Skocz do zawartości

Scena 3d: Wizualizacje


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zamieszczam kilka ostatnio wykonanych pracek.

1. Mieszkanie w domkach szeregowych czyt. salon :)

soft:

-modeling 3ds max7.5

-rendering vray 1.47...

Ps.: sofa zapozyczona od evermotion free stuff :)

t1_dif-glow_o.jpg

t3_dif-glow_o.jpg

t2_night_dif-glow_o.jpg

2. Projekt nadbudowy kamienicy przy Mostowej (nie moge powiedziec gdzie, tzn. moge miec pozniej problemy, zreszta latwo sie domyslic lokalizacji :) )

kamienica01.jpg

kamienica02.jpg

kamienica03.jpg

oraz camara match:

kamienica04.jpg

 

Ciag dalszy w watku "Wizualizacje cd..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niezły render jeśli chodzi o salon :) Nie podoba mi sie dywan, jest chyba za bały, sprawia wrażenie świecącego. Uchwyty od mebli kuchennych na 3 renderku - ja nie wiem jak miałbym za to złapać i otworzyć coś :) Przy roletach nie ma żadnego sznureczka, czy tych śmiesznych koralików za ktore można pociągnoąć i oposcic/podciągnąć roletę... i jeszcze roślinka - dwa identyczne modele :) Ogolnie bardzo ładnie, jeszcze tylko poprawić modele i by było super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.owned.com/Owned_Pictures/beardedsaddamowned.jpg

Zdemaskowałem cie :) ?

 

ponieważ z zaporzyczonych modeli to ja widze jszcze - te małe pufki, kwiatek, zlew (no chyba że porównamy siatke ;) albo sie wzorowałes na tamtym, te pomarańczowe wazy :P i to 100% pewnośc mam :P powiem w takim razie o oświatlenie bo modele to mi sie coś wydaje ;).....no oświetlenie fajnie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - faktycznie wymienione modele nie sa moje, nie tracilem czasu na modeling potrzebowalem miec to szybko, to sie tyczy tylko tego wnetrza, no moze jeszcze dzbankow w projekcie kuchni to tyle. Jak znajde chwilke to zrobie sobie takie same modele :), niestety czasu jak zwykle brak :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol nielot prosze cie nie osłabiaj sie ;] nie a tak na serio to jak znam życie to multi/sub-object i po wewnętrznej stronie shader z białym kolorem w self illumination a potem pewnie ps dla tego glowa leciutkiego :P moge sie mylić ale inne metody to katorga :] aha dziwi mnie że ci rekomy nie dali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, cudnie to wszystko wyglada, choc bardziej mi sie pdoobaja wnetrza niz budynki na zewnatrz :)

 

mam tylko pytanie co do drugiego obrazka, w korytarzy tam gdzie widac 3 drzwi, miedzy drugimi drzwiami a plakatem jest blask swiatla, tak jakby ze swiatla zamieszczonego nad drzwiami, ale zadnego swiatla tam nie widac, nie sadze by tamta lapka dawala takie swiatlo.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności