Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Lancer Evo VIII [by xyr]


xyrion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lakier nie jest ok.. masz wogole falloffa w reflekcie?

 

a co do gi i animki to cool opcja jest w irr mapie mianowicie "incremental add" przez co nie liczy od nowa tylko dodaje sample do mapy z wczesniejszej klatki chyba ze nie robisz w vrayu to nie ma tematu :P

 

zrob spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu samochodziku nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Lubię Mistubichi... Fajny samochodzik... Ale ciekawi mnie jaki masz sprzęt, że tak szybko się wszystko Ci renderuje...??? Mi to by zajmowało z pół h, albo i więcej... Co do samochodu to życze powodzenia i pozdrawiam ;) Na pewno fajnie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] a co do gi i animki to cool opcja jest w irr mapie mianowicie "incremental add" przez co nie liczy od nowa tylko dodaje sample do mapy z wczesniejszej klatki [...]
Swiete slowa! To radzilbym Ci xyrion wygrawerowac gdzies na monitorze. ;) Bo bez tego ani rusz z animka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe thx za help, a co do HDRI to jest jakaś dziwna pomyłka ;p, coprawda to nie będzie potrzebne bo jeszcze zrobie scenę do tego ale i tak coś jest nie tak, co do fresnela to jest wciśnięty do difusse`a. lakieru nie robiłem sam tylko znalazłem gdzieś

 

 

83.jpg

 

edit:

 

zapomniałem dopisac ze sprzęt to wcale nie żaden rzeźnik

ASUS a7n8x-e deluxe

Sempron 2400+

Radek 9600 PRO ADV 256mb

1GB RAM KINGSTON (2x 512 Dual Channel)

Windows 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bez falloffa w reflekcie ani rusz.. bez tego nie robisz nawet plastiku a co dopiero lakier

 

a jezeli chodzi o oswietlenie i hdri, to wywal tego target directa, hdri przeciez ma swoje oswietlenie :) to raz a dwa w gbuffer/color maping ustaw na exponental to nie bedziesz miec takich przepalen wstretnych :)

 

RA - ekhm :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c9_g3.JPG

 

87.jpg

 

no jest inny ale nie o to chodzi......zrobie jakikolwiek lakier odbija on otoczenie w jakis tam sposob prawdziwy lakier odbija otoczenie w jakistam sposob no i tyle...ja nic wiecej nie rozrozniam, po prostu tego k**** nie kminie, zamiast udowadniac wasze racje w ktore wam wierze, podalibyście jakis tutorial ktory by mi to rozjasnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, posypał mi się router fotki stąd poznikały a teraz jak chce edytowac posty to tak jakby zgubiły się obrazki :P. W każdym razie oznajamiam, że mnie tu ku*ko długo nie było tak samo max mnie nie widział więc ponownie witam wszystkich razem i osobno. Dziś...jutro wracam do modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera...jakimś dziwnym cudem popsuły się save'y.....mam działające tylko z początku robienia wnętrza :(((((((((((((((((((((, damn nie mam ochoty robić wszystkiego od nowa...grrrrr...wyskakuje mi błąd o pamięci jak chce coś ruszyć...czasami przez chwile go nie ma a czasami od razu wyskoczy...może ktoś coś pomoże na ten temat...max 8, 1024 ram

 

edit:

olać.....powiedzcie komu i jak udostępnić model by mógl coś z niego zrobić jakby miał ochotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok modelik oddany. Mam nadzieję, że Javor się nim zaopiekuje. W każdym razie wszelakie prawa autorskie i inne tego typu zagadnienia oddane i należa teraz do Javor'a jakby potem były jakieś niejasności, a z mojego hdd evo znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności