Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

nie czekamy ;) bo ja np zamierzam zrobić największego interiora jakiego do tej pory robiłem - czyt. od salonu przez kuchnie na łaziencze kończąc :] wiem że może przeliczam sie ale zobaczymy jak to będzie ;) c odo pracki to fajnie tylko strasznie wolno pijaku ty :P

 

MaGuu - co ty stary 100zł za wejście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chris--> wydaje mi sie ten concpet troche nie praktyczny bo sa tylko schody na srodku czyli kazdy klijent bedzie musial przejsc przez caly taras (schody powinny byc jeszcze po bokach i przez ten taras troche tracisz miejsca na stoliki czyli bedziesz mial mala przestrzen

juz lepiej by wygladalo gdybys ten taras zrobil np. na jakis slupach zeby pod nim tez mozna by ustawic stoliki:)

pozdro

 

Chyba masz rację... Heh.. Na ten pomysł ze słupkami też wpadłem, zanim jeszcze doczytałem twój post do końca.. :D

 

MaGuu -> Pytaj się organizatora (RA'dzia) :D Ogólnie trochę dużo wiary już bierze udział, choć jak dla mnie im więcej uczestników tym lepiej :)

 

EDIT:

Hindus -> Ja pijak? Czuje się urażony.. Aktualnie jestem lekko przeziębiony i leże w łóżeczku.. I nie pije! :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no ja mam takie niemieckie podejscie do zycia, ale znaczki skarbowe sa polskie...

Wiec co by sie nie rozpisywac za bardzo, najpierw musisz zdobyc pozwolenie na budowe. Jezeli jest to budynek zabytkowy to do konserwatora - najlepiej bij odrazu do wojewodzkiego.

Dopiero po uzyskaniu zgody na prowadzienie budowy badz przebudowy istniejacego budynku mieszkalnego badz uslugowo-handlowego wysylasz podanie do mnie. Listownie, ale normalny list - wspomagajmy poczte polska. Forma podania - standard A102 podajze... nie jestem pewny... moze A103... hmmm... to sie wyjasni.

Jezeli podanie bedzie rozpatrzone pozytywnie wtedy dostajesz numer konta, na ktory musisz wplacic wpisowe 100 zlotych polskich.

Nastepnie jak pozostali uzytkownicy juz wspomnieli doplacasz kolejne nieduze kwoty za kazdy update. To jak wielce szanowny kolega KLICEK napisal zalezy od stopnia zaawansowania techniczno-pomyslowego Twojej pracy.

Narazie to tyle, szczegoly u mojej sekretarki - czynne cala dobe.

Nie chcialem tu pisac calego statutu, bo jest to bezcelowe...

 

BTW:

--Chris--

 

EDIT:

MaGuu

Ja bede mial teraz instalacje systemu, wiec update kolejny pewnie dopiero jutro...

 

pozdrawiam, ide cos zjesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HINDUS: z tego co znalazłem:

http://img254.imageshack.us/my.php?image=16mp.jpg

http://img369.imageshack.us/my.php?image=25we.jpg

http://img81.imageshack.us/my.php?image=33mb.jpg

http://img332.imageshack.us/my.php?image=40sf1.jpg

http://img332.imageshack.us/my.php?image=55sb.jpg

http://img187.imageshack.us/my.php?image=69kb.jpg

 

Więcej znajdziesz na pewno tu: rejestracja za darmo i kupa różnych fotek

http://www.sxc.hu/

 

_____EDIT_____

Nie wiem czy kolorystycznie coś Ci przypasuje więc chyba i tak w psie będziesz musiał posiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus, tworzysz problemy. ;)

Co to za sztuka zrobic w shopie czy innym tego typu programie w tle gradient i walnac nad nim jakis napisik? :)

Poogladaj ksiazki u siebie w domu i zerznij pare lajaltow. :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTHAM
THNX :]

 

RA
- środkowy palec prawej ręki ;P nie no nie problem ale to sie tak wydaje - tu sprawdzać shadery, tu to tu tamto, przerzucać z rożca do maxa, z maxa do rożca, i miej tu jeszcze czas na rysowanie jakichś textur tymbardziej jak mi szop nie łapie skrótów matoł ;) pozatym robie jeszcze jednego wipa z pół-organiką i jest naprawde ciężko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciezko to widzę, czasu mi brakuje strasznie, praca robi swoje...Dobrze że nie ma limitu :) Postanowiłem sobie że wyrenderuję w mentalu, choćby nie wiem co :)

 

Dzisiaj proste testy światła, sorki za jakość, jutro postaram się wymodelować jakieś detale i popracować trochę nad światełkiem.

 

Hindus, jak rozumiem, niedługo kończysz ten pokoik ?:D

 

edit - zacząłem dłubać conieco przy umywalkach, koncept własny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pokoik tak ale jeszcze dużo w nim brakuje - póżniej biore sie za render tego holu z schodami i potem następny pokój czy kuchnia albo coś takiego ;) ostatni render ci extra wyszedł, fajne takie opływowe kształty. Jedna rzecz mi sie nei podoba - jak my tak robimy te pracki tutaj na forum to pózniej w galeri3d nie będzie nikt odwiedzał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javor -> A tam.. Narzekasz :P

Vorek -> No docelowo mają być... Zobacze jak wyjdzie :P Ano trafiłeś w dziesiątke z żyrandolami. Mniej więcej chce zrobić to wszystko w takim stylowym klimacie.. W końcu to ekskluzywna restauracja :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, --KszysztoW-- wkracza w "wiek sakralny"...

 

A teraz przedstawiam panstwu USS Brodzik.

+ skromne testy materialow...

 

lazienka072yi.th.jpg lazienka081cn.th.jpg

 

EDIT:

Pytanko mam. ;)

Czy ktos z was moze polecic jakas strone z teksturami drewna w dobrej jakosci?

Za strony z tex. betonu tez bylbym wdzieczny. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA, ładny brodzik, nie za płytki ?:)

 

Co do textur to ja cośtam mam, ale nie seamlessowe, betonek z forum3d i trochę własnych fotekm z drewnem trochę gorzej. Zagadaj dzisiaj po 18 na gg to Ci prześlę miniaturki, zobaczysz czego nie masz :D A jak ktoś zna jakieś dobre seamlessowe texturki to ja równierz czekam na linki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodzik robiony jest z printa i wymiarow wiec jest OK. Jedyne co sie niezgadza to jego wysokosc. W oryginale powinien miec conajmniej 180mm ja zrobilem ok. 150/160, bo taka wysokosc mial na princie... i wygladal lepiej. :)

Odezwe sie po 18... mam nadzieje, bo pewnie bede wtedy szlifowal balustrade na klatce schodowej w moim domku i moze byc ciezko z czasem. :(

A to ze nie sa powtarzalne, to luz. :)

Gdybym mial cyfrowe to tez bym pyknal pare fotek betonu, bo cala piwnice mam jeszcze nieotynkowana i pewnie nigdy nie bedzie, no ale coz... bieda. :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA ja wiem że ciebie stać na więcej, cholera wszystko kwadratowe jakieś takie kanciaste wiem moze tak robisz zeby mniej pracy było ale poraż mi jakieś foty łazienek gdzie tak wszystko to wyglada to sie odczepie :D

 

ps. niby kanciasto ale naprawte to nie tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba w drugą strone - tak sie zastanawiam czy nie będziecie strzelać z...krzyczeć jak będe robił kilka wizek niepowiązanych z sobą ? :] da rade ? aha Ra - chyba już ci tak zostanie coś czuje ten Rabin ;)

 

aha pytanie nr2 :

 

upchnąc coś tu jeszcze ?

 

x4by.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy brodzikow sie znalezli. ;)

Tak bylo w wymiarach to tak zrobilem.

EOT.

mentaller

Ale reszta fajna. :)

 

RA'bin mowicie... pfff... :D

 

hindus niezle, niezle. :)

Pokaz teraz cos nowego. ;)

 

SnuffMaster

 

wizz http://www.kolo.com.pl/keramag/index.html

 

Vorek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czym najlepiej zrobic kafelki? Chodzi o takie male 3x3cm. ;)

Bo nie wiem czy displ. czy modelowac i kopiowac. Bump chyba nie da az tak dobrego efektu prawda?

Moze ktos z was robil juz takie cuda i mi podpowie? :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności