Skocz do zawartości

Pojazd 3D: WTP Addict (bmx)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taki mały apdejt. Kierownica będzie krótsza, bo ta jest seryjna a w bmx w większości przypadków ucina sie troszkę, czyli tak 4-6 cm krótsza. jeszcze dzisiaj dorobie mostek, stery i tam takie śrubki pierdutki wszystkie z przodu.

Sory za zła jakość renderow z lakierem ale znowu zapomniałem subdivs w świetle zmienić. na koniec dnia dam siatke wszystkiego.

A i brązowy będzie bardziej brązowy niż jest :). Tak jak w oryginale.

41zu.jpg35qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajowy :) Ale mi nie podchodzi trochę ten kolorek materiału na ramę... Trochę taki... no nie podchodzi mi po prostu, ja bym dał jakiś srebrny... W każdym razie powodzenia a poza tym wszystko, tak jak inni :)

 

EDIT:

 

Ps. ja chcę spawy spawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne tez sie miałem zając (próbowac zrobic rame ale do DH np. Banshee Scream (wymażona rama:P) wszystko spoko. tylko ze do Bmxa lepiej pasuje klamka z DX czerwoniutka i działa. mam ja w MTB i spisuje sie spox w streecie i troche w trialu. tylko ze te kalmki i cały osprzet z tej grupu jest raczej pod BMX`a. ale jak zrobiłes rame z jednego kawalka to nie pytam bo nie mam pojęcia o tym, poprostu wypas. czekam na kolejne updaty. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam problem, chciałem zrobic bieżnik vray displacementem albo bumpem, zrobilem bialo czarna mapke bierznika, rowki białe a bieżnik czarny :). No ale nie umiem nalożyć na koło tekstury tak żeby pasowała...ogólnie nie wiem jak to zrobić :P. Wiec przydały by się rady. Z gory dzięki.

PS: próbowałem zrobić coś z unwrap UVW ale nie wychodzi w oknie Edit mam jakąś porozciąganą tą teksture i w ogóle nie idzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności