesteś prawdziwym Mr_Hyde'm czyli np. Klickiem w godzinach nocnych a właściwie porannych ;) gadaj tu zaraz ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh jesli chodzi o wwejscie na forum w nocy to spac nie moglem :-] wiec na kompie siedzialem :-D i wpadlem na pomysl aby to komus pokazac co robie :-P . No a chowam sie na Osiedlu Zacisze (dla wtajemniczonych z GW) :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra siatka psozczegolnych elementow . Jak widac nie jest za skomplikowana :-] ale efektowna :P . Zrobie chyba tak bo mam male problem yz otexturowaniem tego hehehe ,mala katorga . Wiec textura sie zajme na wersjii low-poly z normal mapa ;-] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam troche dalej do waszego Zacisza, ale.... czego sie nie zrobi dla browarra, hehe. model wspanialy przylaczam sie do Leru odnosni plaskosc rzezy, wlasciwie wyszla plaskozezba, ale bardzo ladna, Jestem pod wrazeniem, dawno tu nie widzialem czegos takiego. Odnosnie ramu 1gb to malo? ? ? ? ? ?? ?? ?, ja mam 256 z czego polowe winy mi kasuja hehe i zyje, tyle ze ja ciagne na 50k poly bo wiecej nie moge w jednej scenie, pozdro i tszym sie, bardzo ciekawey model,,,, Blagam zrob tylko pozadne tex i jakas scenke sensowna: ] cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności