Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 3 e36


Zarowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyhy chcialem byc pierwszy jestem drugi .. hmy kolejna Twoja ładna i czysta praca :D dlamnie cacy ..czekam na reszte :D

 

i jeszcze jedno mam zastrzezenie co do tego progu, nie powinien on byc w 1 kawalQ ?? mam nadzieje ze domyślicie sie o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu - nie wiem dokładnie ile godzin wczoraj pół dnia i dzisiaj kilka godzinek, a w maxie robie coś około roku więc kilka modeli już zrobiłem :D

 

Dareg - nie nosze dresów heh ale samochód mi sie podoba

 

 

Mały upik (BSS):

 

render20ru.th.jpgsiatka37fk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ładnie ;) Trzymam kciuki za modelik, sam chcialem robić e36 jako pierwszy samochod (jak bym sie keidys zdecydował). Jeżdżę taką trojeczką tylko że sedanem, szkoda ze robisz coupete (czy to compact?) :)

Jak by byly jakies detale potrzebne to sluze fotkami (jak Ci bedzie coś potrzebne to zrobię ;) )

 

Już na koniec prosze w czarnym lakierku i z dedykowaną rejestracją 'HUBI' to wyląduje u mnie na pulpicie :) Tylko dlaczego nie sedan ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni - rendery z lakierem bedą na końcu bo nie za bardzo umiem renderować no i jak sie zaczne bawić renderem to mi sie modelować odechce :D

 

 

Światło zrobione, jakoś dziwnie ta krawędź po lewej stronie wyszła na renderze w rzeczywistości jest ostrzejsza

 

 

render60hv.th.jpgsiatka50uo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoooj!!! tak ładnie szło a światełka skopałeś ;( Lampy w srodku są całkowicie okrągłe i te "szkla z odbłyśnikami za kloszami głównymi" są pod kątem prostym do ziemi.

 

masz tu fotke samej lampy:

electrical_e36_light_lg.jpg

 

a w starszych modelach (tak jak u mnie) do swiatel mijania są jeszcze w srodku soczewki (tam w tym zewnętrznym odbłyśniku) tak jak tu na zdjęciu:

 

BMW%20E36%2091-94%20hella%20headlight.jpg

 

Kierunkowskaz jeszcze ujdzie bo wnętrza i tak z reguły nie widać bo jest za szkłem takim 'kwadracikowym' :)

 

73213.jpg

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne updaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze tyko troszeczke sie czepne do swiatełek ;) Jest już dużo lepiej jeszcze tylko poweim ze te "kółka" w środku u ciebie za bardzo "leżą" tzn są pochylone, a powinny być prostopadle do ziemi :) Chyba ze to tylko takie zludzenie i wina rendera. Po za tym bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do tych powyższych dozuce tylko że tych łopatek w nerkach (potocznie zwanych grilem ;) ) jest wiecej. U ciebie widze chyb a tylko okolo 5 a powinno byc conajmniej 9 :)

 

fotka grila z nowszego modelu e36:

 

GRI-E36-CH.jpg

 

 

A ogolnie to jak najbardziej oki ;) Żeby nie bylo że tylko bledy wytykam bo i tak całość mi sie bardzo podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności