Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę że można dać na początek tu jako final a po akceptacji większości wrzucać do galerii :) Kiedy wszyscy skończą (albo minie jakiś może kiedyś wyznaczony termin ;) Można by zrobić osobny wątek w mini-bitwach gdzie umieścimy wszystkie gotowe rendery, wrzuci się jakąs sondę i po sprawie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A kome, skoro nie odbierasz wiadomosci na gg... to zapytam sie tutaj. ;)

Przystepujesz do bitwy?

Miales byc w pierwszej 4 zakladajacych watek. :)

 

EDIT:

I znowu go wywialo... uwielbiam to. :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mebelki to z głowy ? bo jakoś mi nie pasują zbytnio, takie jakby nieprzemyślane. Nie wiem czy Japończycy używają oparć do tych poduszek, było by to chyba niepraktyczne. Nogi od stołu też jakieś takie nie w "klimacie"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terefere a hindus odzyskal daane i sie nie chwaali
miałem wpaść z zaskoczenia ;)

 

Ekipa sie wykrusza...
kto tak powiedział :] ?

 

jak juz chcecie zrezygnować to najlepiej sie nic nie odzywać a nie kłamać.
wizz bujaj garba ;P

 

Po dniu odzyskiwania danych udało mi sie odzyskać pare scen także powróciłem - kolejny szok - reset komputera po 'zwyczajnym' zamknieciu maxa i zapisie pliku spowodował jakiś błąd w pliku ze sceną :] ale okazało się ze zdążyło zapodać backupa także wszystko wraca do normy - szkoda tylko ze z 1 partycji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakis pozytywny akcent :D

 

Ja bym coś wrzucił ale ciągle męcze to aby ściany nie przyjmowały kolory podłogi, Marcinowi zajeło to 6 miechów ciekawe ile u mnie to potrwa :P Moze za niedługo wrzuce jakies renderki bez textur cobyście oblukali co tam nawrzucałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maci :D, po wielu probach udalo mi sie nie przebarwić ścian i nie uzywac metody Marcina :) Ale tak szczerze powiedziawszy nie wiem jak to zrobiłem :P Brakuje jeszcze:

- cokolika

- niebiskiego światła za luksferami (te takie białe kwadraty na ścianie to tam luksfery sa beda bardziej widoczne jak bedzie mniej intensywne swiatlo i bedzie niebieksie)

- jakichs szpargalow obok TV

 

Sorry za to ze render nie dokonczony - ale nie chcialo mi sie czekać - nara ide jeść.

 

P.S. Acha i bez kitu taka sentencja "(...)i załatwił cos student w dziekanacie..." jest prawdziwa - ja tu kulturalnie chcialem sie o kurs rysunku zapytac a jakas jędza drze na mnie morde :P No ale to tak btw

 

Pozdro pińcet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie dolaczyc ?

Jesli tak to musialbym zaczynac nowa scene czy moge kontynuowac scenke, ktora juz robie ? Zrobiona mam wanne, umywalke, sedes, bidet, wiadro i wstepnie pomieszczenie - podloga (1/2), sciany, sufit, okna (1/3).

Zebralem tez materialy ale jeszcze ich nie poprawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy bitwy: --Chris--, hindus, RA, Vorek, MOTHMAN, KLICEK, Knysha, MaGuu, Barcisz, JunioR

 

Uwaga! Nie przyjmujemy wiecej chetnych. DEFINITYWNIE

Przykro mi :/

 

P.S. A tu dalszy etap wypocin - narazie pusto, ale to się zmieni :D

Wytykać , wytykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA----> ja niedawno robiłem taki wiszący ręcznik, zrobiłem to simclothem i nawet bardzo fajnie wyszło (przynajmniej dla mnie) :)

 

Nie wiem czy mogę, ale jak chcesz to mogę tutaj dać render na którym jest pokazane jak mi to wyszło. Także dajcie znać czy moge (bo nie znam dokladnie tych zasad w minibitwach) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności