Skocz do zawartości

Postać 3D: Wasteland Soldier


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za posty!!

 

Originally posted by honzik

natomiast co do scenerii bardziej widziałbym to gdzieś na zewnątrz, jakiś futurystyczny widok, skały, wzgórza z dziwnymi antenami, przekaźnikami i rozbitym pojazdem latającym w tle, wahadłowiec wojskowy NASA i te sprawy

Ale ja chcialbym jeszcze to skonczyc w tym wcieleniu:)

 

Originally posted by pirx

zolnierz extra ale nie wyglada na zdolnego do noszenia bojowego rynsztunku.

Co masz na mysli? Jego ubiur czy posture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chaos: dzieki, mozliwe ze to bedzie armia polska, ale dopiero po wojnie nuklearnej:)

Monster: wzorowalem sie na karabinie, do ktorego cholera linka zgubilem. Ja sie na broni nie znam wiec po prostu skopiowalem uklad, mozliwe ze tamten karabin byl jakis specjalny, moze dla leworecznych:) Jeszcze poszukam.... (jakis thomson czy tommy)

Pablo: wtedy kiedy przestaniecie znajdywac bledy:) i wtedy kiedy sam bede zadowolony. Chcialbym jeszcze cos dadac, moze jakis granat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarost uwidocznilem (bo byl), blizny dodalem. Jeszcze jakies zyczenia bo chcialbym leciec dalej? (jak siedze caly czas nad 1 rzecza to robie coraz wiecej poprawek az w koncu sie wkurzam i wlaczam jakas gierke zeby sie odstresowac:))

 

 

warrior15a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Te oczy na początku były fajnie przekrwione, a teraz wygląda na wyspanego:) A zbroja, to myślę, że ciekawsza byłaby zardzewiała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KK: dzieki za komentarz. Jako ze w ostatecznej scenie postac bedzie pokazana w calosci tak czy inaczej nie bedzie widac zbyt wielu szczegolow na twarzy. Zastanowie sie nad tymi podkrazonymi oczami:)

 

Poczatek teksturowania zbroi. Jakie sa wasze odczucia[co?]

 

 

warrior16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze, postaram sie wznowic prace. Myslalem ze w wakacje bede mial wiecej czasu:) Co do twarzy kolejna osoba mi to pisze:) Ale chyba zostawie jak jest, z zalorzenia mial byc powazny ale nie wkurzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam krotsza, gnat ma byc wielki :-) Przecie gość ma egzoszkielet i może sobie chainguna w jednej ręce trzymać. Teraz jets fajnie ze zgięta ręką. ewentualnie daj magazynek z przody i juz niebędzie kłootu :) no i jeszcze granatnik wielki pod lufą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna postać i wieje z niej Fallout\'em:BOS. Spluwa wymodelowana świetnie ale troche za mała, zgadzam się z poprzednikiem, żę mógłby być to jakiś chaingun lub minigun lub coś abstreakcyjnego tylko big one. Jestem ciekawy czy grałeś w jakiegoś Fallouta??

Bo postać bardzo podobna do tej.

 

minigun.jpg

 

Czekam na dalsze rendery, powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fallouty sie sporo zagrywalem. Ale najwiecej katowalem taktiksa przez siec. Jestem nawet zalorzycielem klanu:D

 

Update. Odkurzylem katalog z maxem. Oto efekty. Macie moze jakis pomysl zeby teksturka zbroi nie byla taka nudna jak sie zapowiada, w sensie: cos oprocz rdzy, brudu i metalu?

 

 

warrior22a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba element który zasłania jego kochonesy taki twardziel a taka dziwna osłona na jajka jakaś taka mała bez wyrazu tak jak by nic tam nie miał. Praca jest spoko, i mi się podoba.

 

- jesli jest to karabinek to raczej niech go trzyma w 2 rękach a nie w jednej jak celuje i strzela bo tak to wygląda śmiesznie..........:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności