Skocz do zawartości

Postać 3D: Happy Creature


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Oto taki mały skurczybyk którego zrobiłem z nudów i nadmiaru wolnego czasu. (w 3-4 godziny) Jeszzce mam zamiar zrobić mu jakieś ciuchy no i go wytexturować. No to tyle. Powiedzcie co o nim sądzicie.

stworek12wd.jpg

P.S.

I znowu dostane baty za anatomie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Narazie tylko tyle wykombinowałem.. nie miałem ostaatnio czasu na siedzenie w MAXsiu więc tak na raty klikałem... no ale coś wyklikałem...

No co teraz sądzicie o tym małym niebieskim skubańcu?? (niech kolor wac nie zmyli...to nie jest smerf)

stworek8ut.jpg

stworek20mu.jpg

P.S.

Mam nadzieje że wytrwam i zrobie mu machine latającą i textury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*NicoN_ - materiały i mogą być przymulone :) bo to jest bez materiałow prawie, bez textur bez niczego. Materiały (jeśli możemy to tak nazwać) zrobione są w 5 min. Tak żeby widać było co do czego i z czym :) siemka mistrzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mogłbys dać większy troszke "emit" czy cos takiego co w tym "MAksie" macie... - moze tylko się czepiam, pracka fajna, miła dla oka i taka "CZYSTA"

 

______________________

ZAPRASZAM : dział animacje/"chuck norris i wielka zadyma"/+/ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie waszmościom i waćpanom (a może odwrotnie…) za komentarze.

Ania wezmę pod uwagę twoją wypowiedź. Ale mi właśnie chodziło o to by była podobna do jego głowy. Może jak będzie chromowana inaczej spojrzysz na klamrę.

Wizz co do aminki to nie wiem. Nie produkuje żadnych. Więc i to też będzie scena. Nie znam się zbytnio na Animacjach ale jak będę miał troche wolnego czasu to kto wie… może i nawet zrobie :) Kłaniam się pokornie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zrobiłem pare texturek dla NIEBIESKIEGO. Co po niektóre idą jeszcze raz pod nuż. Bo nie widać ich szczegółów. Są po prostu za małe. No i klamra wyszła jkaś nie togo... Ale to sie za niedługo zmieni.

Można by powiedzieć że texturki są ubogie. Ale o to chodzi. Scena ma być w cartonowym klimacie. Więc trzymam sie mniej więcej tych założeń.

stworek8sp.jpg

i jeszce jeden :)

stworek27fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zringowany i mam nadzieje lepiej ztexturyzowany. Teraz pozostaje wyśóbować jakieś ładne otoczenie i oczywiście pojazd latający :)

Acha postanowiłem nadać mu nieco inny rodzaj uśmiechu... ]:->

 

stworek33ew.jpg

 

w załącznikach przód i tył mojego niebieskiego przyjaciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, tylko chyba coś się dzieje ze stopami... Jakoś nieładnie tam to wygląda...

BTW. mógłbyś te plamki potraktować także bumpem (coś takiego jak ma Crazy Frog) - Imo było by ciekawiej.

No i kolorki żywsze by się przydały...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bumpa niebęde dawać ale zato mam pewną sztuczke do zrobienia na jego plamkach... (a co to zobczysz w następnym poście) a co do nóg zgadzam sie niefortunny slajd wyszedł z tymi nimi. Na modelu nie ma błądów, to te cienie załatwiły mi nogi. Poprawie to... dzienx za wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareg czy ty przypadkiem mnie nie obrażasz?? :P jedyne co zrozumiałem z twojej wypowiedzi to chyba ostatnie słowo projekt... kiedyś dawno dawno temu w odległej galaktyce uczyłem sie Rosyjskiego ale to nawet JEDY by nie zrozumiał (wiadomo że JEDY tylko po Jagielsku napierniczają dialogi :) ale dzięki za wypowiedź..... chyba :)

-------------------------------------------------------------------

aleś mnie zarzył chłopie... taki stary juz jestem i nadal taki głupi. Widocznie moja głupota jest wprost proporcjonalna do ilości moich lat :) dziękui za tłumaczenie pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pas zielonej madafaki MC :)

[+]

kwestia gustu ale z natury nie przepadam za zielenią i pochodnymi tej zieleni użytą na ubrnkach Jego. Taka wymoczona jakaś. Czy mógłbyś zaproponować inną wersję kolorystyczną rękawiczek i spodni. Czepek ma MEGA dobre kolorki. Design też jest bardzo dobry , tylko te odcienie zieleni ... szukam nazwy w głowie , ale nie kojarzę (przypomni sięjak zajrzę w farbki).

 

Jeszcze jedna prośba... tak dla porównania .. daj go z oczkami takimi nie robot'czymi. pliz

 

Pozdro Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rególy tego nie robie i nie zmieniam drastycznie projektu. Ale rózne kolory można zaprezentować. Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, obywatele i obywatelki...etc. oto kolekja zima - wiosna ze stajni znanego kreatury mody mortom'a :)

all4cr.jpg

ogólnie nie zadowala mnie taka zmiana kolorów... te kolory co są teraz są dopasowane do dalszej części projektu, no i wydaje mi się że jednak turkusowy najlepiej pasuje. Ogólnie to może nie wysiliłem sie z tymi zastępczymi kolorami (nie mam troche czasu bo zaraz do pracy jade) ale zobczci i sami oceńcie.

Ach co do oczu to niezmieniam jak juz pisałem wcześniej trzymam sie projetu. może jak wróce z pracy to zrobie mu te oczy jak u jakiegoś zwierzątka lub cuś. Ale może nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności