Skocz do zawartości

Pojazd 3D: ciągnik artyleryjski


cartman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No coraz bardziej mi sie to podoba ....

podobaja mi sie takie rozne wojskowe maszyny czlogi itp jezeli maja duzo szcegolow i detali wtedy naprawde milo sie podziwia mam nadzieje ze na koniec tez bede mogl zaliczyc ten modelik wlasnie do takich :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice Nice Nice KawaŁek Dobrej Roboty I Widze, Że Powoli Dochodzisz Do Etapu Tekstur, W KtÓrym Ja JuŻ Powoli TeŻ Jestem Z Moim Landroverem I WŁaŚnie SiĘ Zastanawiam Jakby To RozwiĄzaĆ JakiŚ KamuflaŻ Pustynny Albo CoŚ Podobnego..... MoŻe SĄ JakieŚ Specjalne PĘdzle Do Ph ImitujĄce Plamy KamuflaŻu JeŚli WiedziaŁbyŚ O CzymŚ Takim Daj ZnaĆ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

he he jest bardzo "wymowne" :) moze przy tak rzkladajacym sie pojezdzie, mozna by bylo tez te gonsienice podretuszowac, aby byly w podobnym klimaciku "destrukcji" praca fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skoro już tak z nim pojechałeś, to pojedź jeszcze dalej, gąsienica musowo zerwana i może jeszcze kółko urwij.

No i do czegaoś takiego musisz koniecznie scene zdudować bo szkoda takiego ładnego modelu zmarnować:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no nie wiem czy to, aż tak dobrze wygląda................nie zrozum mnie źle model jest świetny, pomysł na scene też, jednak przy tym materiale ciągnika większość detali kompletnie zniknęła, np: gąsienice, boczne drzwi......... wyglądają na całkowicie płaskie

 

co też wcale nie znaczy że materiał źle wyszedł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też odniosłem podobne wrażenie jak chudy - jakos w oteksturowanej wersji nie widać tych wszystkich detali.

 

a z innych rzeczy to poprawiłbym nieco oswietlenie (zwieksz kontrast miedzy miejscami oswietlonymi i zacienionymi) oraz barwe światła - skylight bardziej niebieski, słońce bardziej żółte.

 

szyby tez kompletnie do wymiany. część w ogole bym usunął, powinny być powybijane, bardziej lustrzane i z mniej zaakcentowaną teksturką tych wszystkich brudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wyszło Ci to bardzo fajnie ale nie podoba mi sie po prostu koncepcja. Ta scen jest marlo ciekawa, trochę rdzy i betonu. Powinieneś zrobić ten ciągnik w jego dniach chwały:P Gdy dzielnie wypełniał swoje zadanie. Taka jest moja opinia no ale jak wiadomo to twoja scena i twoje decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rolka gąsielnicy leżąca obok ciągnika wygląda troche nierealistycznie takie żeczy (czytaj koła) są raczej bardzo solidnie mocowane szczegulnie w pojazdach wojskowych i raczej tak se same nie odpadają, a jak by ją jakiś złomiaż odkręcił to raczej by zabrał ze sobą co nie? Tak se myśle hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z liliowym. Bardzo fajny pomysł, tak samo jak dobre modelowanie. Interesujące (czytaj: pasujące do ciągnika) tło sobie wybrałeś. Moim zdaniem pasowalaby jakaś jednolita tekstura (chodzi o kolor) z oznakami rdzy i zniszczenia blachy.

 

Plusy:

- modelowanie,

-ciekawy pomysł,

-dobrze, że zastosowałeś się do porad kolegów,

 

Minusy:

-tak, jak Aust -> te kółka,

-te boxy tam za ciągnikiem ;) (joke)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności