Skocz do zawartości

postac fantasy\pierwsza pracka na forum.


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czesc.wyszyscy mowicie ze anatomia kuleje.co dokladnie?..odbijalem juz i obracalem.nie mam zadnej referki postaci tak ustawionej i troche sie w tym pogubilem.

-prorok601 -rece juz widze ze za male.nogi...moze jak je dorysuje i dodam cien pod ugietymi kolanami bedzie dobrze.

-kolegaalek -co to gradient?:P..co do rozmytych pedzli to masz racjie. narazie uzywam jednego podstawowego i czasami go smuguje.brush'y jeszcze nie opanowalem.stad te rozmazania wlasnie.

-hindus-zapewniam ze malowane;]

-kome-hmm...tarcza widocznie kiepska:P co do tla tomoze jakies lekko zarysowane.mialem kilka szkicow ale zadne nie pasowalo.

-AGmakonts-fakt..tarcza tez mi niespecjalnie pasuje..jeszcze nad nia pomysle.

 

coz..jest tu wiecej do zrobienia niz myslalem.dzieki za komenty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga pracka fajniejsza, pierwsza też spoko, co prawda nog nie ma dorysowanych (raczej butów), jest gradient ściemniający - i spoko mi sie podoba, ale wywal ten jasny obrys butów bo wszystko psuje (tak samo obrys pasków przy ręce z mieczem, jakoś tak nie pasuje mi) ale ogólnie fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!witam po świętach.dzieki za uwagi:] w pierwszej wprowadzilem kilka poprawek w poprorcjach..drugiej jeszcze nie ruszalem.

biglebowsky - nie wiem w czym problem.powinno dzialac

prorok601-wiem wiem...pupka zajebista:DDD

OmeN2501-coz.juz pisalem wczesniej ze nie widze tych bledow..chociaz widze ze cos jest nie tak.pewnie powinienem pociwczyc na referkach ale mi sie nie chce.

Kavel-u mnie nie widac obrysu nog.roznica w wyswietlaniu monitora...albo masz za jasno albo ja za ciemno.

zeby tak nie odswierzac watku bezsensu wrzucam dwie moje wczesniejsze prace.wybaczcie kiepska jakosc zdjec.

smiercmale6gg.jpg

smierczoom1qu.jpg

dzikus8gw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

całkiem dobre pracki, 1 w pierwszej ; ) chwili skojazyla mi sie z 3d, a druga jest najlepsza według mnie, linia twarzy kojazy mi sie Luisem royo, kolorystyka zupełnie inna, ale wygląda to świetnie, pozostałem też są dobre, ale tak jak wczesniej 2 wymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności