Skocz do zawartości

Obiekt 3D: SiemensC75


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Shadow007: boleana nie używałem. Kciałem zrobic fajny modelik, cos ala Sony Erikson robiony przez .::qba::., ale problem w tym, że ten siemens ma bardzo dużo bardzo odtrych krawedzie, daltego też używałem spline'ów i innych takich, żeby wsio sie zgadzało. I powiedzcie, czy nie ważniejszy jest ładny render niż ładna siatka?? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

 

siemensc751qs.jpg

 

siemensc756mb.jpg

 

A tak przy okazji, to Siemens ma jakieś logo?? Jak nie to potrzebuje dużo większego loga ERY, bo to co mam, to jak widać, za małe jest. Pozdro.

 

EDIT:

A tak po zastanowieniu stwierdziłem, ze siatka mi sie nawet podoba :D Co jest z nia nie tak?? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za wszystkie uwagi (wiele ich nie było :p).

Czuje sie w obowiązku poinformowac acre117, ze wszustkie teksturki przycisków robiłem sam...

Zapuściło sie skan komórki na skanerze, a potem wkleiło sie skan do max'a. Następnie w ruch poszły spline'y, kochany modyfikator Extrude (żeby sie powierzchnie zrobiły), potem F9 i gotowa maska :D Potem materiał blend (standard) i oto efekty.

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SZAMPEK

Miło mi jest poinformować, ze w końcu pozbyłem sie "7" z mojej nazwy użytkownika. Tym samym musze jakby zaczynac od nowa >czyt. od zerowego posta :-(<. ale znowu b jubileusz>

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie magu dobrze prawi ;)

a co do pracki-->

jaki to renderer??

troche te napisy takie niewyrazne malo czytelne i ogolnie takie mdłe wszystko jest :)

ale jak poprawisz jeszcze materialy dodasz oswietlenie bedzie super ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za rade co do nick'a. Już wysłałem wiadomość i na razie, oczekując na powtórne narodzenie, będę występował nadal z cyferka "7". Mam nadzieje, ze długo to nie potrwa :D

 

I zapodaje jeszcze kolejny "mały" update:

siemensc757lk.jpg

 

EDIT:

Wersja bez HDRI :D

siemensc7524lp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku jakichkolwiek postów śmię twierdzieć, ze mój render osiągnął poziom mistrzowski ;p - ale tak na serio, to chyba uznam prace za skończoną, bo skoro nikt sie nie czepia, a mi sie podoba... ;p. Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów wysłał do mnie prywatną wiadomość z zapytaniem, jak zrobiłem w tylniej klapie napis Siemens. Dlatego czuje się w obowiązku wyjaśnić tę kwestię... Najprościej byłoby oczywiscie użyc bump'a, ale to sfera materiałów, pod modeling nijak nie podchodzi :/ Pierwotnie to sobie zrbułem model poly tylniej klapy z wycietą dziurą w kształcie prostokąta. Potem do modelu dodałem MS a do dziury dopasowałem spline'a. Spline był złożony z prostokąta i napisu. Zapieniłem na poly. Ujemne extrude do napistu, i tak ułożyłem, żeby się oba elementy zlewały. I wsio było oky, dopóki nie nałożyłem materiału :/ Wtedy napis się strasznie odznaczał >nie wiem dalczego :(<. wie poszed na chama: scali ms z modelem a potem napis modelem. nast zespawa poszczeg wierzcho renderze wysz oky ale siatka spokana jak ta lala.>

PS. Sam sie zastanawiałem jak to elegancko zrobić... :/ Jak ktoś ma inny patent, niech się podzieli...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności