Skocz do zawartości

pojazd 3D: star wars- imperial star destroyer


Rekomendowane odpowiedzi

witam.. pozwole zamiescic sobie ponownie swoja pracke po kilku modyfikacjach... wiem ze mialem juz oddzielny post do tej pracki ale jak po tak dlugim czasie zamiescilbym update to pewnie nikt by nie zajzal do setnej podstrony:P wiec postanowilem zalozyc nowy post a na swoje usprawiedliwienie niech bedzie fakt ze ostatnio jest czas na STARWARS'y po premierze kinowe ostatniej czesci sagi wiec niech pracka ta bedzie na 1 stronie jak najdluzej:P

wzialem pod uwage slowa krytyki i pozmienialem conieco.. sami ocenicie czy na zle:( czy dobre:)

ps: zeby nie bylo ze daje ta sama pracke w nowy poscie dorzucam render mojego stormtroopera( oczywiscie klimat SW:D) a do posmiania sie stara pracke z 2002 roku rozmiez SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a dlaczego kolega hkropinski jest takim niedowiarkiem... a jaki byłby sens umieszczac w moim poscie pracke nie zrobiana przezemnie.. to by nie mialo sensu w koncu kazdy chce sie pokazac swoje pracki a nie czyjes.. co to by byla za radocha czytac np jakies pochlebne opienie wiedziac ze to nie ja robilem... no ale daje siateczke zeby nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to wszystko zmienia. w takim razie przepraszam za brak zaufania. innymi słowy wynika z tego, że praca jest tak piękna, że wygląda jak prawdziwa. a to powinno byc dla ciebie komplementem, że Twoją pracę można pomylić z prawdziwym zdjęciem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talllad- zeby zrobic takie swiatelka przygotowujesz sobie jpg'a .. cale czarne tlo a na nim rzedy kalych kwadracikow ktore bede imitowac swaitla (dorze dac lekki blur na koniec zeby kwadraciki nie mialy ostrych kantow).. w maxie tworzysz mape typu "MASK" w 1 slot wrzucasz tego jpg i to bedzie faktyczna mapa swiatel a w 2 slot (maska) dajesz rowniez to samo ..to spowoduje ze nie bedzie widoczny czarny kolor a jedynie wymalowane swiatelka (maska powoduje ze kolor czarny jest nie widoczny a bialy widoczny) .. potem wlanczasz selfillumination zeby swaitelka "palily" sie nawet w miejscach zacienionych i gotowe:P

PS: ale cos mi sie kojarzy ze ja tak przygotowana mape "MASK" wrzucile bezposrednio w slot illumination.. dzieki czemu w slocie diffuse mozesz zapodac dowolna teksture statuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności