Skocz do zawartości

Meeting We WrocŁawiu: Epizod 3


tweety

Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, ze wpadliscie, prawdziwa lipa to wyszla dopiero jak poszliscie ale nie chce o tym gadac:D

 

generalnie na poczatku nie bylo zle fakt dzwiek lipnie, gosc caly czas wlaczal panel w wmp i sciszal, i generalnie brak organizacji tam byl okropny, filmow ktory przygotowalismy nie puscili bo gosc nie mogl odtworzyc z napisami bo na dysku mial tylko windows media playera i cos jeszce co nie dzialalo z playerow, trudno, ale sie pocieszylem bo potem poszlismy pic i sie wkrecilismy w offensive (http://www.offensiva.pl) prawdopodobnie bedziemy mieli tam filmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcisz: heh. a pisałem że przyjdę ale do Rury czyli nie będzie mnie na rynku :P

numer kom. masz na privie :D

mkk3a: kolejny zagubiony?? :D

 

Ogólnie było sympatycznie, produkcja ze Strefą 18 rozwaliła mnie totalnie. Zaś "AGFA zgaduf" zaprezentowała swój talent reżysersko-chorreograficzno-inscenizacyjny w produkcjach Big Dick i Draka (chyba taki był tytuł :D )

Ogólnie przydało by się w domowym zaciszu obejrzeć te filmy, poprawić udźwiękowienie, wyredukować szumy i przebarwienia w obrazie... bla bla bla :]

Ogólnie było miło i swojsko :)

 

Pozdrowionka dla ekipy Agfy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyjdź, wypróbuj i wygraj Painter IX!

 

W październiku oraz listopadzie zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie na WACOM Cintiq 21UX Roadshow. Będą mieli Państwo możliwość osobistego zapoznania się z możliwościami tabletów WACOM, a do Waszej dyspozycji oddajemy modele cieszące się największym uznaniem wśród grafików: Cintiq 21UX - umożliwiający rysowanie i projektowanie bezpośrednio na doskonałej matrycy LCD, tablet dla profesjonalistów z serii Intuos3 będący bezkonkurencyjny w zakresie możliwości, ergonomii i łatwości rysowania, a także najnowszy model Graphire4.

 

Wśród wszystkich uczestników biorących udział w pokazach rozlosowane zostaną pełne wersje oprogramowania Corel Painter IX."

 

 

---------------------------------

2.11 - 4.11.2005 - Wrocław

---------------------------------

Biuro handlowe we Wrocławiu

 

CORTLAND Sp. z o.o.

ul. Legnicka 62 (wejście A, I piętro)

54-204 Wrocław

 

tel. (71) 351 80 63

tel./fax (71) 351 76 81

-------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie w niedziele (04.11.2005), w godzinach popoludniowych (12:00 - 16:00).

W normalne dni pracuja do 17:00, nie wiem jak bedzie w dniach pokazu bo z tego co wiem to w weekend normalnie jest zamkniete. Zadzwonie tam jutro i dam znac.

 

Jak komus pomoze w orientacji :

Wroclaw.jpg

 

 

edit:

Jak rzyczliwi koledzy slusznie zauwazyli..... 4 jest juz jutro, ekhm.... no wiec ja tez odpadam :(

pracuje do 18:00 a otwarte jest do 17:00 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności