Skocz do zawartości

[scena] Maszyny bojowe: "Kontrofensywa"


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pionier, jak zwykle ok :]...

Co do tego psychiatry to w okolicach Białegostoku jest taki pensjonacik i tam maja calkiem dobrych :P... Tylko zabierz ze soba kupe kasy, zeby przy okazji postawic te browary ktore mi wisisz ;) ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o.... ja nie wierze ze ty to modelujesz..... to jakis koszmar...ty.. masochisto i zboczencu!!! :D Ja tu probuje cos sie poduczyc a ty tak se o modelujesz zimmerit... Naprawde mnie zatkalo dopiero jak przeczytalem co to wogole jest. Heh wariat z ciebie.. ot co.. :)

 

pozdrawiam i klaniam sie nisko w dowod uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadlem troche ponudzic :D

 

@szymeq, hehehe dobre :),

@rowr, jak to nie facet a jakas ladna pani to dawaj ten adres :>,

@Vorek, dzieki hehe, problem w tym ze brazil nie ma disp a ze mam wakacje i nadmiar wolnego czasu to sobie postanowilem modelowac zimmerit, poza tym nie jest to taki wielki hardkor jak sie wydaje,

@KLICEK, :D

@malefatal, browar a nie browary :) Ty nie naciagaj mnie !

@Kemil, dzieki

@spinoza, zimmerit musi byc, bez tego ten czolg to nie czolg :)

@kliment, jeszcze nie wiem - bede myslal jak skoncze modelowac

@-Ukash-, rowniez dzieki !

 

postep pracy:

96474_0.jpg

 

dzieki za posty

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kaftanikiem juz jada ;)...

 

Ładnie Pionier, bardzo ladnie.

Ale prosze Ciebie, powiedz mi ze nie ustawiasz tego recznie - kazdego wertexa w elementach zimmeritu :P, tylko robisz baze + noise ;) ...

hehe male ja bym sie nie zdziwil jak by on to wszystko recznie robil :P

 

heh no pikne to :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kaftanikiem juz jada ;)...

 

hehe nie dojechali na czas :D:D

 

nie do konca wiem o co Ci chodzi z okresleniem ze robie "baze" :), ale nie boj sie, nie ukladam recznie kazdego elementu...

 

KLICEK, rowr, AG, hindus, RA, KoMiC (hehe co to mialo byc za pytanie:P ) i Matchias - dzieki za mile slowa:)

 

zimmerit raczej gotowy, tu i tam ostatnie poprawki modelu i albo zaczne modelowac ludzika na wieze albo jade z texturami

 

96512_0.jpg

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionierze -> wymodelowane świetnie ale pytanie po co ? może się czepiam ale myślę, że bump albo displace by tu w zupełności wystarczył. A może teraz normal mapę wygenerujesz ? IMHO zbędny polycount.

Przypominam, że już mamy prawie koniec sierpnia (mimo prawdopodobnego przedłużenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru--> twe slowa z ostatniej lini sa jak kafirek na kaca,,,,, "(mimo prawdopodobnego przedłużenia)",,,,czekam zniecierpliwiony na oficjalne oswiadczenie bo sam martwie sie strasznie o moj final... co do tego czegos na Z... to podzielam twoje zdanie, ze jest to chyba przesada, lecz z drugiej strony wydaje mi sie ze dispem nie osiagna by czegos takiego, zreszta mozna zrobic test: ].

Mysle ze nie bylo by wielkim problemem gdyby Mr Pionier byl laskaw zrobic maly fragmencik dispem i dac maly fragment tego co zrobil w powiekszeniu dla porownania.

hehe bylo by to pouczajace i rozwiewajace wszytkie watpliwosci odnosnie zasadnosci zastosowania wlasnie takiego rozwiazania jakie zastosowal Pionier.

narazie jak dla mnie jest to marnowanie poly choc bardzo efektownie a nie efekciarsko to wyglada, pozdro i czym sie moj znakomity rywalu: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz...sam od dawna twierdziłem ze bump by wystarczył...ale jak widac nie dał sie przekonac. osobiscie zgadzam sie ze zdaniem Lere'go...na usprawiedliwienie Pioniera powiem tylko ze displacement odpadł w przedbiegach 1. bo mr. Pionierro renderuje brazilem a jak wiadomo dobry displ. jest w Vrayu) 2. mocno wydłuza czas rendera...co przy durniu 800 pioniera jest nie bez znaczenia. I tak wrócilismy do bumpa który był najekonomiczniejszym wyjsciem choc nie wiem czy naj efektowniejszym. Sory ze wystapiłem w roli adwokata diabła:) miał kaprys wymodelowac ( mysle ze wiem dlaczego) i to zrobił. To chyba ma sie na plus dla autora. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa Pionier, wymodelujesz zacieki i naloty z rdzy ?:D

 

smiej sie, smiej sie... ale poczekaj az bede mial nowy sprzet, odpale zBrusha i wrzuce do niego to i owo haha :D

 

natomiast co do sprawy zimmeritu, moj adwokat mnie wyreczyl w tej sprawie.

 

ide powalczyc z wymodelowaniem ludzika na wieze...

 

pozdro

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie... apropo tego cudnie zrobionego modelu :>

domki bedziesz ukladal ceglowka po ceglowce?

wlosy i trawe na polu bedziesz tez robil wlosek/zdzblo pojedynczo? :>

(nie no zartuje oczywiscie, bez urazy, to tylko taka zazdrosc :P pracka oczywiscie fajna, akcesoria wojaka tez niczego sobie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności