Skocz do zawartości

Heroes Battle


grim666

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to bardzo szybki speed, ale w spidach przeszedłby niezuważony, bo coś mnie postować nie chcecie (może taką cieniznę odwalam). Ale to nie jedyny tylko powód, bo chcę Was zaprosić do śmigania batmanów jak chcecie. A jak nie to trudno. W sumie dobry z niego model i można ciekawe rzeczy zrobić. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Grim, Belial, thx za rady :)

W sumnie to pajęczynę i tło zrobiłem w jakieś 30 sec ;) i dlatego tak wygląda jak wygląda... Nie chciałem tracić za dużo czasu na ten obrazek, bo robiłem go w przerwie od innych zajęć :)

 

Weedlog -> no normalnie mnie zabiłeś :D Zaczepista robota, lepsza niż z okładek DC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie sie zachcialo. spid to nie jest oczywiscie, wieczorek mi zszedl. Zamieszczam od razu bo jutro bym pewnie zauwazyl jakis szczegol ktory by w moich oczach dyskwalifikowal pracke z pokazywania publicznego:) Planuje dopiescic jeszcze troche i zapodacac Balisticowi do albumu Painterowego, szczegolnie ze pracka powstala jako tescik Paintera IX ktory dzis do mnie przybyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacne, natomiast nie wiem czemu ale od jakiegos czasu superherosy kojarza mi sie jedynie ze starymi okladkami, takimi jakie mozna znalezc np na superdickery.com ;)

bardzo fajniutkie, jedyna rzecz jesli juz mailbym sie odczepic to troszke dziwnie polaczona buzia z szyja, ale moze to tylko zludzenie przez plaska plame swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności