Skocz do zawartości

Moja strona, zapraszam!


zioło

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

twoja strona to jeden wielki miszmasz, dlaczego?

 

brak tu jakiegos celu w dzialaniu, taka clipartowa, i polaczenie kolorow jest cholernie przypadkowe. Zupelnie jakbys kliknal ,a ten napis bedzie zolty ,a ten zielony :). Tworzenie nawet najprostrzej grafiki(dobrej) polega na gigantycznym doswiadczeniu ,polegajacym na mozolnym zdobywaniu na ten temat wiedzy probowaniu setkach, a nawet tysiacach prob, wtedy napewno bedziesz pro i mysle ze wszyscy najwieksi na tym forum sa wlasnie dlatego ze ciezko pracuja, bo dalej to juz tylko kwestia gustu ble ble bu

 

wiec to co mi sie wydaje ze powinienes robic to trzaskac dalej i duzo nad tym myslec

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stronka jak i jej zawartosc zupelnie mi sie nie podobaja, nie za bardzo widzi mi sie takie zestawienie kolorow ( zarowno prace jak i webdesign )..strasznie kiczowato to sie prezentuje poki co, ale co tam trzeba sie uczyc na bledach, na pewno nastepny webdesign jak i pracka w 3d bedzie lepsza :)

Podpisuje sie pod asfaltonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek :D

1. na dole jest napisane żeby oglądać w 1024x768... moim zdaniem wogule lepiej nie oglądać ;)

2. myślałem że chcesz nas powalic grafiką i du*a... popraw, pobaw się z CSS'em, może coś w php zrobić... www statyczne mnie nie ciągną ;)

3. chcesz to ci pomogę, nie robię cudów... ale engiene mojej roboty w php porzyczę jak go doszlifuję...

4. weź tymczasowo walnij napis ( Arial 9px black, białe tło, wyśrodkowane) STRONA W PRZEBUDOWIE.... i popraw, popatrz na inne serwisy, poucz się architektury która jest najważniejsza... jeżeli zajmujesz się grafiką możesz się pokusić na jakieś bardziej odkrywcze rozwiązania architektoniczne www, przy czym pamietaj że udziwnianie www nie zawsze odnosi zamierzony skutek jako że czasami utrudnia ono użytkownikowi poruszanie się po www

 

---

podsumujmy:

-miło że coś chcesz zrobić i coś zrobiłeś

-popracuj nad grafiką (szata www)

-włóż w to więcej serca (taka www to 5 min roboty...)

 

pozdraViam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za pierdoły?? rób nowy disajn i już!!! wystarczy trochę poszperać, podpatrzeć styl i nawet bez znajomości PHP, Flasha, Javy czy co tam innego można odjechać bobmiastyczne portfolio.

A tej swojej "disajnerce" serdecznie podziękuj. widać po jej innych stronkach, że na technikach www to ona się zna tak samo jak ja na dojeniu kóz. ot co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć tweety ;]

Weszłam na konto mego chłopaka, bo to dla niego zrobilam tą stronkę, dla niego się ona podoba, więc w czym problem? Nie pozwolę by mnie ciagle tak krytykowano!

Na stronkach www napiszę Ci że się znam gdyż mam już sporo na swoim koncie, głównie agroturystycznych i biorę z tego niemałe pieniądze, klienci są z nich bardzo zadowoleni, bo ludzi a ludzi do nich wydzwania tyle, że muszą odmawiać.

Nowego nie zrobię bo już drugi raz zmieniam, może kiedyś jak najdzie mnie ochota. Bardzo lubię robić strony internetowe, to jest jedno z niewielu zajeć które mnie interesuje i które mam ochotę robić.

Niezrozumiecie.

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fakt: ja tylko włączam kompa wchodzę na internet a potem widzę strony z tilingowanmi backgroundami (zachód słońca), czcionką Times New Roman w ochydnym niebieskim kolorku, linki na żółto i do tego wszystko w rozjeżdzających się pływających ramkach! nie no faktycznie... ja się czepiam...

 

buźka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: mam dosyć nabiajania postcount'u więc powiem krótko i prosto z mostu:

strona jest kiepska zarówno wizualnie i technicznie. niepotrzebne tagi, masa ochydnej i mało efektownej grafiki, typografia prawie w ogóle nie istnieje zaś kolorystyka jest po prostu tragiczna.

rób z tym co chcesz dla mnie ta strona wygląda beznadziejnie zaś uaprtość ludzi próbujących cofnąć czas kilka lat wstecz zdumiewa nawet mnie.

rób z tym co chcesz. topic dotyczył strony więc ją krytykuję. topic przeistoczył się w śmietnik więc to kończę. jak dla mnie EOT.

aha: to bardzo wygodne tweirdzić że są gorsze strony (jak nadmieniłaś w Księdze na krytykowanej stronie). po prostu idziesz na łatwiznę, porównując design strony do stron agroturystycznych zamiast do portalów typu Adobe, Macromedia czy Apple.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuję jej z Wirtualną Polską, Onetem i innymi, napewno też się nią nie chwalę, więc proszę, wy wyluzujcie :D

 

aha, mój chłopak chce żebyście skomentowali jego animację, którą dziś umieścił na forum, będzie bardzo zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FrontPage ? Doskonałe narzędzie do tworzenia WWW.

Nie ma kodowania odpowiedniego. Robienie w webdesignie zmusza do posiadania pewnej wiedzy, np. właśnie o kodowaniu.

Widzę, że strona została dostosowana TYLKO do IE, a nie jak wcześniej zostało napisane - też do FireFoxa.

 

Jak to by Marcin powiedział - agrolayout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał TheRifler

(taka www to 5 min roboty...)

Krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze! Szczyt buractwa.

to mi sie najbardziej podoba :) Leander dobry text.

 

No Imo jest tak średnio - nie zachwyca ale też tragicznie nie jest - szkoda tylko że te fonty jakieś taki dziwne ale spoko wyszło. peace bracie.

 

mój chłopak chce żebyście skomentowali jego animację, którą dziś umieścił na forum, będzie bardzo zadowolony ;)
aha ale takie numery to my znamy :) nie musisz sie podszywać krzyknął ktoś z tłumu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Mi się moja strona podoba i to jest najważniejsze :D

 

Jak dla mine to bardzo złe podejście. Nie robisz strony dla siebie tylko dla odbiorców. Powinna się ona Tobie podobać, oczywiście, ale musi się równierz podobać tym którzy ją odwiedzają. Strona jest swego rodzaju połączeniem przekazu multimedialnego i publikacji. Czy wydawca wydając jakieś pismo robi je tak żeby tylko jemu się podobało ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi: czy wiążesz swoją przyszłość z grafiką komputerową? czy w ogóle myslałeś żeby kiedykolwiek pracować jako grafik? nad prawdziwym projektami etc?

bo jeśli tak to proszę uwierz mi, strona twoja (jak każdy zauważa) tylko i wyłącznie odtstrasza potencjalnego pracodawcę.

poza tym o ile dobrze wiem, jesli ktoś pokazuje swoją stronę na tym forum to po to aby inni mogli ją zobaczyć i ocenić jej wygląd. zaś Ty pomimo tego że wszyscy sa negatywnie nastawieni do Twojej strony, uparcie twierdzisz że jest ona ładna. powiedz mi w takim razie po jaką biedronkę wyskakujesz z taką stroną?

i jeszcze ten tekst:

chętnie zobaczę Wasze wpisy w księdze gości

nie! niechętnie! bowiem pierwszy wpis z zewnątrz (notabene mój) został odparty kontratakiem ze strony webmastera, że moje zdanie jest nieważne i że Wam się stronka podoba.

Raz jeszcze pytam. Czego ty od nas chcesz??

 

 

EDIT:

na Firefoxie i Internet Explorer, najpopularniejsze, reszta mnie nie obchodzi ;]

no właśnie:

http://img427.imageshack.us/img427/2451/unti8ze.jpg

kodowanie strony jest cudowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że główny problem twórców strony to nie brak umoiejętności webdesignerskich (których jakby nie patrzeć można się nauczyć :) ) tylko absolutne nie przyjmowanie krytyki. Wystawiasz stronkę na dużym forum graficznym i zamiast przyjmować słowa krytyki i udoskonalać warsztat (wierz mi, często za dobrą krytykę trzeba placić) Ty się obrażasz i uparcie trwierdzisz że stronka jest super ekstra. A pozytywnie reagujesz tylko i wyłącznie na pochwały (już nie wspomnę co się dzieje w księdze gości...) Nieco skromności i samokrytyki, jak w przyszłości dostaniesz ochrzan od szefa to zrozumiesz o co mi chodzi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności