Skocz do zawartości

Postacie_różne_rysunki_wektorowe


smart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki Panowie, wrzuce jeszcze kilka niedługo takich rysunków,zbliżonych njabardziej właśnie do tego czarnego rycerza z białym tatuażem,zainspirowałem sie filmem japońskim "Siedem Mieczy" i techniką rysowania postaci do teatru cieni.moze animke zrobie jak mnie Siegmar poduczy flaszki;P

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek - dzięks:)

rysuje wszystko na żywca tabletem w corelu 11 pl ,ustawiam tylko narzędzie "rysunek odręczny", potem (jeszczee bez towrzenia żadnego obiektu) ustawiam suwak "wygładzanie krzywych odręcznych " na 60,potem klikam lewym przyciskiem myszy na czarny z CMYKA i prawym na "bez wypełnienia" i tworze nowy obiekt dopiero, mam go odrazu wypełnionego na czarno i bez obrysu;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts, Chveti - Dzięki za wsparcie

Miwt - a lubielubie nie powiem żenie:]

ale robione tabletem, rysowane, więc o wielkiej cierpliwości nie możemy tu mówić ,wnikałem w węzły rzadko.raczej robiłem kształt od razu, rysując go narzędziem "rysunek odręczny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś kto lubi wektory jak ja z małą jedną różnicą oczywiśći. Ty mistrzu masz tableta a ja nie... ale co mi tam wektory to wektory co nie...?! :P Gratuluje prac są naprawe pikne wszczegółności ten biało czarny heroł z futerkowymi "bamboszami" :) Pozdrawiam i życze dalszych wektoów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj "pyndzel nie czyni mistrza";),ja też czasem jade myszką patrz tu:

rysunek18sf.jpg

Wektory sa zarąbiste, bo można powiększać je sobie dowolnie.

Twoje pracki też są niczego sobie, tylko mało ich dajesz ;P

Dzięki i wzajemnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart wiesz co zainspirowałeś mnie tymi swoimi grafikami. Musze spróbować tego czarno-białego stylu. Bo bardzo sie mi on podoba. A co do kreślenia myszkom to tym bardziej mnie do siebie przekonałeś.

Może kiedyś w przyszłości opublikuje moje wszystkie wektory (ale niewiem czy świat jest na nie gotowy :P) Siemkaa i jeszcze raz życze ci owocnej pracy z wektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom - jak nie miałem "pyndzla" to rysowałem najpierw ołówkiem na kartce, skanowałem, wrzucałem do corela,dawałem opacity obrazka na 40%,wrzucałem na warstwe pod spód, blokowałem go, i na stworzonych wyżej warstwach, mychą, tworzyłem kolejno, obrys i kolor.

CzAk1 - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smart ty to jesteś moim prywatnym bogiem wektorów!!! jak bym był kobietą to bym sie w tobie zakochał :)

Jak ty to robisz.... tak poprostu bierzesz i rysujesz czy to jakaś dziwna niewidzalna siła wykonuje za ciebie tą harówe.... kurczaki :P

Brawo, brawo i jeszzce raz brawo za pomysł i WYKONANIE mi sie to podoba na 6 z 5 plusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

nie jestem dziewczyną ! :P

jestem hetero i w dodatku zajętym hetero...

a wracając do tematu, to NOSIWODę robiłem też myszką w chwilach wolnych od pracy.robie to tak jak wyżej opisałem.a swiatlo robie w ten sposób ,że wymyślam sobie jego źródła, charakteryzuje je, umiejscawiam i tak po prostu biore i oświetlam obiekt;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yookeer -

Odp.1 - na spodniach ma, hmmm... nasadki :D ale mu paski wiatr zerwał i zaraz mu spadną te nasadki skórzane;)

Odp.2-bo on tam zaraz pójdzie :D

 

Meetal -

Odp. 1 - nie rób offtopiców;P

Odp. 2 - Dzięki za uznanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta ostatnia pracka jest super!

nawet nie sądziłem, że takie rzeczy da się w grafice wektorowej robić, a już napewno jest to nielada sztuka ;)

 

pozdrawiam i czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności