Skocz do zawartości

kompleksowy tutorial dotyczacy modelowania kobiet i mezczyzn


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.escultopintura.com.br/Tutoriais/Tutorial_Modelagem_Corpo_Humano/Sumario/Sumario_Corpo_Humano.htm

pod tym adresem znajdziecie poradnik jak od podstaw wymodelowac kobiete i mezczyzne w 3dsie. Jedyna przeszkoda moze byc jezyk hiszpanski, na szczescie calosc okraszona jest szczegolowymi ilustracjami wiec mysle ze nie powinno byc zbytnich problemow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a po co to przekladac na nasz jezyk - obrazy sa i mi to osobiscie wystarcza :)

 

Zeby wrzucic do dzialu tutoriale na glownej i zeby juzerzy sie nie pytali "gdize znajdeeeee?", Niestety znam tylko Angielski i Niemiecki wiec to nie dla mnie ;/

 

Edit:

 

Po cholere znac Hiszpanski skoro kazdy zaawansowany uzytkownik maxa gada po maxowemu? Ten jezyk jest bardziej uniwersalny niz matematyka, bo nam wystarcza skriny. Przeciez tam po skrinach da sie dojsc o co chodzi. Wiec wystarczy ze ktos dopowie historyjke :)

Niestety ja siedze na etacie 6-18 wiec nie moge tego zrobic, przynajmniej nie na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

translatory z portugalskiego na angielski przekladaja bez wiekszych problemow, na polski z problemami :p.

 

ps. kengi: dopiero teraz zauwazylem ze zauwazyles wczesniej ode mnie ze to brazylijski portugalski ;p a tak sie cieszylem ze do tego doszedlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności