Skocz do zawartości

Back to the past....


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje mala podroz po przeszlosci naszego ukochanego CG portalu.

 

Oto pierwsza odslona strony Adka. Tak stara ze nawet ja jej nie pamietam ;p a Adek do dzisiaj spowalnia internet trzymajac grafike z tej strony. Oto:

 

MAX po raz pierwszy (zanotowany)

 

max12qq.jpg

 

 

Tutaj MAX juz jako portal, mozna zauwazyc ze juz raczkowalo forum :)

 

max21bq.jpg

 

 

Tutaj juz najbardziej znana szata graficzna, po konkursie na logo (ktore chyba wygral Leander, afair)

 

max36gg.jpg

 

Zlota galeria i inne bajery

 

max41ju.jpg

 

 

I czasami crashe, ktore doprowadzaly uzytkownikow do rozpaczy (dzien bez max3d.pl to dzien stracony ;p).

 

max50bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A teraz forum. Tyle ile w archiwach sie zachowalo

 

Poprzedni silnik, duza ilosc uzytkownikow (w tym ja!!!!)

forum10wm.jpg

 

Nowy silniczek Vb

 

forum25xo.jpg

 

 

A teraz zadanie dla was. Skad tu trafiliscie, jak zaczeliscie itd. Wolalbym o rozmowe tych starszych stazem i zasluzonych:) Chociaz mlodzi tez moga ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja jestem dość stary ? :P

a jak tu trafiłem - fuksem :)

a zacząłem pisać bo sie chciałem dowiedzieć jak grill samochodowy zrobić :D

 

niemiało sie stałego neta to sie mniej siedziało ale było na tyle wciągające że sie płaciło astronomiczne rachunki za telefon byle updata do wipa dać i poprzeglądać co nowego słychać w innych topicach które były i są (niezbadaną przez niektórych ;)) skarbnicą wszelakiej wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nara! To ten dział nazywał się "NA LUZIE..." ? :]

Kurde czego to ja się dowiaduje o mojej działce :P

Świetne screeny ale chyba nie ma jeszcze takiej pośredniej wersji (gdzieś z 2000r.) z fioletowymi elementami, taki bardziej smooth (o ile dobrze pamiętam)

 

Same sławy w rekomendacjach na screenach. Przyznaj się illy skąd to masz ? :D

 

Ja zacząłem na forum się udzielać aktywnie podczas Bitwy3D z wymarłymi zwierzętami (mimo, że się zarejestrowałem dużo wcześniej). Pamiętam, że mi na modemie się wlekło forum strasznie (ale jakieś prześwity z rekomendacji są, Pionierowski samolot chyba, nie chce mi się daty sprawdzać :]). We wrześniu tego samego roku co się zarejestrowałem założyłem stałeczkę i od listopada bardzo często bywałem :).

Fakt, crashe były częste ale jak to się mówi "no pain, no gain"

 

A zarejestrowałem się w sumie nie wiem czemu :D (wyszukiwarka pokazuje tylko 500 postów więc nie mogę sprawdzić :/)

 

Tak dla draki, avatary których używałem (co za bezguście). Pragne zwrócić uwagę na pierwszy :]

avatarek #1

avatarek #2

avatarek #3

 

Pozdrawiam i również zapraszam do rozmowy :)

 

sikham -> ech ten Twój avatar z czaszką w kapturze, pamiętam, że budził się we mnie (i dalej budzi, mimo, że avataru już nie ma) szacuneczek jak widziałem go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy znów genialny pomysł na topic ;) tym razem retrospekcyjny :D

15122387254125e1516df67.jpg

avatarek

Z mojej strony to bylo tak; dawno, dawno temu ;) dostalem pod choinke maxa3, dlugo o niego prosilem mikolaja bo sam bylem za maly zeby na gielde pojechac... ;) jak juz dostalem to cacko to sie okazalo ze nic nie umiem zrobic... wiec zaczalem na modemie przeczesywac internet, az tu nagle natrafilem na fajna stronke gdzie bylo wiele wspanialosci dla maxowego lapsa :D i tak mi sie zostało... w jakis rok pozniej zarejestrowalem sie na forum... i siedze tak. Moze po liczbie postow niewiac zem ze starej gwrdii ;) ale slowo daje ze z vortalkiem i samym forum wiele mnie wiaze... xD

z ciekowestek to pamietam jeden z wczesnych modeli adka to byla nokia 3310 zdaje sie :) moze ktos to ma to by zazucil :D

 

adds by google

bethe_c21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o god ;]

 

niezly topic ;]

 

ja tu trafilem ponad rok temu ... jakos tak szukalem info o maxie przez przewspaniale google ...

 

pamietam wszystkie odslony max3d ... ale dopiero od ponad roku na forum ....

 

a to jeden z moich pierwszych avatarów ...

 

retro%20avatar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no ;]

 

ale na szczescie obeszlo sie bez tego ;] bylo minelo ;]

 

fakt faktem ze glupio mi sie robi jak sobie pomysle o przeszlosci ;]

 

a teraz piss unt lof :*

 

a Sans pewnie bedzie tradycjoinalistą i sie o sobie nie wypowie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy.

Ja w sumie na max3d.pl trafilem przez google :D.

Siedzialem pewnego lipcowego dnia AD 2004 i tak myslalem 'kurde wzialbym sie za grafike - 2d, 3d obojetnie'. Wpisalem i patrze 'max3d.pl' - hmm moze byc ciekawie :D. No i trafilem tu, zarejestrowalem sie i jestem do dzisiaj :).

 

Nie pamietam juz ktorych avatarkow uzywalem, ale moze pokaze pierwsze 'dzielo', ktore tutaj pokazalem - w watku Salvatora - speed modeling :) (prosze sie zabardzo nie smiac ;])

 

brazil_headphones2.jpg

 

PS.

Buehehehe - jak sobie przypomne z jakim bananem na ustach renderowalem w brazilu boxa + cylinder ze skylightem, gdy wychodzily mi cienie :D. Ulalala - jaki szczesliwy bylem hehehe ;).

PZDR! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olala pamiętam wszystkie odsłony, ale na forum dokładnie tyle co Marcin ;]

sam nie wiem jakim cudem trafiłem na stronę adka ... chyba przez ten nieszczęsny 3d ring ;]

avatarów nie pomnę bo znikały wraz z formatami, szkoda ...

ważne że pamiętam że illy nie zawsze był illy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to fajny wątek ;)

 

Ten drugi design (2001) wygląda już dosyć znajomo.

Kojarzę, że gdy trafiłem na stronkę (gdzieś 2002) to chciałem się wepchać do galerii z moimi pierwszymi pracami, ale Adek mnie oczywiście nie przyjął, za co teraz wypada bardzo podziękować :)

 

A na stronkę trafiłem jeszcze wcześniej, poszukując tutoriali podczas moich pierwszych kontaktów z internetem w szkole. Tylko o tym, że to właśnie była ta sama strona, dowiedziałem się dużo później. Wtedy adres kończył się na 'punkt.pl', jakiś czas później przestał działać, myślałem, że stronę zlikwidowano i trzeba było poszukać sobie nowej. Na szczęscie ta "nowa" okazała się tą samą, więc szczęśliwym zbiegiem okoliczności tutaj zostałem ;)

 

A na takim forum jak pokazał Plastique, pisałem swoje pierwsze posty.

ID=236 - mało wtedy było użytkowników :)

 

***EDIT***

illy - ten screen forum który podpisałeś jako VB, to jeszcze nie VB ;) to wciąż XMB tyle, że już po dużych przeróbkach Adka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia? jeśli wogóle istnieje :). Moją pierwszą "rodziną" był portal 3dr.org i z miejsca wszystkich tam pozdrawiam ... pamiętam jak to podziwiałem pracki z max3d.pl ,aż w końcu zamieściłem tutaj mojego pierwszego wipa ... i tak jakoś się potoczyło :). A trafiłem tutaj chyba jak większość dzięki panu "google" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) nieźle

 

Ja tam długiej kariery na forum nie mam ...najwcześniejszy pamiętany design to ten poprzedni :D

 

Na stronkę trafiłem pierwszy raz po obejrzeniu jakiejś krótkiej bajki 3d na TVP1 nie wiem co to było :P.Zainteresował mnie sposób tworzenia czegoś takiego.Graficy pokazywali viewporty (jak się później okazało bodajże z maya'i) i natrafiłem przypadkiem na 3dsmax.Pożerając wszystkie wyniki w google o temacie 3dsmax trafiłem i tu.Zostałem....;)

 

Illy był Skilo

a nasz SansSerif był akdsn ;]

Marcin był marcin18pl ;];]

 

i jeszcze mnie zaraża tym badziewnym ";]" ;]

podepnijcie pod to jakiegoś emota czy co:D

np. zrobisz ;] wyskoczy [Marcin's face] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ja podobnie jak Knysha też trafiłem przez google. tyle że było to w 2002 roku. potem przez dwa lata w ogóle nie zauważyłem buttonu forum - jedyny jaki dla mnie wtedy istniał to "tutoriale" :D

ale jak już wlazłem na forum no to wow!

BTW: pamiętacie moją gotycką katedrę?? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chweti... Bajka to Wirtulandia.... a Vievporty były jeszcze wtedy LightWavea :) (Pozdrowienia dla wakacjującej ekipy :)

 

Mi z kolei forum najpierw pokazał P. kiedy patrzyłem jak modeluje jedną ze statuetek dla bitwy. Tak samo forum komnetowe. Zrobiło to na mnie wrazenie... jednak byłem taki świeżak, że nie czułem się na siłach w ogóle zabierać głos.

 

Nie zmienia to faktu, że śledziłem w wolnych chwilach Wasze posty.

 

Kiedy nabrałem pewności... zadziałałem ;)

To mój debiutancki post... projekt nadal nie skończony niestety :(

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=6812

 

Pozdrawiam

Mój debiutancki post jest tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj(czyt. forum) jestem od nie dawna, bedzie juz rok chociaz sama strone jak i forum przegladam od jakis 2 lat. Trafilem tu przypadkiem z reklamy na evermotion bodajze ktore juz od dawna przegladalem. Pewnego nudnego zimowego wieczoru potrzebowalem paru tutoriali do maya i photoshopa na jakiekolwiek forum bym nie wszedl w poszukiwaniu czegos co by mnie zainteresowalo zostawalem zawsze odsylany z kwitkiem. Wkurzylo mnie to i zaprzyjaznilem sie z wujkiem google, po pewnym czasie stwierdzilem ze mam juz taka ilosc linkow do tutoriali ze przerasta to moje potrzeby i postanowilem sie z tym podzielic, pierwsza wersje listy pokazalem na evermotion.org ktora zostala cieplo przyjeta wiec stwierdzilem ze moge to na roznych forach opublikowac. I tak sobie wyszukiwalem, dodawalem nowe, etc. I propagowalem liste na coraz wiekszej ilosci forach i serwisow(teraz to juz nawet nie wiem gdzie ta lista zawedrowala) wiem tylko ze najaktualniejsza lista jest na max3d.pl i tak zostanie. Przygotowalem ponad 400 nowych linkow ale narazie nie publikuje gdyz niedlugo powstanie powstanie strona z nimi i roznymi innymi bonusami...

 

Glownie udzielam sie w wolnych dyskusjach, prac do pokazania po za webdesignem nie mam jako takich a wiec w innych dzialach malo sie udzielam co widac po ilosci postow... Tak jakos sie tutaj zaaklimatyzowalem i jak mam wolny czas to zawsze tutaj wpadne i zostawie jakiegos posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde az sie wzruszylem :) tyle co ja tutaj przezylem to sie w glowie nie miesci

Leru--> az pamietam wszystkie twoje poprzednie avatary!!

a jak chcieliscie marcina "zlinczowac" tez pamietam

pierwsza bitwe3d ktora kojaze (pamietam) to owady!! kurde jak to zobaczylem to zawal na zawale;)

a jak to sie u mnie zaczelo??!!

wiec tak.

dokadnie nie pamietam jak odkrylwem ta strone, forum chyba prze przypadek na wp dalem szukaj grafika 3d i znalazlem zobaczylem i zostalem:D

ja chcialem powiedziec ze jak przyszedlem na to forum to bylem totalnym amatorem noobem czy kim tam jeszcze dzieki temu forum jestem kim jestem;) ono mnie nauczylo tego co umiem teraz w 3d za co dziekije;)

slynna zmiana ksywki nica ze skillo na illy!! pamietam jaka byla "zadyma";)

nie zapomne jednego jak kiedys stworzylem jakis temat (to bylo bardzo dawno) nie wiem po co (ale chyba o cos sie spytac) i wtedy nie umialem dodawac img i przez ten caly watek robilem jakies proby hehehe nie pamietam kto(ale zapewne jakis mod) mowil mi nie tak tylko tak pamietaj!! i w pewnym momencie jakis "doswiadczony" member (moze mod)napisal kurde ale sie wtedy samialem "co za smieszny watek" kurde ale mi to w glowie zostalo!!

pamietam tez jak zalozylem teamt szkola--> jak go zakladalem bylem noga w 3d teraz juz troche mniejsza a temat w ciaz "Zyje"

pamietam jak przychodzili nowi teraz "znani" forumowicze

kurde fajnie jest powspominac

przeciez to prawie 2lata!!!!!!!!!!

jak sobie cos jeszcze przypomnie to zapostuje...na pewno!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej pamietam posty dr Ug, podobaly mi sie najbardziej :] i tesknie za nimi ;(

 

a trafilem tu, bo mialem problem, ktorego za nic w swiecie nie moglem rozwiazac sam i zaczalem poszukiwania; zaczelo sie od 3d.pl a potem, jakos, nie pamietam jak trafilem tutaj :D z czego jestem zadowolony

jak teraz patrze ile przez te 2 lata sie ludzi nazbieralo, to az szczena opada :), bardzo sie rozbudowalo to forum;

fajnie wracac do tamtych czasow, choc to nie tak dawno :)

 

aha i jeszcze pamietam jak VGT nauczyl mnie ze istnieje cos takiego jak przycisk EDIT :), bo jak zrobilem literowke to pod spodem w nowym poscie za nia przepraszalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jakos na forum trafilem przez google bo szukalem tutoriali po dokladnym juz na wylot przestudiowaniu Helpa i wlasnych prob. Wtedy net mialem raz w tygodniu na modemie bo tylko wtedy dalo sie polaczyc. I hurtowo przez godzine sciagalem co wlezie. Pamietam jak z tutorialu zrobilem 10 felg (kilka razy extrude i MS) im wyslalem adkowi zeby wrzucil w dzial "modele do sciagniecia" czy jakos tak. I do dzisiaj nie wiem czemu nie wrzucil . Pozniej nastapila zmiana nicka (heh). A nawiasem mowiac to jeszcze zadnego wipa nie skonczylem. A jedyna praca w Finished to "zlodziejka" hehehe. Ale zawsze sluza porada na forum, albo cierpliwie odpowiadam na pytania na gg (czemu moj numer najczesciej wybieraja?, jest gdzies na glownej napisany? 2138032 - pisz jesli czegos nie wiesz???). Na pewno pamietacie 5 podejsc do Audi TT i Wioche na wesolo (moze kiedys wroce do tego pomyslu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na forum od poczatku 2004 roku, nie dlugo, jednak juz kilka miesiecy wczesniej tak sobie przegladalem forum.... Najbardziej co mi utkwilo w pamieci to dwoch osobnikow Sikham i Loozack. Mini bitwe ;) Sikhama Skyline'a i jeszcze inne cudenka i Honde Loozacka, w sumie to dzieki temu ze gapilem sie tyle na ich modele, mialem chec sie uczyc, zeby osiagnac chociaz w polowie taki efekt jak oni... oczywiscie pamietam posty dr Ug'a, ktory nawet sie mi przyznal ze mieszkal kiedys kawaleczek ode mnie :D... ... P.S W swoim zyciu przerobilem 1(slownie: jeden) tutorial.. z max3d, modelowanie felgi ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak dla Adka dupe trułem o nicka ;]

 

pamietam ze sie wqrzylem ze jakis gosc uzywa nicka "Marcin" a nie ma zadnych postow i jak sie zarejestrowal to tak ostatnio byl ...

 

potem napisalem do tego goscia czy bedzie uzywal nicka "Marcin" i jesli nie to czy mogl bym za sprawą Adnima go przejąć ... ;]

 

i tak stalem sie prawowitym Marcinem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Marcin ciekawe kiedy będziesz miał dziesięcio tysięczny post podejżewam że go wykilkasz do końca następnego roku i myślę też że będziesz pierwszą osobą na tym formu z takim wynikiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak dla Adka dupe trułem o nicka ;]

 

pamietam ze sie wqrzylem ze jakis gosc uzywa nicka "Marcin" a nie ma zadnych postow i jak sie zarejestrowal to tak ostatnio byl ...

 

potem napisalem do tego goscia czy bedzie uzywal nicka "Marcin" i jesli nie to czy mogl bym za sprawą Adnima go przejąć ... ;]

 

i tak stalem sie prawowitym Marcinem ;]

a wcześniej jakiego nicka miałeś, jeśli to nie tajemnica :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zarejestrowalem sie na forum w jakos w 2002, ale zaczalem je odwiedzac z pol roku, rok pozniej :-) cos musialo mnie tknac bo na forum3d i cgtalk jak sie zarejestrowalem to do tej pory nic nie zapostowalem i przegladam od czasu do czasu tylko, a co do stronki to pamietam ze od kiedy pamietam to byla ;p ino caly czas zapominalem na poczatku adresu bo chyba nie byl taki prosty i po googlach jej szukalem. Mialem nawet swoje 2 pracki w galerii, ale mi za nie wstyd straszny ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh neizle niezle :) ja pamietam jescze stronke z przed 2-3lat, zaczelem czestot u bywac dopiero od ostatniego roku kiedy zalozylem sobie necik i przypadkiem znalazlem linka do bitwy :) ale balem sie zagadywac, kiedys z kims z krakowa gadalem na chacie :) ale powiedzial ze idie do empika po gazete hehe taki byl moj poczatek... a trafilem przez portal Wp wpisujac 3ds max chyba :) pozdrwaiam wszystkich staruchow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tu trafilem jakos wczesnie :) trzaskalem wszystkie tutoriale jakie byly i nadal bylem ich glodny ;)))

 

a trafilem dzieki mojemu koledze z miasta ktory robil dosc fajne rzeczy jak na tamte czasy i przy okazji mnie zarazil tym wszystkim :) No i potem za czasow maxa chyba 2, 2.5 i 3.1 stalem sie juz stalym bywalcem :)

 

Ogolnie to milo tu jest taki moj 2 dom chociaz nie raz zjadlem tu duzo nerwow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no ja nie jestem taki taki stary ale pamietam moje pierwsze spotkanie z max3d.pl i to było jak gdzieś tak w 2002 a trafiłem tu nie przez google ani w poszukiwaniu jakiś stron traktujących o 3d ale dzięki jakiejś gazetce komputerowej gdzie był wywiad z Tomkiem Bagińskim i o jego sukcesie z "katerdrą", pamietam, ze bardzo polaceł i wogle, więc zachęcony tym, że TAKA osobistość poleca okurat tą stone zawiałem do starszyzny po kase na kafejke i nie żałowałem 10 zł za 2 godziny :D. z forum było juz inaczej najpierw, zobaczyłem, ze w galerji było mozna dawać swoje opinie (w tedy nie było jeszcze "chyba" logowania :D) ale jakoś wolałem tylko ogladać nie dotykać do momentuu kiedy u górty strony nie zaczołem zauważać takich małych śmiesznych obrazków i jak się klikneło to pokazywało komętarze, najpierw ogladałem choć czasem nie wiedziałem nawet jak bo interent chodził (nawet w kafejkach) bardzo wolno i miniaturki się nie wczytywały :D. i tak do 2005 kiedy to nauczyłem się "jak się robi takie fajnie cienie" (swoją drogą taz dzieki max3d.pl za co dziękuj z mojego całego maxowego serca) i dałem swoje 2 pracki obydwie miały iść do wipa ale pomyliłem się i jedna poszła do (Finished Works 3D) a druga do wipa... potem były rozboje jeszcze w FW 2D gdzie nagadałem takich głupot, ze hej i do dziś wstydze sie tam zaglądać :D i pare innych wpadek...

 

w skrócie Forum Max3d jest dla mnie (jak ktoś już napisał) 2 domem a wręcz 2 rodziną gdyby nie Max3d i forum nigdy bym nie poznał grafiki...

 

ech a moje pierwsze avatorki a żebym ja gdzieś je jeszce miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- wertuję folder ‘galeria’ na dysku... Ha! Są maile do Adka! ... data... 2002 (!)... sam nie wiedziałem że to już tyyyle lat ;) --

 

Więc moja przygoda z max3d.pl zaczęła się właśnie w 2002r od nieśmiałej prezentacji moich prac w galerii. Wszelkie fora itp. odpadały z uwagi na brak łącza stałego.

Wtedy moje podejście do grafiki jak i do pracy w ogóle było proste – „odwalić byle szybko, udawać że jest pięknie i popaść w samo zachwyt” ;). Umieszczenie prac w necie dało mi jednak lekkiego prztyczka i z czasem moim ulubionym zajęciem było wysyłanie Adkowi na maila kolejnych „poprawionych” wersji umieszczonych już prac. Jak by nie było galeria nauczyła mnie przykładania się do roboty.

 

Potem założyłem sobie stałke i moje życie ograniczyło się do latania z m16 w americas army ;) z ksywą ak84 którą z czasem zmieniłem na mniej wieśniacką a mianowicie Batou (wiadomo.. Ghost in the Shell.. postać lubiąca wielkie giwery ;) ). Zainteresowałem się też forum.. bynajmniej nie max3d... forum americasarmy ;).

 

Kiedyś jednak, przypadkiem chyba (już nie pamiętam) wszedłem sobie na forum max3d i pamiętam że natrafiłem na temat w którym był link do programidła napisanego przez jakiegoś stukniętego azjate. Chodziło o zastosowanie technik hdri w real time... program powalał pięknymi flarami, glow`ami, dof`em w czasie rzeczywistym itp. pierdułkami.. mniejsza o to. Zainteresowanie forum zostało i regularnie zacząłem je odwiedzać... w przerwach między americas army a lataniem kamerką wokoło szklanej czachy we wcześniej wspomnianym programie .

 

Z czasem umieściłem pierwszego posta z zapytaniem o tablet i chyba tydzień później w galerii umieściłem 2 prace, kolejną „poprawioną” wersję pracy z Testarossą i dwie giwery m4a1 zrobione specjalnie pod sygnaturkę dla forum americas army ;)... tydzień później był mój pierwszy i ostatni ukończony wip, funkcja moda i tak aż do dziś.

 

 

ps. Avatary w kolejności chronologicznej

 

attachment.php?attachmentid=20155&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin18pl. dobrze pamietam :>

 

dobrze pamięta większość , za dobrze ;]

 

co do tutków to zabralem sie w zyciu za 4 , zrobilem jeden do konca i jeszcze jakoś koślawo i zwątpiłem :] 'cza pyuo źe sapradź to dego zamemó' - coded by kome & chveti ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan dotykający laserów to wokalista coldplay Chris Martin (miałem wtedy na nich fazę która skończyła się po wydaniu ich najnowszej płyty ;) ) który dostąpił zaszczytu bycia moim avatarem ;) przez około tydzień na początku stycznia tego roku (o ile się nie mylę).

Batou w różowych zaślepkach był wynikiem tępego podążania za modą ;) Miałem go długo... do twarzy mu w zielonym. Jest moim drugim ulubionym avatarem zaraz po ukochanym niedźwiadku (wbrew pozorom nie jestem miłośnikiem pokemonów ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam początki, w sumie zacząłem od przesiadywania i komentowania prac w galerii, forum powstało później. Z użytkowników najbardziej KLICKA - on był od zawsze:) Miał najwięcej postów oraz śmieszny avatar - rozstrzelanego gościa pod ścianą, który ciągle mi się kojarzył z głową królika! :D

Ze starej ekipy był jeszcze Gotham, Saygon (i jego Biblioteka), Marcos i Bartonfink (z avatarem czarnoskórego komandosa)

ach - Sanki, mam nadzieję, że się nie pogniewasz - ta Twoja niezapomniana "maska" w galerii zrobiła SZOK! ;) Pamiętam pierwszą prackę Pablo - "czołówka do strzelaniny", nieźle go wtedy objechałem za całość :)

Naprawdę fajnie popatrzeć jak tamci "młodzieńcy" dorośli i teraz wymiatają w 3d na wysokim poziomie.

A potem wszedł DrUg - i od tej chwili już nic nie było tak, jak przedtem!

 

@KLICEK - masz go jeszcze gdzieś, tego avatarka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności