Skocz do zawartości

Ulubiona potrawa / fast food. Jakie restauracje polecacie w swoim mieście


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kheh DraB , ty to masz pomysły xD

 

spaghetti / pierogi z serem (^^) / makaron z serem / golonko / dewolaje :P / karczek z grilla .........................................................................długo by wymieniać :D a z Fast Foodów to Big Mac albo frytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domowo:

 

Pizza Mexicana

z pizzerii Havana

ul. Chylońska 58, Gdynia

tel. (0-58) 663-00-88

 

Pizza Kebab

z pizzerii Hik Bar

+48 (58) 782 12 12

Polish, Cafeteria

ul. Kartuska 11 , Gdynia

 

Kawa, Hierbata: hmmm

 

Piwo:

Syntetyk w Sopocie

czasami jakies jeszcze nieznane puby (czyt. nieodkryte)

fastfood poimprezowy - buda na przeciwko dworca w sopocie

 

A nie fastfoodowo to pizza riga do zrobienia w mikrofali, kanapki wszelkiego sortu, nalesniki i omlety ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA osobiście lubie sobie kupić Pizze w Sklepie, albo i Dwie ^_^ do tego Cole albo Piwko i jest Nieźle :)) Kawka na wiczór na Dobre Renderki nocne :D Albo lubie sobie kupić soczek i Chipsy i zajadać :D:D Pozdro :D:D

 

P.S. Co do piwa to Warka Strong albo Takie tam inne, ale najlepiej to Eareczka Strong prosto z Lodóweczki :D dobrze wpływa na wyobraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys wyczaiłem genialną pizzerię w Krakowie, w uliczce na lewo od kościola Mariackiego (czyli tej po stronie lewej nawy kościoła), jakieś 100 - 150 metrów idac od koscioła w głąb tej uliczki po lewej.

Wieczorem jest tam nieziemsski klimat: jest ona kameralna, oświetlona tylko świeczkami na stolikach i ogniem z pieca... Zabijcie mnie a nie pamietam jak ta pizzeria się nazywa, ale Krakusy powinny ją czaić. Podpowiedzcie...

A z takich pizzerii w Wawie to ostatnio furore robi sieć pizzerii Da Grasso. Tanio i baaaaardzo dobrze! Polecam!

A jak marzy ci sie graficzne żarcie to obejrzyj sobie "Hook'a" i "Między pieklem a niebem" z Robinnem Williamsem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr - ;]

 

Normalne: devolay, zupa grzybowa ;> i ogolnie to co mi mamusia przygotuje (^^")

Fast food: zapiekanka z 'Novej' (Nowa Deba, Al. Zwyciestwa 2) - tego trzeba po prostu sprobowac :O:O:O !!!!, frytki z serem ;>

Piwo: Lech w butelce 0,66L, dobrze schlodzony ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, KFC-Ursynów na Dereniowej. a tam dwa longery albo twister + 7up co tydzień :D

i zwykła bułka ze sklepu w metrze Imielin, o! mniam.

 

jak już mam brać coś lepszego to Pizza Hut albo San Marzano w tej samej okolicy ;) dalej z reguły nie chce mi się jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona....? Ciężko to stwierdzić, ale napewno spaghetti, bigos, barszcz czerwony, pomidorowa, porowo-pomidorowa (chyba niezbyt znana, ale jadłem i bardzo mi smakowała). Lubię też ryż, nie to, żebym tak go po prostu wcinał, ale po prostu do innych potraw preferuję właśnie ryż.

A fast-foodów w ogóle nie jadam, no chyba, że rzeczywiście innej możliwości w danym momencie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pizze z szynką do Brzeskiej:P

A tak wogóle to Jadam to co mi mama ugotuje. Ale lubie Naleśniczki...albo Placuszki, racuszki...Makaron z Serem (białym- proste, tanie, dobre:D) Pomidorowa (taka jaką mi babcia gotuje)...no albo np. Ryż...z sosem z rodzynkami...nie wiem na czym to polego ale jest pycha!

 

...McDonald?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista przebojów:

Pierogi

Bigos

Pstrąg (cały staw bym zjadł) ;)

Dobrym mięsem z krowy i świniaka nie pogardzę

Kurczak z rożna... miodzio... ale miodu nie lubię. ;)

Łazanki (z kapustą)

Burgery własnej roboty (komponenty z Biedronki oczywiście)

Pizza (własnej produkcji)

Spaghetti

 

W McDonaldzie jadam tylko te burgery za 2zł, bo innych produktów się brzydze... po tej aferze z shake'ami. ;)

 

Ostatnio uzależniłem się od paluszków (z solą) i cukierków z Plusa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista przebojów:

W McDonaldzie jadam tylko te burgery za 2zł, bo innych produktów się brzydze... po tej aferze z shake'ami. ;)

Kocham te Hamburgery za 2 PLN. Jadam je i tylko je...i nie potrzebowałem zadnych afer:]...no może raz zjadłem Hamburgera z Rybą...jakiś nie smakował mi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza z Gdanska Wrzeszcza :] (nazwy pizzeri nie pamietam), oczywiscie hamburgery z McDonald, a tak poza tym to dziennie 3 paczki ryzu no i makaron (choc ostatnio zmniejszylem ilosc ryzu :))

do picia: woda gazowana, ew. mineralna, czasem jak mam ochote to Pepsi albo kubus :)

ogolnie to jem jeszcze duzo innych rzeczy ale dominuja te powyzej

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee a ostatnio to nic nie jadam:( hehe ale czesto jedynym posilkiem dziennie sa dla mnie rogaliki z Intermasha takie francuskie z nadzieniem czekoladowym ,,,wole nie wnikac z czego i jak oni je robia ale sa gites i strasznie zapychaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od około 2 miechów obżeramy się w pracy pizzą z Pizzeri Dominum we wrocku.

Super sprawa zwłaszcza taka jedna "śmietanowa", albo z oscypkiem. to jedyne co zżeram z fastfood. czasami jeszcze skoczę na knysię na dworzec PKP (jest tam taka mała budka gdzie Panie są miłe i sypią dwa razy więcej cebulki niż zwykle), albo w ostateczności kopsnę się do szkoły naprzeciwko i zjem jakieś frytasy.

 

nie wiem czy to się zalicza do fastfooda ale w pubie Altana dają przepyszne pieczywo czosnkowe z serem. jak jeszcze zapijesz to Kivą (piwo z sokiem z grejpfruta) albo Givą (piwo z sokiem z banana) to normalnie aż teraz mi ślinka cieknie.

poza tym: "w McDonalds spotkajmy się" - i wszytko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam naleśniki i mexikane moge jeśc tonami no i iczywiście cacyki na chlebku z szynką

 

Hehe, czy tylko ja przeczytałem to trochę inaczej? :P

W Gdańsku jest jeszcze fajna pizzeria Krokodyl i pizza fuoco. Piekielnie ostra, ale jaka radocha przy jedzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche odstrasza obsluga, lokal i krajobraz ale jest to najleprza pizzeria w calym trojmiescie

Najszybciej to odstrasza mnie odleglosc od srodkow komunikacji. Kiedys tam kogos odwozilem w nocy i balem sie ze w koncu do morza wpadne, tyle bylo widac :)

 

 

Ale tripciciarzy tutaj,,,, panowie kiedy jakis zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista przebojów:

Pierogi

Bigos

Pstrąg (cały staw bym zjadł) ;)

Dobrym mięsem z krowy i świniaka nie pogardzę

Kurczak z rożna... miodzio... ale miodu nie lubię. ;)

Łazanki (z kapustą)

Burgery własnej roboty (komponenty z Biedronki oczywiście)

Pizza (własnej produkcji)

Spaghetti

RA- jesteś kopią mojej komórki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności