Skocz do zawartości

Back to the past....


illy

Rekomendowane odpowiedzi

MareG niestety nie mam juz tamtego avatara :) , przepadl mi :/

Pamietam jaka robiles furore ze swoja stronka i tutorialami do finala :)

 

Rowniez bylo fajnie jak wrzucilem na forum twarz myslac ze jest dobra, ale po komentarzu Dr uG'a ktory poszedl mi w piety przez kolejne pol roku robilem same twarze ;)

 

Saygon chyba mial najwieksza wytrwalosc ze wszystkich na forum ilez on czasu robil ta swoja bilioteke hehe :)

 

Lezka sie kreci w oku przypominajac sobie stary sklad max3d.pl ale teraz tez jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sanki, mam nadzieję, że się nie pogniewasz - ta Twoja niezapomniana "maska" w galerii zrobiła SZOK!

A co sie bede obrazal, mlody glupi i podekscytowany pierwsza pracka wtedy bylem :p teraz jestem tylko glupi hehe. Byl jeszcze kurczak. Na szczescie Adek zaniedlugo przemalowal galerie i kompromitujace materialy polecialy do kosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło sobie powspominać te czasy. Faktycznie max3d to juz dobre kilka lat. Bodajze za urodzinki serwisu przyjalem marzec. Ten czas naprawdę szybko leci ... serwis dziala juz od 1998 roku (od 1999 jako powiedzmy serwis).

 

Miło popatrzeć na te screeny. Najbardziej cieszy, ze do dziś wchodzą tutaj osoby ktore od zawsze pamiętam. Ale tak jak Marek napisal - miło popatrzeć jak niektórzy z Was się wyrobili.

 

Pamiętam czasy jeszcze gdy na max3d była galeria. Pamietam, ze php wtedy raczkowalo a ja walczylem z reczna aktualizacja strony. No miałem wtedy troche roboty. Było ciekawie.

 

Szkoda, ze nie mam gdzies w archiwum starych designow wszystkich serwisu a najbardziej zaluje, ze nie mam pierwszej wersji mojej autorskiej stronki od ktorej wszystko sie zaczelo, takiej pamietajacej jeszcze czasy mojej szkoly sredniej. Byłoby się z czego pośmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mlody jestem ale napisze jak to u mnie bylo...

 

Na strone max3d.pl wpadlem przez przypadek kiedy szukalem tutoriali do maxa, pamietam ze przytloczyla mnie ich ilosc - zeszlo mi sie bardzo dlugo zanim je wszystkie zassalem na modemie. Na forum nie wchodzilem bo ... nie wiedzialem o co tutaj chodzi :). Przerabialem tutoriale w zaciszu domowym az wrescie postanowilem zrobic cos powaznego, padlo na czolg - niemiecki leopard 2A5 hehe. Mialem juz stale lacze. Nie wiem czemu ale jakos bardziej spodobal mi sie klimat Forum3D i tam wlasnie wstukalem pierwszego posta. Dlugo jednak nie wytrzymalem, ostro mi tam ludzie pojechali i postanowilem wystawic wip z czolgiem na forum max3d, tym samym zakladajac moj pierwszy topic i postujac pierwszego posta na forum max3d. Spodobalo mi sie tutaj i od tej pory jestem z Wami. Ostro pracowalem zeby dostac komentarze od sikhama, Loozacka, Pablo i Saygona - czulem ogromny szaczunek (i nadal tak jest) do tych userow :D

 

Pozniej bylo pare kolejnych WIPow, funkcja usera i tak aż do dziś. :D

 

Co do avatarkow to mialem trzy, i wlasnie sobie ponownie ustawilem ten pierwszy :)

 

 

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie:

 

- kolege Turbo Diesel ktory dawal na forum BMW a podpisal Syrenka? A moze Warszawa? I to kilka razy ta sama fura pojawiala sie w roznych pracach tylko ze zmienionym lakierem i felgami?

- kolege egon14 dzieki ktoremu cala siec u niego na osiedlu zostala zbanowana (przynajmniej takie bylo tlumaczenie modow) za zmienianie nickow i zakladanie kilku kont?

- autobus Gumisia bodajze?

- kiwaczki

- Porche Pussika i karte graficzna

- Krysztaly Lorien

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjaaaaa :) kiwaczki rullez...mam chyba nawet model podstawki gdzieś na kompie ;) ja bym nawet był za wznowieniem bo bo od 1 kiwaczka zaczęły się jakiekolwiek poważniejsze pracki [ dzięki Falcrum ;) ] i doszło umiejęstności sporo ;]

 

Ja pamiętam afere z pussikiem o koncie likus na fotka.pl :D

 

-------------------------------------edit------------------------------------

 

patrzcie co z dysku wygrzebałem :]

mam nawet obrazki kiwakow w 'hi-res' ale sa w bmp , a na jpg zmieniac sie nie chce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nosił się z zamiar zrobienia pełnometrażowego filmu fantasy ? ;) Był taki jeden fajny topic, pewnego baardzo ambitnego forumowicza :)

 

Zresztą pojawiło się już kilka ambitnych projektów i jakoś nie przypominam sobie żeby którykolwiek doczekał się szczęśliwego zakończenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nosił się z zamiar zrobienia pełnometrażowego filmu fantasy ? ;) Był taki jeden fajny topic, pewnego baardzo ambitnego forumowicza :)

 

Zresztą pojawiło się już kilka ambitnych projektów i jakoś nie przypominam sobie żeby którykolwiek doczekał się szczęśliwego zakończenia :)

 

 

aaaa no pamietam tego pana ;] co sie nazywal bodajze Neo (cośtam)

 

to bylo lepsze niz wolne dyskusje w watku rzeczy smieszne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... moze i znalazlyby sie gdzies ...

 

ale to starocie nic nie warte teraz :)

 

a no gdyby sie znalazly jakims dziwnym trafem losu ;] ...

 

napewno wielu zechcialo by zobaczyc co tam kombinowałes ....

 

a z galerii najbardziej mi zapadly w pamieci pracy Amoka ... basenik i Las ...

 

Adek - nie krępuj sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach. Cudowne czasy. Najciekawsze rzeczy odnosnie forum zostaly juz powiedziane wiec rozpisywac sie nie bede. :P

Na serwis trafilem przez google.pl pod koniec 2002 roku, ale jeszcze wtedy nie zostalem memberem. Musialem do tego dojzec. :P

heh, ja jestem takim dziwnym uzytkownikiem, ze moj avatar prawie wogole sie nie zmienial prze te lata. Dodalem do niego tylko serdyszko z komorka. ;)

A to moje pierwsze prace na forum robione w max'ie 2:

 

Jednostka chemiczna zmodernizowana o v-ray'a i jakiegos toon'ka.

 

jcprzod1cl.jpg

jctyl7cr.jpg

 

Bomba szturmowa (tego GI tez nie bylo, ale ten obrazek ma ponad rok).

 

bombaszturmowa1hs.jpg

 

Adek, tak jak powiedzial Marcin: "nie krepuj sie." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nosił się z zamiar zrobienia pełnometrażowego filmu fantasy ? ;) Był taki jeden fajny topic, pewnego baardzo ambitnego forumowicza :)
To byl.. (werble).. Conq !!! Swoja droga zdolniacha, o ile pamietam z drugiej Bitwy.

 

A pamietacie:

 

- kolege Turbo Diesel ktory dawal na forum BMW a podpisal Syrenka? A moze Warszawa? I to kilka razy ta sama fura pojawiala sie w roznych pracach tylko ze zmienionym lakierem i felgami?

- kolege egon14 dzieki ktoremu cala siec u niego na osiedlu zostala zbanowana (przynajmniej takie bylo tlumaczenie modow) za zmienianie nickow i zakladanie kilku kont?

- autobus Gumisia bodajze?

- kiwaczki

- Porche Pussika i karte graficzna

- Krysztaly Lorien

 

???

hehe, to ja dodam tu punkt. Pamietacie:

 

- animacje niejakiego Skilo, obecnie illy. Duzo szumu bylo wokol niej :) O ile pamietam byla w trybie tekstowym, bo zadnego obrazka sie sie nie doczekalismy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze moge. Ogolnie caly serwis jak i forum powinno miec urodziny w marcu.

 

Taka date jaka przyjalem za urodziny forum i serwisu (jest to podwojne swieto, nie specjalnie ale naprawde tak wypadlo, ze ja tez mam urodziny w marcu) to 25 marzec. Mozna to latwo sprawdzic. Data zalozenia forum to dokladnie 25 marzec. Wtedy postawilem baze i zainstalowalem po raz pierwszy XMB :)

 

Pytanie do Adka: Czy mozesz dokladnie okreslic jakos date narodzin max3d.pl, albo chociaz forum? Fajnie wiedziec kiedy mija kolejny rok i w razie czego zaplanowac jakas uroczystosc z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, najgorsze jest to, że ja nie mam pojęcia jak się tu znalazłem :| wiem tylko, że na początku zgadałem się z Sikhamem (też nie mam pojęcia kto się pierwszy do kogo odezwał), który zaczął mnie namawiać do umieszczania moich prac na forum... długo się z tym wstrzymywałem bo wtedy wyżej wymieniona persona była dla mnie bogiem 3d (ahh ten Skyline :D) i nie chciałem się za bardzo ośmieszać, ale w końcu wystawiłem wozik, którego męczyłem splajnami (Alfa Brera, ktoś to jeszcze pamięta? :)), potem była bitwa z Sikhamem (Honda S2000) i w sumie od tego momentu najbardziej zżyłem się z Max3d.pl :) najgorsze jest to, że wszystkie moje wcześniejsze pracki zniknęły z forum bo w całej swojej głupocie umieszczałem je na serwerach, które mi później zamykali (greets to Lycos)

 

z łezką w oku wspominam również moje kłótnie dot. zamknięcia działu "Na luzie" i wywalenia emotikonek, oraz potyczki z Drugiem i Damianem, ehh... to były czasy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trafilem tutaj jak mialem zajawke na modelownie w maxie w 2004 i powiem szczerze zawsze cenilem sobie ten portal i forum ,zaczynajc od tutoriali na stronie glownej a konczac na forum na ktorym jak zadalem pytanie zawsze mialem odpowiedz, nie to co na innych forach, dacie wiare ostatnio zrejestrowalem sie na forum o tematyce flash,

zadalem pytanie odnosnie AS a jestem poczatkujacy we flashu i po 20 min. przychodzi do mnie wiadomosc od moderatora ze takie zeczy to powinienem znac TAK SAMO JAK TABLICZKE MNOZENIA.........szlak mnie trafil........

 

a TU jak zawsze elegancko zadalem to samo pytanko i po kilku minutkach odpowiedz, dowiedzialem sie doslownie wszystkiego co chcialem wiedziec na ten temat ( pozdr....... mintrill )

 

Jednym slowem max3d.pl jako portal i max3d.pl/forum jako forum :) jest NAJLEPSZA SKARBNICA WIEDZY DLA GRAFIKOW 2d, 3D i wszystkiego co z tym zwiazane na POLSKIEJ SIECI a reszta...............reszta sie chowa :)

 

 

 

pozdr............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ja tak się spytam: czy ma ktoś na dysku animkę "IT" autorstwa bodajże Zbigniewa Lenarda? taką z małym robakiem (modliszką). była swego czasu w zapomnianym dziale animations na głównej, zaraz pod teaserem Katedry.

 

BTW: przydałoby się przywrócić te animki. z chęcią obejrzał bym jeszcze raz tą reklamówkę COcaColi renderowaną w Finalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności