Jump to content

Postać 3D: Zelos-przed teksturką

giorgione
 Share

Recommended Posts

Elo.

Ostatnio posiedziałem sobie troszkę nad jednym tutkiem :

http://www.xcloud.net/study.htm

i w wyniku tego powstało coś takiego:

wire1.jpg

wire2.jpg

wire3.jpg

zelos4.jpg

Postać ma 4350 trójkącików (ogólen założenie było 4500, wiec sie udało utrzymać limit :) ). Zajęło mi to jakieś 8 - 10 godzin. Jeszcze sie zastanawiam nad zminą ochraniaczy kolan, na razie pozostawiam tak, jak jest.Jak widzicie jeszcze przed teksturowaniem.

Wszelkie krytyki mile widziane :)

pozdrawiam

Giorgione

wydaje mi sie ze biceps powinien zaczynac sie wczesniej jak i przydalo by sie bardziej uwydatnic miesnie przedramion - teraz kontrastuja z gruboscia ud - koles gdzies traci po drodze sportowa sylwetke i zaczyna byc klockowaty // zbyt rozbudowane nogi w stosunku do korpusu

model wyglada ciekawie - ja jak zwykle czekam na texty :P

Dzięki za uwagi.

Co do tego trójkąta - to będzie taki zipperek. Spodnie są takie szerokie, bo to takie ala final fantasy :).

Co do barów - wieczorem wrzucę model przed uzbrojeniem i modyfikacjami (golasek :D) to będziecie mogli sobie zobaczyć jak to wyglądało.

Jeszcze raz wielkie dzięki za uwagi - wezmę to pod uwagę przy dalszej pracy nad tym modelem.

Pozdrawiam

Giorgione

Hmmm - w najbliższym zcasie - jak sie go troszkę znajdzie :)

Na razie skończyłem unwrapa i jka widać na poniszych obrazkach - raczej nic nie odstaje :)

Użyję 2 teksturki - 1024x1024 na ciało i 512x512 na broń i pasy.

Poniżej załaczniki. :)

Pozdr

Giorgione

zelos-tex1.jpg

zelos-tex2.jpg

zelos-tex3.jpg

I to z czego będzie teksturka :)

zelos-cialo.jpg

zelos-bron.jpg

Fazy teksturki pokaże już po zriggowaniu.

Ludziu Boży ;] Prawdziwie zaprawde zaprawde powiadam ci- model rewelka, tak jak władca fainal fantasy przyżekł, a teksturek nie psuj, choć moce twe wielkie i błogosławieństwo Boże, gdyż sędzia tego świata osobiście gromy wielkie na głowę twą ześle ;D A na serio- super. Jeszcze wiele przedemną!

niewiem czy to pomoze czy nie:

hmm czy jest sens dawac wiecej miejsca na texturze dla niektorych obiektow a dla innych mniej?, mam kilku znajomych co tak robia.. moze i neiktore elementy bardziej zwracaja uwage na siebie i mozna tam dawac wiecej miejsca chodz ja tak nie lubie.. sam niewiem czemu

niech sie jacys lokalni bonzowie jeszcze wypowiedza na ten temat :)

jak tylko bedziesz mial texturke na poziomie podobnym do xclouda to bedzie z tego fajny modelek :) powodzenia!

Guest Marioza

hyhy bardzo fajny model zrobiłeś kojaży mi się z final fantasy choć znam tą gre tylko ze skrinów i 5 min grania, czepiac sie nie ma czego, uvka elegancka, szkoda tylko ze wsjo na 1 texturze ( nie licze broni)