Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Ford Mustang 1965 Fastback


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie bomba! baardzo mi sie podoba. swietny klimacik sceny. dzieki RA za odpowiedź gdzie mozna znaleźc podobne HDR ?? ( by do aut pasowały) bo niby na google trzoche pościagałem ale trudno o tego typu, chyba ze źle szukam :/

PoZdRo. Czy vray dobrze renderuje tego typu materiał?? (matte/shadow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyonizoss Mapa HDRi pochodzi z DVD "Dosh hdri hi res",a jesli chodzi o material matte shadow to vray radzi sobie dosc kiepsko ,ale jest na to sposób wystarczy stworzyć plane później z menu kontekstowego wybrać vray properties zaznaczyć

shadow....i gotwe.Nie jest potrzebny żaden materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie co niektorzy powiedza ze czepiam sie na sile, ale Twoje auto po dlugich ogledzinach wydaje sie byc OGROMNE w porownaniu do tla. policzylem jak sie dalo plytki chodnikowe i odleglasc jak widac na zaloczniku od poczatku sceny to ok 50plytek a dlugosc samochodu jakby ustawic go rownolegle do drzew to ok 30 plytek i... po prostu on tym drzewa siega do polowy wysokosci (choc one same niskie sa) przerasta plotek itd.. no chyba ze mam oko zwichrowane he he . Choc przyznaje na pierwszy rzut oka swietna robota,zreszta na drugi tez;)

wgor.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... modelik jest świetny, uwielbiam mustangi ^^. Jakbyś Filip zrobił lepsze zdjęcia to wyglądałoby to o wiele lepiej, a mnie też się wydaje, że samochód jest za duzy sądząc po tych parkowych drzewach. Może zeskaluj go tak o 15-20% i zobaczymy jak to wygląda :). Świetna robota naprawde!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest zdecydowanie za duży. Gdyby stanął po drzewkiem, to sięgałby chyba prawie do korony, więc miałby jakieś 2 metry wysokości :)

Ale może mam po prostu takie wrażenie. Co by jednak nie mówić model świetny :)

p.s. A możeby tak mały displace na tablicę rejestracyjną? Wtedy byłby wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to zrobiłeś... Bardzo ładnie... Mam pytanie: długo robiłeś ten samochód??? ile czasu Ci to zajęło??? Bardzo mi się podoba kolorystyka samochodu. A co do jego wielkości to może być, ponieważ wydaje mi się, że tak chyba jest ujęty, aby pokazać jego prawdziwe...hm... duże oblicze. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności