Jump to content

Postać 3D: CRMB-7


Recommended Posts

Miniatura odpycha. Patrząc na nią można przejść obojętnie. Obojętnie obok naprawdę niezłego, nietuzinkowego modelu i wspaniałych, ostrych tekstur, o soczystych, nasyconych barwach. + Duża doza realizmu. A kończyny... nie podobają mi się :D

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie bombastycznie :P i nic dodać nic ująć możę ktos się przyczepi do jakiś detali ale to jest rewelka aż strach pomyśleć że tak kiedys mogą wyglądać kobiety :D pozdro nice work :D

Link to comment
Share on other sites

ech, a mi się w ogóle ta lufa nie skojarzyła, H.R. Giger by nas wyśmiał :)

 

Najbardziej razi ta biel w organice, a w szczególności nieładne (wynikające z braku pomysłu na tekstury kończyn?) przejścia kolorów (z białego w czarny i odwrotnie)

Link to comment
Share on other sites

Guest Marioza

A mnie się cały model jak i texturki bardzo podobają, nic nie moge tej pracy zażucić wszystko jak dla mnie się elegancko komponuje, jednym słowem świetne, nie przesadzone w sumie clarownie i czysto, tak trzymaj : )

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszystkie komentarze, cała postać miała mieć charakter lekkiej, zgrabnej, lekko pokracznej (coś jak piękna kobieta ze złamanym obcasem) maszynki do zabijania, co do kończyn to małe sprostowanie, pod tym gumopodobnym tworzywem ukryte są bio-cybernetyczne mechanizmy. Co do umiejscowienia guna to dodam, że na plecach nie wygladał dla mnie ciekawie i jego funkcjonajność była ograniczona pozycją postaci, a tak sami wiecie :) przewody guna wychodzą z krocza gdyż maszynka podczas ataku odczówa podniecenie seksualne, po prostu "sublimacja" popędu seksualnego. ;-) jak powiedziała pewna osoba, ma z obu płci to co najlepsze ;-)

Link to comment
Share on other sites

Fajny pomysł, trochę modliszkowaty ten model, ale trzyma klimat. Tekstury świetne, te przejścia w kierunku bieli na przegubach są ok, niektóre pająki też tak mają i wyglądają dzięki temu jeszcze straszniej. Zastanawiam się jeszcze nad nogami, gdyby im również dodać ostrza, nawet małe, to postać mogłaby dokopać, nawet się nie odwijając... ale to tylko taki mój pomysł. Jedyne alternatywne miejsce dla guna, jakie mi przyszło do głowy, to ramię, ale wówczas postać by dużo straciła na lekkości, która wymaga w tym przypadku względnej symetrii. :) Podsumowując bardzo mi się całość podoba. Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Większość owadów ma kończyny podobne do straidersa a wręcz odwrotnie, ktoś mógłby zarzucić jego twórcy, że się wzorował na anatomi owadów ale to przecież o to chodzi i dzięki temu striders to piękna machina, cały halflife ma świetny klimat któremu nie można się oprzeć, a jest stworzony na tym co już znamy. Tworząc ten model nie zależało mi na tym aby to było jakieś przełomowe odkrycie tylko cybernetyczna maszyna, taka jak mi się wymyśliła, chciałbym poprostu pograć w gierke z tym modelem w roli głownej, może jeszcze jakaś mała wyrzutnia rakiet na plecach ale bez przesady z bajerami.

Nie rozumiem wypowiedzi Sith_Lorda, czy konik polny jest proporcjonalny w swoim designie (cokolwiek to znaczy)? jeśli tak to jak się ma do tego "design" krowy? Nie jestem artystą z wykształcenia i może dlatego nie rozumiem. jeszcze chciałbym dodać, że fakt, że nie omodelowałem się za wiele.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy