Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Beauty queen"


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobrze- rzezbie od rana ostatnia wersje kolorystyczna i wrzucam WIPa zebyscie powiedazieli czy to w ogole w dobra strone idzie. Jak ta sie nie spodoba to sie poddaje i zostaje czarno-biale

 

W ogole to sie wkurzylem i wszytko od nowa pomalowalem - dlatego niektore elmenty moga jeszcze nie grac (np twarz i tyl potworka, bedzie do poprawki)

Czekam na opinie - wiem ze jeszcze sporo brakuje ale dorobie. PISZCIE!

 

pro4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, sam nie wiem, ciezko jest mi doradzic, niestety z prezentowanych mozliwosc to B&W wydaje sie byc najbardzij subtelna, choc poprzednia wersja kolorystyczna tez daje rade, zbyt jasne i cieple barwy psuja odrazajacy klimat tej sceny, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz za różowa, za ciepła, jak z ilustracji dla dzieci. Moim zdaniem powinna być blada i lekko przezroczysta, tak aby przeświecały przez nią żyłki i inne przyjemności. W poprzedniej wersji fajniejsze były szwy, teraz ich jakoś mniej. Potwór trochę kluskowaty, ścięgna i pasy mięśni byłyby chyba fajniejsze. Zimne barwy bardziej mi tam pasowały.

Pewnie Cię już nosi jak to czytasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idziemy dalej - kolejny WIP - wersja bdez wlosow... zastanawiam sie czy je dodawac czy nie... jakos fajnie teraz wyglada. Koki nie wroca na 100% ale moze jakies pozostalosci sklapu dac ... co myslicie?

 

pro5.jpg

 

I wersja chlodniejsza... ja tam wole cieplejsza... bo mam cala historyjke do tego potworka ;]

 

pro51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ta cieplejsza wersja fajniejsza w sumie ale nie podoba mi sie to ze uzyłes prawie tych samych kolorów swiatła zarówno z prawej jak i z lewej strony...cholernie to spłaszczyło obrazek...no i łapka z igłą sie gdzieś zgubiła w tych kolorach :/ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczne rysunek bardzo porządnie zrobiony (chociaż rzeczywiście dziurki w nosie są zbyt duże). Wersja cieplejsza moim zdaniem jest lepsza.

Jednak brakuję mi tutaj czegoś ...hm... bardziej kontrastowego -tej pięknej. Może ona tutaj jest, ale nie potrafię jej dostrzec- myślę, że opowiedzenie tej "historyjki do tego potworka" byłoby niezłym pomysłem.

Ma ciekawe spojrzenie, jednak nie wiem czy to pod wpływem bodźców zewnętrznych (wtedy przydałoby się umieścić "coś" w górnym lewym rogu, lub chociaż trochę go rozjaśnić-tak jakby to "coś" znajdowało się poza zasięgiem naszego wzroku), czy może pod wpływem nagłego olśnienia, czy zachwytu (ja mam taka minę kiedy cos mi stanie w przełyku -właściwie to ogólnie jestem całkiem podobna).

Więc (nie zaczynaj zdania od więc) w imieniu wszystkich brzydali na świecie uprzejmie proszę o "historyjkę do tego potworka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no to dobre, lubie takie klimaty, ładnie zakręcono-zchorowana praca : ), podoba mi się zarówno wersja BW jak i kolor, po prostu śliczna buzia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge kilak słów swojich wtrącic ...:

jak dla mnie nic jest za gruba, i jest szara,a przy przeciąganiu przez rany przejmuje kolor krwi o ile sie nie myle... pozatym cialo ma za mało zywych kolorów tkanki miesnej, brakuje obciekajacych elementów nawilzajacych, takij jak krew i inne sluzy ... I to cała praca? a gdzie piekna ? :P hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności