Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Wizualizacja wnętrza


RA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 462
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wlasnie jest kozacki , bo inny, totalny odjazd, a nie monotonne kafelki :) sluchajcie sie starego architekta , wiem co mowie ... / tylko brak mi czegos miedzy podloga a sciana.. ale RA licze na ciebie :) i mam nadzieje ze wiesz co robisz :P

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rieder.cc/(ioaehyuv5iaifjrb0fsjog45)/upload/img/%7B7X0UM-RUOMB-KVZYM%7D-burghausen+10.jpg tu np nie ma listw a sciany są betonowe :D

 

RA Wiesz chyba troche woda by sie wylewala:P Mysle ze (o ile tam tego juz nie ma) to przydal by sie delikatny skos (taaaaaki tyci tyci) do wewnatrz, splyw wody rozwiazal bym jakas kratka (jakimis gestymi zeberkami) w dolnym rogu. No ale to chyba za duzo rozkminiania:) BTW: Śliczności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja uwaga jest tylko taka ze jak beton to beton, bez kolorowania go-ten zolty brzydki;). ale jak chcesz

a jak sam potem piszesz ze sciana betonowa jedna wystarczy to moze jdnak inny material tam wrzuc;)

listwy-nie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka all. na poczatek stwierdzenie, ze fajnie te wasze pracki wygladają, jest co oglądać, tylko szkoda ze rzadku upgrady :) podoba mi sie bardzo klimacik w łazience RA i apropos takie pytanko: jak robiłeś szader tego betoniku?? czy to zwykły bump czy vraydisp...mode?? Super to wyszło:)

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej zoltego i od razu jakos to wyglada, Ra;)

troche za bardzo ''pobgryzana''ta scianka ,szczegolnie na dole, bo niby jakim cudem moze sie tam cos uszkodzic?

lustro niezdecydowane. albo waskie odbijajace sama twarz albo jeszcze wieksze. i z tymi lampkami to racja ze wielkie...jak chces zduze to chyba nie takie w sufiecie bo dziwnie wygladaja...

ps. dzieki za uwagi u mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności