Skocz do zawartości

Scena 3D: Bedroom + Bathroom


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jakies pytania to walcie ;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

side%20bedroom.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

perspective%20bedroom.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

front%20bathroom.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

front%20overall%20panorama%20thumb.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Niedlugo oczywiscie wersja nocna :> w miare wolnego czasu , no i chyba wreszcie zrobie scene do light contestu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szyba przy wannie to na prysznic ;]

 

mialo byc monotonnie i zimno , choc zapewne pełnego mrozu tu nei uzyskalem bo drewienko troche ogrzało

 

generalnie ideą wnetrza miła być czerń , chcialem jak najbardziej uzyskac wnetrze przyjemne dla oka i troche kontrowensyjne

 

jaki tam maxwell :> vray , maxwella nie uzywam i chyba nie bede ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mi sie pracka nie podoba

tex szafy jest paskudne

poduszka na fotelu modelingowo i materialowo tez nie zadobrze

to samo na luzku przescieradlo poduszki koldra

mi sie nie podoba

ps. to juz ja bym tak zrobil choc nie mam o tym pojecia :)

ps2. ile wszystko robiles??(modele testy itp)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi szafy to niestety nie mój patent. kilka włoskich firm robi takie szafy.

 

no pewnie . np. te są z serii "Door" firmy B&B Italia

 

 

proporcje w łazience wydają się delikatnie rozjechane. umywalka powinna być na H 85cm a wc i bidet na 40cm.

 

delikatnie to chyba dobrze powiedziane

 

umywalka : H 80

bidet i sedes : H 45

 

zapewne dlatego ze robilem to troche na swoj wymiar i za bardzo sie tym sugerowalem

 

anyway , wlasnie o takie uwagi mi chodiz ... wytykac ile wlezie a ew. odpowiem na wątpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu kurde taka mania bezpieczeństwa ostatniu tutaj wanna za wysoka, u mnię sofa dla samobujców a chvetiego łozko z pzrepascia:P lol

 

I teraz zauwazyłem bardzo głupio wygląda połączeniu umywalek ze ścianą tam się cień rozjeżdża to jest ta rzecz która mnię zawsze najbardziej razi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem

 

nie wiem czy wolno sypnąć tu swoje 3grosze bo nowicjusz jestem

ale jeśli pozwolisz Marcinie - widzę od jakiegoś czasu duże zmiany w stylu jaki prezentujesz na forum zwłaszcza w swerze projektowej duży +

 

powiedz tylko czy to drewno to zebrano ? nie za duża skala ?

i co to za podłoga że wszędzie jest taka sama i w sypialni i w łazience i bez połączeń > bo chyba nie wykładzina dywanowa z komfortu ?

 

chapeau bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności