Skocz do zawartości

Scena 3D:Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ladny modeling, ale jakoś nie mge na niczym oka zawiesić, ale mi to nie przeszkadza bo wizki można dzielić na dwie grupy: te zwykle, czyli wizka "zrobie sobie wizke" oraz te artystyczne, gdzie przemyślimy wszystkie elementy i gdzie ma leżeć widelec :) Mimo wszystko podoba mi się, postarał bym się jeszcze o ładniejsze światełka nad garnkami, jekies dobre IESy :) Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych szafeczkach troszke przydaloby sie jakis rzeczy, bo takie puste, ta butelka tez taka jaks bez niczego no i i te reszte detali jak czy to sa przyprawy te dzbanki tak wszystkie biale, jeszcze troszke popracuj a bedzie git:)

P.S. zobaczylbym bym tez zchecia ta wizke wieczorem :) (zza nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja sie musze tez doczepic. nie znam sie zbytnio na GI,rozlkadzie cieni i swiatla itd ,ale zwyczajnie patrzac nie podoba mi sie ze swiatlo wpadajace przez okno rozswietla w sposob tak wyrazny / ostry podloge. wlasnie siedze w pokoju jest 14, swieci slonce i obserwuje podobny efekt . mam zaluzje i swiatlo wpada miedzy nimi na czesc lozka i podloge ale jest zdecydowanie bardziej rozproszone i nie tak mocne. a u Ciebie dokladny co do milimetra "kompniety kwadrat". poza tym "drobnym detalem"... gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności