Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, przez najblizsze dni nic nie zrobie z lazienka, chyba, ze zaczne nowy koncept, a ten zostawie na piekne czasy az sobie sprawie klaster. ;) hehe

Chyba porysuje sobie troche i zaczne nowy koncept, cos bardziej konwencjonalnego. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witajcie,

 

prosze o wyrozumialosc że nie pisze w odpowiednim dziale ale w pomocy to musiał bym czeekać i czekać na odpowiedź a mysle ze tu wam bardzo nie przeszkodzi :)

 

mianowicie robie sobie sam taką małą pierwszą wizualkę wnętrza.. i mam taki problem(y)..

 

...nie mam zielonego pojęcia jaki metariał (rodzaj- probawalem standart, raytrace.. tyle ze nie znam sie na ustawianiach i nie wychodziło ładnie - wlasciwie beznadziejnie) i jakie ustawienia dać do zrobienia parkietu na podłodze? Czy moglby mi ktoś powiedzieć lub podać link do tutka gdzie moge znaleźc informacje o meteriałach na podłogi? (Używam maxa 6 i vrayfree)

 

a i jeszczechcialem sie zapytać jak Wy to robicie ze macie takie ladne swiatlo dzienne? Mi wychodzą jakies takie dziwne rzeczy... za oknami nie wiem jakie swiatlo.. jak iesy to jakos przepala jak zwykle to brzydkie wychodzą - zaznaczam ze mam tylko vray free bo nie wiem skad wziasc vraya pelnego (moze ktos na priv podzieli sie skad? ) a do tego free (bez materiałów) tutoriali nie widziałem. A i to swiatlo zza okien nie "rozswietla" calego pomieszczenia a GI to juz wogole lepiej nie mowic jaki wychodzi.. jak wy to koledzy drodzy robicie? :(

 

Prosze o pomoc!

Z gory dzieki za opdowiedzi!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos na priv podzieli sie skad?

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2625

 

Jak już sobie oświetlisz ;) to potem dopiero walisz shaderki na obiekty i sie bawisz. Ja jeszcze rok temu nie miałem o tym pojęcia jak to sie używa.

 

nie pisze w odpowiednim dziale ale w pomocy to musiał bym czeekać i czekać na odpowiedź a
nie tędy droga pomogli byśmy i w dziale vraya czy gdzie byś to umieścił :P

 

zajrzyj tutaj i oblukaj jak to sie robi

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=10885

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oki dzieki, to zmykam do pomocy (tam szczegulowiej okresle co mi dolega) bo daliscie mi nadzieje ze tam jeszcze ktos z Was od czasu do czasu zagląda :) dziekuje za odpowiedzi i linki!

 

A swoja droga to gratuluje pracek są naprawde świetne, śledze dalej temat i ogladam! Bede ćwiczył ćwiczył i moze za rok też sobie wystartuje w jakiejs mini bitwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome

Bateria jest bajerancka, lubie takie. :)

 

Vorek

 

o! hindus, dawaj co tam wymodziles. ;)

 

Dla kome: ;)

Biped wolajacy o pomoc. Biped jest kochajacym mezem, ma dwoje dzieci, 175cm wzrostu i dorabia jako model.

 

lazienka0081uy.th.jpg

 

 

Mialem widzenie, to bedzie tak:

Sciany w prawie calym pomieszczeniu beda mialy wyrazna fakture malowanego betonu lub czegos podobnego, zalezy to od tego czy znajde lepszy substytut betonu. Moze znacie jakis producentow kafelek z bardzo wyrazna faktura?

Sciana za kibelkiem i ta po prawej od niej (naroze) bedzie najprawdopodobniej z drewna. W jednej z tych scian beda tez jakies szuflady.

Wneka prysznicowa bedzie najprawdopodobniej biala lub jasno szara.

Podloga jak juz wspominalem bedzie ciemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysznic:

 

lazienka0122tb.th.jpg

 

 

Ta wneka prysznicowa najprawdopodobniej jednak nie bedzie biala czy szara i zostanie tak jak jest. :)

 

EDIT:

Nikt nie komentuje? Nie lubicie mnie. :(

Taki renderek na wieczor.

To drewno po prawej nie pasuje mi troche. Co o nim sadzicie?

 

lazienka0132sp.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, abym zrobil listwy musielibyscie sie zlozyc na jakas panne, ktora przyszla by do mnie w futerku i powiedziala: "zrobimy to w domu czy w drzwiach?" ;)

Inaczej nie ma takiej mozliwosci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności