Skocz do zawartości

Teczka 2D:szkice aut


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne pomysly, to otwieranie drzwi i klapy bagażnika, ogólnie design bardzo przyjemny i obecnie modny w świecie...

ale w pewnych miejscach posypala sie troche perspektywa...no niema zlituj.

Bodjo, co do kól to moim zdaniem takie ustawienie bylo zamierzone, taki luz w rysowaniu...bo przeciez projekt musi przedstawiac wizje rysującego i niemusi to być dokladne na glanc.

 

ok to tyle z mojej perspektywy...ide sie zainstalować do lóżka bo zmęczony troche jestem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi...bodjo masz racje ze tak wyglada...ale to bylo zamierzone bo jakby na to wszytko patrzec realnie to kola sa zdecydowanie wyolbrzymione rowniez w wielkosci a nie tylko rozstawieniu...no ale poprostu znudzilo mi sie normlane rysowanie i testuje sobie nowe metody:)

 

dino-ja widze glownie w tym od tylu duzo bledow...ale on to porazka caly jest wiec przezyje...jesli sie jeszcze gdzies dopatrzyles popraw jak mozesz i poka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ten pierwszy to majstersztyk...nissan nie zasługuje na taki designe (nie lubię tej marki:] ) bardzo mi sie podoba...a ten "free sketch" to fajnie narysowany, ale sama forma jakoś nie przypada mi dogustu (co broń Boże nie znaczy że jest zła:) ) No wiec...jak ktos już powiedział: Dawaj dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj nielubie krytykować ale tu musze powiedzieć że moim zdaniem jest za bardzo plaski, tylne światla niewspólgrają ze sobą, przód zbyt szpiszasty...ale ogólnie pomysl ciekawy i widze że tablet i photoshop poszly w ruch;p pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam z tego ujęcia też można pokazać że to nie jest naklejka. Pomysł mi sie podoba ale żeczywiście nie widać przesrzeni:/ no nie wiem....moze pare lini po formie by pomogło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki wszystkim za uwagi...nie wiem czemu ale osobiscie wogole nie odczuwam wrazenia ze jest on plaski a wrecz widzi mi sie on w takiej perspektywie tylko tak bo to sporotwe auto a one nienaleza do wysokich...w kazdym badz razie dzieki za uwagi...

 

dorzucam to jeszcze takie male podsumowanie moich ostatnich prac;) plansze wykonywane na cardesignnews.com do wlasnego folio...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim...niestety nie udalo mi sie dostac dino:p...lipa:(

 

ej no bo ja ich tam nierozumiem - raz wybierają szkice a innym razem 3d a i niezawsze są te prace świetne... i mogliby podać jakieś kryteria żeby dostać się na pierwszą strone. Chociaż z drugiej strony liczy się pomyslowość - może chodzi im oto żebyśmy ich zaskoczyli....pozdrówki mistrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rysowane, widac taka swobode i luz,fajnie nadajesz kształty, no ale( lubie sie przypierniczac do czegos, bo wszyscy to tylko chwala az sie posikac z radosci mozna:p) gdybym mial kupic ktorekolwiek auto to sry ale nie kupilbym chyba zadnego;/ sa za bardzo nasycone tymi dziwnymi ksztaltami, za duzo ich, to wszystko robi auto troche brzydkim:/ ja tam wole prostote i bajery ograniczac do minimum. A i jakbys mogl(robisz tylko mazakami?) jedno auto odszpicowac na maxa- wiesz kolorkami sie pobawic itp. bylbym ciekaw efektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema...sorki ze dopiero odpisuje ale ostatnio marnie z czasem...a wiec no kwestia gustu ja tez sie staram robic cos prosto ale w rysunku to zawsze wyglada inaczej troche niz to sobie wyobrazam...co do tego czy bys kupil czy nie...to jest wlasnie kolejna wazna rzecz...bo kazdy z nas jest inny....z tego co wiem okolo 12% jest chetnych na nowe ksztalty itp 35 % mniej no i sa tez tacy co wogole nie widza pozytku w tym co nowe...:p w kazdym badz razie do czego darze...staram sie cwiczyc wyobraznie i trenowac na jakis tam wlasnych wizjach ...stad czasem sa one lepsze czasem a czasem gorsze idee...co do twojego pytania to tak uzywam tylko mazakow i do poprawianie glownych lini olowka;)

no i dorzucam jeszcze szkicyk z przed kilku dni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie nabije jeszcze 1 posta bo wielu tego nie lubi heh i powiem ze na tym the end...troche mi zajely te prace okolo calych wakcji z przerwami pracowalem nad tym projektem...mam nadzieje ze podolalem...miel widziane komentarze...plansze niestety sa na szybko bo mnie zmogla choroba a termin sie zblizal...ok tyle tlumaczen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice bardzo mi się podobają. Widać, że włożyłesz w to dużo pracy. Design kierownicy jest super. Jednak szczerze muszę przyznać, że jak każda micra, i ten koncept mi się nie podoba. Źle mnie nie zrozum. Sama kreska i rysunki są świetne ale samochód do mnie nie przemawia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności