Skocz do zawartości

Studia grafiki komputerowej


pit17

Rekomendowane odpowiedzi

nie marudzisz swiete slowa, zawsze powtarzaja "ucz sie ucz , nauka to do potegi klucz" czesto jest tak ze te slowa zrozumie sie po fakcie:/. W dzisiejszych czasach "dac z sibie wszystko" to juz za malo. A z tym totkiem to tez racja, pomyslcie sobie jak by sie pracowalo ze swiadomoscia, ze to co akyualnie robisz jest twoja pasja i nie masz zadnej presji nad soba. Pewnie niektorych by to w ogole nie motywowalo, ale osbiscie dla mnie to bylo nalepsze rozwiazanie( jak dla wilu innych :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w ogóle nie łapiecie przekazu ;)

 

Przykład: "pędzel". Pędzlem można malować sciany. Pędzlem można torzyć sztukę malując obrazy. Pędzlem można robić podmalówki w tradycyjnej fotografii. Pędzlem można robic makijaż. Pędzlem można malowac bułki w piekarni przed włożeniem do pieca. Pedzlem można czyścić znaleziska archeologiczne. Pędzlem można bawić się w kaligrafię. Pędzlem można projektować wieżowce. Dużym pędzlem można zamiatać ulice.

 

Interesuje się pędzlami, jaką przyszłość powinienem sobie wybrać? :]

 

Poszukiwani są specjalisci w każdej z powyższych dziedzin. Wymagane jest biegłe posługiwanie się pędzlem ale sama taka umiejętność nie jest nikomu potrzebna. Szkoła nie nauczy machania pędzlem ale pomoże zdobyć wiedzę potrzebną do zastosowania pędzla w praktyce.

 

??

a czemu tu byl moj post jako cytat??

bo nie kumam??

eee

jesli chodzi ci o to ze "szkoda ze nie ma grafiki 3d" tak??

to posluchaj nie wiem co ma pedzel do grafiki 3d

chyba wiesz co sie w tej dzidzinie robi

modeluje,texturuje,renderuje itp i o to mi chodzilo ze szkoda ze nie ma takich studiow

i wyjasnij mi co z tymi pendzlami i moim postem jako cytat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

a czemu tu byl moj post jako cytat??

bo nie kumam??

eee

jesli chodzi ci o to ze "szkoda ze nie ma grafiki 3d" tak??

to posluchaj nie wiem co ma pedzel do grafiki 3d

chyba wiesz co sie w tej dzidzinie robi

modeluje,texturuje,renderuje itp i o to mi chodzilo ze szkoda ze nie ma takich studiow

i wyjasnij mi co z tymi pendzlami i moim postem jako cytat:)

 

Chodzi o to że modelowanie, teksturowanie i renderowanie to tylko proste umiejętności takie jak zwinne machanie pędzlem.

 

Rozmawiamy o pracy twórczej. Kreacja, tworzenie, wymyślanie to nie tylko obsługa narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez to tak samo jak idziesz na asp

tam tez masz prace tworcze, wymyslane a nie rysowanie, malowanie, obsluga olowka wegla...prawda??

a mi chodzi o to samo tylko ze 3d

 

nie umiem tego inaczej wytłumaczyć :)

na każdej uczelni artystycznej są dni otwarte, proponuje przejedź się na filmówkę, powiedz im że interesujesz się 3D i szukasz szkoły w tym kierunku, oni powinni to lepiej wytłumaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe, aha, bo jak zwykle w watkach o tym temacie pojawia sie temat "papierka" z uczelni. I jak zwykle trzeba powtorzyc: w kazdej firmie zajmujacej sie grafika beda was pytac o portfolio a nie o papierek. Mozecie miec zdane najlepsze szkoly i pobije was misio, ktory skonczyl tylko piec klas podstawowki, ale ma dobre portfolio. To trudny zawod, ale dobry fachman przebije sie i bez papierka i bez stryja dyrektora. Tkkkkkt.

Takie trzy grosze od staruszka na marginesie tej dyskusji.

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności