Skocz do zawartości

qrt: chatka_puchatka


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

oj, od czego by zaczac...

kupilem wow-a i naogladalem sie mnóstwa textur rysowanych recznie przy pomocy tabletu. i to utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze musze sobie kupic takowe cacko. bardzo sie przydaje!!!, texturki maluje sie latwiej i przyjemniej. model robilem na podstawie malego jpg znalezionego na google.pl. ocencie please.

czas robienia modelu: a bo ja wiem

czas mapowania : nie liczylem

czas texturowania : hmmmmm

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pogubiłeś parę razy skalę tekstur (dach, deski an podłodze przy pierwsyzm wejściu). Oraz odstająca od reszty tekstura drzwi oraz dojścia do nich (jakby je z innego modelu przelejono.

Poza tym dlaczego perfiednei sklonowałeś drugą część belek poziomych? Mogłeś chociaż dać "odbicie horyzontalne" + trochę się pobawić ze stempelkiem :(

Troszkę też boli może zbyt mocne zlanie się kolorów.

Ale ogólnie całośc prezentuje się OK

 

Pisałeś, że chodziło o teksturę, więc samego modelu nie będę oceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - nie wiem - nie jest zle - ale dobrze tez nie jest

 

mogles duzo lepiej wykorzystac texturke (duuzo wolnego miejsca...)

 

kolory mi sie zlewaja - komin ledwo od dachu odrooznic (szczegoolnie na np. drugim obrazku) - w sumie to masz tu tylko 3 kolory - ten ceglasty czerwony, jakis szaro zielony i zwykly brazowy - i w sumie tyle

 

texturka desek (tych na scianach) jeszcze ujdzie - ale juz ta od grubych belek - co to jest?? zastygniety kisiel?? bo drewna to nijak nie przypomina...

 

generalnie - dziwne i nie do konca ladne...

 

pozdrawiam i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Podoba mi sie. Boze jak chcialbym robic takie rzeczy ladnie:] Niestety jestem only programista - wiec nie zostaje mi nic innego jak pochwalic twoja prace oczyma noobiesa. Thumbs UP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że próbujesz wszystko ręcznie narysować bo to kiedyś wyjdzie ci na dobre. Natomiast polecam pooglądać jak w rzeczywistości wyglądają elementy które rysujesz.

Narobiłeś się ale efekty nie są zadawalające. Po pierwsze kolory, po drugie słoje na belkach drewnianych zaprzeczają użycia tego drewna jako budulec gdyż rozleciał by się szybko, po trzecie proporcje między materiałami zwalone, po czwarte dachówka mogłaby być z powodzeniem mniejsza bo rozmywasz jej powierzchnię a więc i w pomniejszeniu wyglądałaby dobrze zachowując kontrast na stykach jaki zrobiłeś. Podoba mi się natomiast tynk i okiennice. Mam nadzieję, że cie nie zniechęciłem do dalszej pracy nad teksturami. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojciechZ: nie nazekaj, tez odwalasz najs job^^

Christian Noir Stein: kurde ja to mialem z podstawowce, z 10 lat temu...a moglem sluchac tej brzydkiej, grubej...nie wazne

Tores: i want morreee. mr. torreeesss

SansSerif: THX, ale czy to zadziala....

intoxicate: to kilka wskazowek:

1)nie paraduj z komóra po miescie

2) nie gap sie na policje,(bo ona zacznie sie gapic na Ciebie)

3)gdy zauwazysz w metrze araba z walizka zaalarmuj^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności