Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Vw golf mk1 GERMAN STYLE


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powiem tak, ale sie napalilem ogladajac twoje pracki :) chyba pozycze tego NOSa i przysiade w max'e ;) nad swoim modelem :)

Naprawde wnetrze mi sie podoba, blacha mniej ale to wina konstruktorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek z chęcią bym go już skończył :) Ale jest jeszcze pare rzeczy. Zaniecham już chyba robienie silnika i audio( z tym jeszcze pomyśle;) ) Zrobi jakieś prowizoryczne wnętrze i kończe :) Bo mam takie lagi w viewporcie, że mnie krew zalewa :( Teraz mam pytanko: Czy wielkość bump'a zależy od wielkości sceny/obiektu????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swiatło (tylne samochodu)nabazgrałem sobie bumpa (czarno biały oczywiście)zmapowałem światło (dobrze) i dałem tam jakąś wartośc bumpa. Render i klapa nic nioe widać. No to zwiekszam wartość i nic, zatrzymałem sie na 600 :P I go widać, ale jakoś mało wyraźnie, znaczy mało się "uwypuklił"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra nic się nie stało :) Terza daje 2 ostatnie ujęcia w wipie (chyba) i przenosze go do gallery. Jak coś będe poprawiaqł to jedynie w corelu bo już troszke nie mam siły, a sumie bardziej to drazni mnie moja maszyna która już nie wytrzymuje i mnie dobija :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp Cie dobija? A na jakim sprzęcie pracujesz?

Mój to AMD Athlon XP 2200+, 256 DDR, ATI Radeon 9200 SE i kiedy ostatnio próbowałem wyrenderować mój samochód, to PC sie zwiesił :P

 

Btw. Te tylne światła siakieś takie dziwne, ale ogoolnie to spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody_Man-->to samo co twój :) jedynie procek to p4 2.4 a reszta identyczna :(

mentaller-->dzięki :), ale lakier nie mój :) tylko Majstica (troszkę dłubnięty bo mam inną wersje vr)A z tylnimi światłami mam już dosyć i wogóle to Golfina jest już w FW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moj pierwszy post i od razu chce pogratulowac. super furka, fajnie zrobina jezeli bedziesz mial chwile to poprobuj inne kolory. zapisalem sobie jednego screena i w photoshopie zrobilem gore zlota a od paseczka na boku blekit, fajnie to wyglada:]pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nowego wątku bo niewarto :) To co widać :) mk1 caddy

27sptdg041c49gdj.jpg

Materiały jeszcze testuje. Światła robione bez pomysłu. Blacha modelowana (dobre to do zabijania kompa :/ ) Siatrka z tyłu plane+mapa+noise. TO narazie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo fajne mi się podoba. Nawet bardzo bardzo. Pokaż inne ujęcia :D.

Też bym tak chciał robić "bez pomysłu" :D. Gratulejszyn

P.S.

No to już wiem czemu nie ma updejtu "tej" .... :D.

P.S.2

Zbieżnośc z postem powyzej przypadkowa heheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkl2jw.jpg

Prosze bardzo :)

Mentaller--> NIe wykończyłem zderzaka hmm bo nie mam referek dobrych :/

Mrkrzysiek--> Dzia :)

Sqvarec --> nie ma ale nie przez to :) Jetsem na etapie szukania referek wnętrza tego cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom Fighter--> tylna opona tio idealna kopia przedniej tyle, że troszkę lewituje z tego co tam widze :)

miwt-->dzia :D NIe wiem też o tym myślałem, ale komp mi prawdopodobnie tego nie dźwignie bo mam takie lagi w view, że prawie nie mogę obracać :/, a co dopiero jak dorzuce drugie tyle. Hmm no ale zobaczymy :) TYle, ze pewno mósiałbym kopma zostawić na pare ładnych nocek ;) A pewno w połowie by się max wykrzaczył :/Tak jak dziś przy robienieu tego wytłoczenia vw z tyłu :/Robiłem ze 2 godz (a mogłem displace w 5 minut, ale się zaparłem ;) )i zddechł max i do tego nie wiem czemu nie zrobił autoback'a :/ Straciłem przy tym cierpliwość i odebrałem życie kubkowi z kawą który stał w zasięgu ręki po czym znów zabrałem sieza modelowanie ;)

14ns3.jpg

119og.jpg

1111aj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu-no to jest cholernie wkurzajace w maxie...mnie sie tez co stakiego dzieje i potem wykakuje cos tam z wysylaniem czy cos wyslac ...w sumie nawet nei czytam za bardzo wtedy zdenerwowony jestem....ale znalazlem metode na to:D...zawsze robie sava...a potem odrazu sava as dosc czesto wiec nie ma az tak duzych strat:)...fajny znaczek...a co do tych lagow to gdzies czytalem ze jest metoda wylaczania mesha w viewportach i tylko jest przy renderingu to powinno zalatwic sprawe...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu...oj bubu... oj za ładnie robisz za ładnie. Za ładny masz lakier... za ładny. Wszystko za ładne jak na jedną osobę więc powiadam Ci podziel się tym przepychem sesese :D... Fajne rendery, super wykonanie i ten lakier... eh zdradz sekret na lakier :D.... Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzia chompaki ;)

MIWT-->jest jest taka opcja (display as box) w zakładce preference jak mnie pamięc nie myli. A kto powiedział że nie urzywam??:> ;) NO ale czasami musze włączyć bo jest mi potrzebne jak to wygląda z resztą i tutaj włąsnie mam pod górka bo wtedy w viewporcie mam coś około 2-4 fps :/

Sqvarek a nie dzieliłem się????:> EEE i tak masz inną wersje v ray'a ;) Jak coś to na G :) Dzia wszystkim za komenty i wogóle :)

EDIT:

qu1fnzfonruoy5l2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looo...****....pieknie oj kusisz tym lakierkiem kusisz...co jeszcze zamierzasz dorbic do tego modelu?;)...jeszcze jak by tu bylo jakies mini studio z fajnym oswietleniem to chyba mialbym nowa tapetke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się lakier nie podoba :P poza amatorsko nakładanym nie wypolerowanym lakierem to jeszcze nigdy nie widziałem żeby lakier dawał takie rozmyte odbicia :)

german style tuning też mi nie przypada do gustu :P

ale wykonanie bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyże musza być ;D to legendarne lampy do golfów mk1 i mk2 tylko nie pamietam jak sie firma od nich zwała.Jak dla mnie lakier to rewelacja.Poprawił bym opony bo wygladaja jakby były za waskie na te felgi i coś ten przedni zderza nie pasi mi tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności