Skocz do zawartości

Bitwa 2D/3D: Wyniki nominacji!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nominacje w kolejnych edycjach Bitew dobiegły końca. Pod [tym] linkiem znajdują się wyniki Bitwy 2D, zaś pod [tym] - 3D.

Osobom nominowanym serdecznie gratulujemy i przypominamy, że czas do końca Bitwy można wykorzystać na wporwadzanie ewentualnych poprawek.

 

Pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział. Więcej: wyniki Bitwy2D oraz Bitwy3D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja gratuluje bitewnikom:) sam sie nie dostalem, jeszcze za zielony jestem, ale nic straconego, a i nawet zyskanego bo sie paru rzeczy nauczylem;) pozdr
o i to jest prawidłowe podejście :) ja tez sie brałem i mi nie wyszło ale przy nastepnej będzie zawsze lepiej :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze nominowanie do bitwy sa zbedne , jak by mi zaloezalo na opini moderatorow to bym nie zglaszal pracy do kokursu w ktorym jest jury.Pozatym nominowanie prac na zasadzie podoba mi sie nie podoba, mi sie nie jest sprawiedliwe.I dalem juz temu wyraz w rozmowie z leru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak niesprawiedliwa moze sie wydac ocena jury. Zbedne dywagacje. Pomysl z nominacjami moze sie wydac kontrowersyjny, ale narazie sie sprawdza. Taka zdrowa selekcja prac nadajacych sie do pokazania w finale jest dobra.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodze sie ze jest cos takiego jak zdrowa selekcja.Ja wiecej nie bede wchodzil w konkurs w ktorym odwali mnie moderator bo ma muchy w nosie na widok mojej pracy ktora spelnia zalozenia regulaminowe.Ale jak was to nie razi to zapraszam do udzialu w mojej bitwie nagroda bedzie ekspres do kawy a jury oglosze za 2 miesiace .Moderatorem bede ja a wasze prace pokaze jury jak mi sie spodobaja a jak nie to mozecie mnie.... Lapiesz RA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie, ze nie wiem czemu twoja praca nie zostala przyjeta. Domyslam sie, ze to wlasnie jest powodem twojej frustracji. Uwazam jednak, iz preselekcja jest jak najbardziej dobrym pomyslem. Wybierane zostaja prace bliskie ukonczeniu, ktore maja najwieksze szanse by moc walczyc o grand prix. To jest jak z etapami pierwszego lepszego konkursu o pierwszej lepszej tematyce. Mamy podzial na pewne konkretne etapy w toku ktorych wylaniani sa coraz to lepsi zawodnicy. Tych zasad sie nie kwestionuje. O przejsciu do kolejnego etapu decyduje wiedza badz jak w przypadku tej bitwy wartosci artystyczne jakie niesie ze soba praca. Wedlug mnie selekcja jest dobra. A robienie z moderatorow niewiadomo jakich faszystow i despotow, hmmm, chyba nie w tym rzecz. Ta selekcja jest troche jak maly final. Przedsmak tego co bedzie za mniej wiecej miesiac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg ...

 

pierwszy raz widze kogos komu cos w tej bitwie nie pasuje ...

 

warunki byly jasno okreslone na samym początku ...

 

zasada ? nie podoba sie to nara ,

 

naprawde takie to bolesne ?

 

poza tym modernatorzy tu byli wybierani ze wzgledu na doswiadczenie i ogolny zarys ich kariery ...

 

dla mnie to takie troche "zalosne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zalosne to jest u ciebie nie zrozumienie tematu, nie zarzucam nikomu ze nie jest powazny jako moderator. Moja praca nie miala wygrac tego konkursu, ale pokaz mi w regulaminie bitwy gdzie mozna jej nie przepuscic bo moderatorowi sie nie podoba(o gustach sie nie dyskutuje) ale konkurs nie jest normalnym watkiem i po cos ma ten regulamin. Jury tez po cos w nim jest.A moderator chyba ma dbac zeby wszystko bylo zgodnie z zasadami forum a nie zamieniac sie w jury.Prac na bitwe ktorych zakonczenie w 2 tygodnie bylo o wiele wiecej niz zostalo nominowanych.A nominowanych prac ktore sa nie do skonczenia w 2 tygodnie w nominacjach jest tez troche.Powiesz mi ze to logiczne?I zebys wiedzial ze mi sie to nie podoba i nie bedzie.Jezeli ktos rozumie to jako zalosne dopominanie sie o nominacje mojej pracy, jest w bledzie. chodzi o to zeby na przyszlosc zasady regulaminu byly cos warte, a konkurs nie umozliwial odwalenie prawie skonczonej pracy na rzecz prac ktorych skonczenie mi wydaje sie ciezkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staaaaaary, otwórz oczy, nie posmarujesz to nawet na posta nie dostaniesz odpowiedzi.

 

A tak w ogóle to w dawnych czasach Jury musiało się pierdzielić z setką prac z czego 95% nie miało szans na zwycięstwo. Nominacje są po to aby to grono możliwie zawęzić i dać szansę Jury komfortowo przemyśleć swoje głosy (i dać komentarze). Przystępując zgodziłeś się na takowy system, więc tak szczerze mówiąc to nie masz podstaw do narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bede narzekal, do niczego to nie prowadzi.Widac jasno ze konkurs jest zabiegiem marketingowym bez jakiejs wiekszej tresci. Nie wierze zeby jury w takim bolu ogladalo wszystkie prace, dluzej mozna sie zatrzymac nad czyms co jest ciekawsze a reszte sie kartkuje, podkreslam jednak ze sprawa dopuszczenia prac lub nie powinna byc uregulowana dokladniej.

Zawsze mozna powiedziec ze to ustawka, ze przepuszczaja tylko kolegow, ze g.... warte jest to ze ty siedzisz nad czyms 2 miesiace skoro i tak nie masz plecow.To Polska przeciez.Ale na to trzeba miec dowody.Ja ich nie mam i tak nie twierdze, uwazam tylko ze nominacje zostaly przeprowadzone zle.A moderatorzy to nie jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zapędzasz się, Jury pracuje bardzo rzetelnie, opracowany system pozwala wertować, układać, porównywać prace etc. (thx to Leander) i wyniki są naprawdę bardzo miarodajne. Także właśnie dzięki preselekcji.

 

Co do "polskości" to nie obraź się ale to Ty wylazłeś z widłami i wymachując nimi serwujesz "ciekawe hasła"- Precz z głosami modów! Etc.

 

Te dwa tygodnie to sporo czasu, możesz złożyć podanie o ponowne rozpatrzenie pracy do Adka + szef bitwy, możesz jeszcze odszykować pracę i to ponowić (jeśli praca będzie dobra to nie ma siły aby nie była dopuszczona)... Jest wiele wyjść i zdarzało się że lista preselekcji się powiększała.

 

Tylko jest jeden warunek, rzuć widły i rusz głową ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nermal: Jako czlonek jury 3DBitwy, po przegladnieciu Twojej pracy moge Ci powiedziec, ze obrazek nie jest rewelacyjny i nie powinienes sie czepiac osobodpowiedzialnych za nominacje. Mysle, ze prace ktora wykonali, wykonali sprawiedliwie.

To takie moje 3 grosze do calej zadymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko o powod przez ktory jej nie dostalem

 

Troche czuje, jakbym wbrew zasadom podjal negocjacje z terrorysta (żart;), ale wypisalem moje osobiste powody w Twoim watku.

 

Tak jak pisze Gotham, wcale nie jest latwo zebrac oceny dla 12 prac, a co dopiero ponad 100. Preselekcja jest niezbedna. Mozna tylko zastanowic sie nad rozszerzeniem grona osob za to odpowiedzialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie dziwie czemu nie dostal sie nermel, z pewnoscia jego pracka miala wieksze szanse na ukonczenie niz wiele nominowanych, imo render nermela trzeba traktowac jako b.wczesna wersje, chlopak w 2 tyg. moglby naprawde wiele z tej pracki wyciagnac...poprawic wszystkie zarzuty leandera, sama postac jest dobra, tekstury tez fajne...brakuje jednak dobrego oswietlenia, kadru, renderingu i otocznia a to mozna spokojnie w 2tyg zrobic...dalbym mu szanse....tak jak wielu ktorzy maja duzo wiecej do zrobienia i daje sie im kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności